kniha.jpg

Jak na Mac Knihy

Nejkomplexnější ekniha a video kurz pro všechny majitele počítačů od Applu. najdete v ní vše, co jste kdy chtěli vědět o Macu a báli jste se zeptat

Jak na Mac

Jednoduše Mac, Macíček, Tichá bestie nebo třeba pitomá krabice. Ať už svému počítači s nakousnutým jablíčkem říkáte jakkoli, nebo o jeho pořízení teprve sníte, tenhle projekt je právě pro vás. Jsme Honza a Filip, oba dva jsme Apple uživatelé od nepaměti a pro oba z nás se koníček nakonec stal i prací a živíme se jako Apple trenéři, kteří pomáhají ostatním Ovečkám. Jak na Mac je naší již pátou knihou a doufáme, že vás zaujme a rozhodnete se ji podpořit.

 

Proč?

Víte, jak Apple tvrdí, že jeho počítače jsou natolik intuitivní, že k nim nepotřebujete návod a na vše přijdete sami? Je pravdou, že u mnoha Apple uživatelů tofunguje, ale prakticky nikdo touto cestou neobjeví všechny funkce a možnost svého počítače. Nechcete tápat, ztrácet čas hledáním a objevováním? Pojďme to spolu zjednodušit a zrychlit. Věříme, že česká příručka či chcete-li návod pro Mac uživatele je potřeba bez ohledu na jejich úroveň znalostí, kterou disponujete.

 

Jak?

Podobně jako naše ostatní projekty vzniká Jak na Mac již dlouhé roky - v rámci každodenní praxe, při našich kurzech s tisíci klientů, při řešení jejich problémů, při pátrání po skrytých novinkách a funkcích. Postupně jsme hledali způsob, jak nejsrozumitelněji a nejpraktičtěji předávat znalosti, které máme. Posledního půl roku jsme pak intenzivně kompletovali celý projekt.

Co?

V tomto okamžiku máme hotový video kurz Jak na Mac, ve kterém jednoduchou a přímočarou formou předvádíme jednotlivé postupy, vysvětlujeme základní funkce a budujeme správné návyky.

Před dokončením je elektronická kniha, které díky svému rozsahu jde mnohem víc do hloubky. Začátečníci v ní najdou vše takříkajíc od A do Z, pro zkušenější jsme ji doslova prošpikovali různými Pro Tipy a drobnými vychytávkami, které možná neznáte.

Stejně jako u ostatních knih Můj podivuhodný život s iPadem, Jak na Apple Fotky, Jak na iMovie a Jak na zvuk na Macu jsme připraveni vyrobit i profesionálně zpracovanou audio verzi.

A tím nekončíme. Ve hře je i audio verze, konference, pokročilé tipy a triky, individuální kurzy a konzultace a další.

 

Cíle

Co všechno vznikne v rámci projektu Jak na Mac záleží na vás. Připravili jsme několik cílů:

100% cílové částky = ekniha + video kurz
200% cílové částky = přidáme audio knihu a konferenci
300% cílové částky = přidáme pokročilé tipy a sérii webinářů

 

Kdy?

Jaká je aktuální časová osa celého projektu?

Video kurz je hotový a bude k dispozici Startérům, kteří si jej vyberou hned týden po skončení kampaně.

Elektronickou knihu dopisujeme a bude k dispozici měsíc po skončení kampaně.

Audio knihu jsme připraveni dokončí do dvou měsíců od skončení kampaně.

Konferenci, individuální konzultace a on-line kurzy jsme připraveni zrealizovat do dvou měsíců od konce kampaně.

Pokročilé tipy a triky dokončíme do začátku prázdnin.

 

Proč Startovač?

Protože poslední dva roky nejsou z pohledu pořádání kurzů a vydávání časopisu úplně nejjednodušší doba. Dlouhá pandemie, inflace, válka a nejistota pro mnoho uživatelů znamená, že měli a mají jiné starosti než vlastní vzdělávání a rozvoj. Proto používáme Startovač jako cestu, kterou chceme ověřit, že naše úsilí, znalosti a čas padnou na úrodnou půdu. Že o projekt stojíte i v této těžké době.

Pomozte nám dokončit tento pátý projekt tím, že jej zde na Startovací podpoříte. A pokud vás počítače od Applu nezajímají nebo už všechno víte, znáte a všude jste byli dvakrát, možná máte někoho jiného ve svém okolí, koho by mohlo Jak na Mac zaujmout. Předem díky.

 

Kdo jsme?

Honza Březina - publicista, Apple Certified Trainer, multimediální tvůrce, fotograf a dlouholetý evangelista značky Apple. Stál jsem u zrodu desítek projektů pro českou Apple komunitu. Pokud vám v minulosti pomohl MujMac.cz, MacForum.cz, videa Digit či Alisczech, byli jste na mém kurzu, četli mé články nebo jsem vám třeba poradil v poradně, tak víte kdo jsem a co dělám.

Filip Brož - šéfredaktor, Apple trenér, tvůrce a nadšený Apple fanda. Možná jste již viděli náš Apple magazín iPure, kterého jsem šéfredaktorem a stál jsem u jeho vzniku. Možná znáte má videa, četli jste moje články nebo třeba poslouchali náš podcast.

Co jsme již dokázali?

Zde na Startovací jsme úspěšně zrealizovati kampaně:

 

Chcete vědět co a jak dál děláme? Mrkněte na:

Vybráno217 416 Kč(217 %)

217 %
100 000 Kčpožadováno
496startérů
Podpořit projekt

Odměny

79 KčKomunita sobě

Symbolický příspěvek na projekt, který pomůže tisícům začínajících, pokročilých i končících Apple uživatelů v ČR a na Slovesnku.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

150 Kč100 pozadí pro váš Mac

Honza Březina pro vás vybral 100 nových fotografií ze své privátní fotobanky a připravil je v rozlišení 5K tak, abyste je mohli použít jako pozadí pro libovolný Mac.

Počet dostupných odměn: 81/100

Odměna nedostupná

265 Kčekniha 40% sleva

Chcete nejkomplexnější českou eknihu pro Mac uživatele s 40% slevou? Pak ji musíte objednat mezi prvními sto Startéry!

Počet dostupných odměn: 33/100

Odměna nedostupná

290 KčVideo kurz pro rychlíky

Chcete kompletní video kurz Jak na Mac ve 4K kvalitě s 50% slevou? Pak jej musíte stihnout objednat mezi první stovkou Startérů!

Počet dostupných odměn: 35/100

Odměna nedostupná

290 KčAudio kniha pro rychlíky

Díky vaší podpoře bude i audio verze knihy a nejrychlejší z vás ji získají s 50% slevou

Počet dostupných odměn: 98/100

Odměna nedostupná

390 KčCertifikovaná iOvce upgrade

Už jste si vybrali odměnu v této kampani a jste ochotni nám pomoci s finišem? Přidejte si ke stávající odměně ještě certifikát správné iOvce jako takovou pěknou připomínku naší společné snahy vytvořit něco nového a smysluplného.

Počet dostupných odměn: 100/100

Odměna nedostupná

440 Kč2 eknihy za cenu 1

Dodáme vám eknihu Jak na Mac a k ní přidáme druhou z naší nabídky dle vašeho výběru. Je jen na vás, zda zvolíte Fotky, iMovie, GarageBand či iPad.

Počet dostupných odměn: 16/50

Odměna nedostupná

580 Kč2 video kurzy za cenu 1

Dodáme vám video kurz Jak na Mac a k němu přidáme druhý z naší nabídky dle vašeho výběru. Je jen na vás, zda zvolíte Fotky, iMovie či iPad.

Počet dostupných odměn: 41/50

Odměna nedostupná

590 KčVideo kurz + ekniha 40%

Balíček video kurzu a eknihy se 40% slevou je něco, co vám dá komplexní nástroj. Ale pozor! Tato sleva je pouze pro 100 zájemců!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

690 KčLimitovaná edice eknihy

Chcete limitovanou, číslovanou a podepsanou edici eknihy Jak na Mac? Vydáváme jich pouze 42 a je jen na vás, zda bude ve vaší sbírce.

Počet dostupných odměn: 32/42

Odměna nedostupná

690 Kč3 v 1 s 50% slevou

Objednejte si komoditní balíček eKnihy, audio knihy a video kurzu se speciální 50% slevou.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

890 KčCertifikovaná iOvce (ACiS)

Je pro vás Apple srdcovka a chcete podpořit projekt, který stojí za to? Dáme vám eknihu s věnováním, video kurz a certifikát vzorné iOvce k tomu.

Počet dostupných odměn: 35/42

Odměna nedostupná

990 Kč5 eknih pro sběratele

Balíček 5 eknih z naší produkce za super cenu! Apple Fotky, iMovie, Garageband, iPad a Mac. Vše v jednom pro komplexní rozhled

Počet dostupných odměn: 42/50

Odměna nedostupná

1 490 KčZlatá certifikovaná iOvce (ACiS GOLD)

Nebojíte se do Applu investovat, protože víte, že se vám to vrátí? Dáme vám eknihu s věnováním, video kurz, 30 minutovou on-line konzultaci 1-0-1 a certifikát zlaté iOvce k tomu!

Počet dostupných odměn: 22/22

Odměna nedostupná

1 990 KčZ očí do očí on-line

Potřebujete poradit, zkonzultovat, vyřešit nějaký problém? Nabízíme vám k eknize Jak na Mac ještě 90 minutovou on-line individuální konzultaci.

Počet dostupných odměn: 10/10

Odměna nedostupná

2 490 KčPlatinová certifikovaná iOvce (Platinum ACiS)

Nejlepším to nejlepší! 5 eknih z naší produkce, 5 video kurzů z naší produkce, 60 minutová individuální on-line konzultace a certifikát platinové iOvce k tomu!

Počet dostupných odměn: 9/10

Odměna nedostupná

2 990 KčJeden na jednoho

Chcete individuální 3 hodinový kurz od jednoho z autorů? K eknize a video kurzu vám jej přibalíme.

Počet dostupných odměn: 6/10

Odměna nedostupná

5 000 KčMáme rádi jablka

Jste firma, která dodává produkty, které jsou určené pro Apple uživatele a chcete, aby věděli, že vám na nich záleží? Podpořte náš projekt a my vám v knize poděkujeme a představíme vás komunitě.

Počet dostupných odměn: 10/10

Odměna nedostupná

10 000 KčiPartner co se stará

Chcete, aby česká Apple komunita znala vaše produkty? Podpořte náš projekt a my váš produkt představíme nej v knize, ale i na našem YouTube kanálu.

Počet dostupných odměn: 5/5

Odměna nedostupná

50 000 KčGenerální partner

Jste značka, která chce v Apple světě hrát prim? Staňte se generálním partnerem projektu a my vás nejen představíme v knize, ale zároveň vám poskytneme generální licenci na eknihu pro všechny vaše zákazníky a zaměstnance. Jak na Mac může být super bonusem k vašemu produktu či službám.

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná