1okynko.jpg

Saturninova obývací loď Knihy

Prostor pro tvůrce.

NOVÉ ODMĚNY
2/6/2021

NOVÉ ODMĚNY

Projekt DĚDCI dostává konkrétní obrysy. Budeme teď moc potřebovat vaši pomoc.

TAKŽE 

V tuhle chvíli se už DĚDCI notně materializují. 

Dostali jsme se do fáze, kdy začínáme uvažovat, kdo, v jaké kvalitě, v jakém nákladu a za kolik DĚDKY vytiskne

Jak se budou lodní projekty vyvíjet dál - to záleží hlavně na vás a na vašem zájmu. 

POTŘEBUJEME TEĎ VAŠI POMOC

Doplnili jsme několik nových odměn za vaše příspěvky. Doufáme, že potěší jak stávající, tak budoucí patrony Lodi. A nám pomohou dokončit DĚDKY.

(A také vylepšit web, rozšířit Kulaté okénko o další autory, odtajnit pro přispěvatele Palubní deníky a začít pracovat na nových projektech.)

Tady jsou všechny odměny přehledně, přispět můžete přímo proklikem:

MĚSÍČNÍ PRAVIDELNÉ PŘÍSPĚVKY:

PALUBNÍ DENÍKY (100 Kč měsíčně) - přístup k veškerým postupně přibývajícím bonusovým materiálům na našem webu.

E-VERZE (300 Kč měsíčně) - e-verze všech knih z Lodi jak budou postupně přibývat.

E-VERZE PLUS PALUBNÍ DENÍKY (400 Kč měsíčně) - e-verze všech knih z Lodi jak budou postupně přibývat + přístup k veškerým bonusovým materiálům na našem webu.

JEDNO LATTE ZA MĚSÍC NA KNÍŽKY (50 Kč měsíčně) - pro každého, kdo je ochoten si odpustit jednu drobnou libůstku za měsíc ve prospěch tvořivého kvasu na naší Lodi a zároveň být o něm informován.

JEDNORÁZOVÁ PODPORA:

KULATÉ OKÉNKO (vyberte si zde) - nabízíme prostor pro tvůrce, který můžete využít nebo darovat. Zveřejníme na našich stránkách tvorbu, kterou chcete ukázat ostatním.

KOLEKCE KNIH (vyberte si zde) - nakladatelství Sanch věnovalo Lodi omezené množství knížek. Jejich koupí podpoříte vznik nových.

NA TIŠTĚNÉ KNIHY A PROSTOR PRO TVŮRCE (50 Kč) - pro každého, kdo chce mít hřejivý pocit, že přispěl na vznikající krásu.

PŘISPĚJTE NA DĚDKY (100 Kč) - pro toho, koho projekt oslovil a chce přispět libovolnou částkou.

DĚDCI - AUTORSKÝ VÝTISK VĚNOVANÝ (444 Kč) - váš příspěvek nám pomůže dosáhnout na tisk; na oplátku získáte DĚDKY - rovnou z tiskárny a za cenu velmi přívětivou, jde o čtyři vázané dvojjazyčné knížky v krabičče.

Obálky DĚDKŮ u vás ve schránce (111 Kč) - čtyři pohlednice s ilustracemi z obálek DĚDKŮ.

DĚDCI - AUTORSKÝ VÝTISK VĚNOVANÝ + VAŠE JMÉNO UVNITŘ (2000 Kč) - tady je jasné, že se obracíme k fandům a mecenášům. Dvacet vašich jmen vysázíme přímo do knížky. Jasně, bude nám ohromnou ctí, pokud se najdou.

DĚDCI - AUTORSKÝ VÝTISK VĚNOVANÝ + VAŠE JMÉNO UVNITŘ + POZVÁNKA NA KŘTINY (4444 Kč) - i tady je jasné, že se obracíme k fandům, bláznům do knih, do poezie, do bibliofilií - doufáme, že vám DĚDCI udělají radost.

---

Takže, milí mecenáši, podpořte Loď už teď, máte se na do těšit! Právě do projektu přidáváme jednorázovou odměnu MECENÁŠ za 2500 Kč - takový mecenáš bude uveden jako patron Lodi na všech materiálech, které k projektu vydáme, a MECENÁŠ PRŮBĚŽNÝ za 1000 Kč MĚSÍČNĚ, ten bude na materiálech uveden rovněž a obdrží od nás veškeré dostupné výstupy z projektů Lodi.

Věříme, že se nám podaří spojit to, na čem pracujeme, s těmi, které to zajímá. To je podstata Saturninovy obývací lodi.

ReachedCZK 0(0%)

0patrons
CZK 10,0002 knížky za rok
2 knížky za rok

Dosáhneme-li s Vaší pomocí tohoto cíle, budeme schopni vydat minimálně dva tituly v daném roce. Budeme schopni uhradit nejen náklady na sazbu a tisk, ale také - alespoň minimálně - honorovat překladatele, editora a grafika. Distribuci zvládneme poštou nebo kurýrní službou.

CZK 20,0004 knížky za rok
4 knížky za rok

Pokud překonáme tento cíl, můžeme přidat další dva tituly a dodržet standard z prvního cíle.

CZK 40,000Takhle zvládneme celou redakci.
Takhle zvládneme celou redakci.

Dosažení tohoto cíle nám umožní vydat až deset knížek. To ale není to nejdůležitější. Uvolní nám to ruce při výběru titulů, a při podpoře tvůrců. Vaše účast na projektu přímo ovlivní kvalitu i uměleckou hodnotu vznikajících knih a povzbudí autory...

Contribute monthly

Rewards

CZK 50JEDNO LATTE ZA MĚSÍC NA KNÍŽKY

Pro každého, kdo je ochoten si odpustit jednu drobnou libůstku za měsíc ve prospěch tvořivého kvasu na naší Lodi - a zároveň chce být o něm informován.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 100Palubní deníky

Přístup k veškerým postupně přibývajícím bonusovým materiálům na našem webu.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 100Kulaté okénko - kapitán

Chcete-li se stát součástí Kulatého okénka, můžete je podporovat pravidelně, měsíční platbou ve výši 100 Kč (částku můžete samozřejmě navýšit dle uvážení). Budeme Vás rádi informovat mailem o nových zveřejněných dílech našich tvůrců a vždy po nějakém čase sestavíme almanach, který Vám s věnováním zašleme. Přejeme Vám hodně potěchy z toho, že podporujete tvůrčí snažení jiných!

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 100Patron PRVNÍHO SLOVA Jana Rejžka

Měsíční patron PRVNÍHO SLOVA budiž ujištěn, že jeho příspěvek poputuje jako odměna přímo Janu Rejžkovi, pokrácen pouze o odměnu Startovače. Saturninova obývací loď chce podpořit tenhle zábavný a oblíbený formát. A hotovo :)

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 100Španělsko GRINGOVÝM slovem a Martitiným okem

Měsíční patron netradičního cestopisu GRINGO VE ŠPANĚLSKU a fotografií Martity budiž ujištěn, že jeho příspěvek poputuje jako odměna přímo Martitě a Gringovi, pokrácen pouze o odměnu Startovače. Saturninova obývací loď chce podpořit tenhle opravdu vzácný a netypický formát. A hotovo :).

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 300E-verze

Všechny naše knížky ve formátu PDF nebo ePUB ve verzi pro čtečku, počínaje Zónou - dále tak, jak budou přibývat.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 400E-verze + Palubní deníky

Všechny naše knížky ve formátu PDF nebo ePUB ve verzi pro čtečku, počínaje Zónou - dále tak, jak budou přibývat + Přístup k veškerým postupně přibývajícím bonusovým materiálům na našem webu.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 500E-verze, Palubní deníky, ediční plán

Všechny naše knížky ve formátu PDF nebo ePUB ve verzi pro čtečku, počínaje Zónou - dále tak, jak budou přibývat + Přístup k veškerým postupně přibývajícím bonusovým materiálům na našem webu + Přístup k edičnímu plánu

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 1,000MECENÁŠ PRŮBĚŽNÝ

...bude uveden jako patron Lodi na všech materiálech, které k projektu vydáme, a obdrží od nás veškeré dostupné výstupy z projektů Lodi.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly