kniha.jpg

Jak na Mac Knihy

Nejkomplexnější ekniha a video kurz pro všechny majitele počítačů od Applu. najdete v ní vše, co jste kdy chtěli vědět o Macu a báli jste se zeptat

Jak na Mac

ReachedCZK 217,416(217%)

217%
CZK 100,000requested
496contributors
ContributeRewards

Jednoduše Mac, Macíček, Tichá bestie nebo třeba pitomá krabice. Ať už svému počítači s nakousnutým jablíčkem říkáte jakkoli, nebo o jeho pořízení teprve sníte, tenhle projekt je právě pro vás. Jsme Honza a Filip, oba dva jsme Apple uživatelé od nepaměti a pro oba z nás se koníček nakonec stal i prací a živíme se jako Apple trenéři, kteří pomáhají ostatním Ovečkám. Jak na Mac je naší již pátou knihou a doufáme, že vás zaujme a rozhodnete se ji podpořit.

 

Proč?

Víte, jak Apple tvrdí, že jeho počítače jsou natolik intuitivní, že k nim nepotřebujete návod a na vše přijdete sami? Je pravdou, že u mnoha Apple uživatelů tofunguje, ale prakticky nikdo touto cestou neobjeví všechny funkce a možnost svého počítače. Nechcete tápat, ztrácet čas hledáním a objevováním? Pojďme to spolu zjednodušit a zrychlit. Věříme, že česká příručka či chcete-li návod pro Mac uživatele je potřeba bez ohledu na jejich úroveň znalostí, kterou disponujete.

 

Jak?

Podobně jako naše ostatní projekty vzniká Jak na Mac již dlouhé roky - v rámci každodenní praxe, při našich kurzech s tisíci klientů, při řešení jejich problémů, při pátrání po skrytých novinkách a funkcích. Postupně jsme hledali způsob, jak nejsrozumitelněji a nejpraktičtěji předávat znalosti, které máme. Posledního půl roku jsme pak intenzivně kompletovali celý projekt.

Co?

V tomto okamžiku máme hotový video kurz Jak na Mac, ve kterém jednoduchou a přímočarou formou předvádíme jednotlivé postupy, vysvětlujeme základní funkce a budujeme správné návyky.

Před dokončením je elektronická kniha, které díky svému rozsahu jde mnohem víc do hloubky. Začátečníci v ní najdou vše takříkajíc od A do Z, pro zkušenější jsme ji doslova prošpikovali různými Pro Tipy a drobnými vychytávkami, které možná neznáte.

Stejně jako u ostatních knih Můj podivuhodný život s iPadem, Jak na Apple Fotky, Jak na iMovie a Jak na zvuk na Macu jsme připraveni vyrobit i profesionálně zpracovanou audio verzi.

A tím nekončíme. Ve hře je i audio verze, konference, pokročilé tipy a triky, individuální kurzy a konzultace a další.

 

Cíle

Co všechno vznikne v rámci projektu Jak na Mac záleží na vás. Připravili jsme několik cílů:

100% cílové částky = ekniha + video kurz
200% cílové částky = přidáme audio knihu a konferenci
300% cílové částky = přidáme pokročilé tipy a sérii webinářů

 

Kdy?

Jaká je aktuální časová osa celého projektu?

Video kurz je hotový a bude k dispozici Startérům, kteří si jej vyberou hned týden po skončení kampaně.

Elektronickou knihu dopisujeme a bude k dispozici měsíc po skončení kampaně.

Audio knihu jsme připraveni dokončí do dvou měsíců od skončení kampaně.

Konferenci, individuální konzultace a on-line kurzy jsme připraveni zrealizovat do dvou měsíců od konce kampaně.

Pokročilé tipy a triky dokončíme do začátku prázdnin.

 

Proč Startovač?

Protože poslední dva roky nejsou z pohledu pořádání kurzů a vydávání časopisu úplně nejjednodušší doba. Dlouhá pandemie, inflace, válka a nejistota pro mnoho uživatelů znamená, že měli a mají jiné starosti než vlastní vzdělávání a rozvoj. Proto používáme Startovač jako cestu, kterou chceme ověřit, že naše úsilí, znalosti a čas padnou na úrodnou půdu. Že o projekt stojíte i v této těžké době.

Pomozte nám dokončit tento pátý projekt tím, že jej zde na Startovací podpoříte. A pokud vás počítače od Applu nezajímají nebo už všechno víte, znáte a všude jste byli dvakrát, možná máte někoho jiného ve svém okolí, koho by mohlo Jak na Mac zaujmout. Předem díky.

 

Kdo jsme?

Honza Březina - publicista, Apple Certified Trainer, multimediální tvůrce, fotograf a dlouholetý evangelista značky Apple. Stál jsem u zrodu desítek projektů pro českou Apple komunitu. Pokud vám v minulosti pomohl MujMac.cz, MacForum.cz, videa Digit či Alisczech, byli jste na mém kurzu, četli mé články nebo jsem vám třeba poradil v poradně, tak víte kdo jsem a co dělám.

Filip Brož - šéfredaktor, Apple trenér, tvůrce a nadšený Apple fanda. Možná jste již viděli náš Apple magazín iPure, kterého jsem šéfredaktorem a stál jsem u jeho vzniku. Možná znáte má videa, četli jste moje články nebo třeba poslouchali náš podcast.

Co jsme již dokázali?

Zde na Startovací jsme úspěšně zrealizovati kampaně:

 

Chcete vědět co a jak dál děláme? Mrkněte na:

ReachedCZK 217,416(217%)

217%
CZK 100,000requested
496contributors
Contribute

Rewards

CZK 79Komunita sobě

Symbolický příspěvek na projekt, který pomůže tisícům začínajících, pokročilých i končících Apple uživatelů v ČR a na Slovesnku.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 150100 pozadí pro váš Mac

Honza Březina pro vás vybral 100 nových fotografií ze své privátní fotobanky a připravil je v rozlišení 5K tak, abyste je mohli použít jako pozadí pro libovolný Mac.

Number of available rewards: 81/100

Reward unavailable

CZK 220eKniha pro rychlíky

Chcete nejkomplexnější českou eknihu pro Mac uživatele s 50% slevou? Pak ji musíte objednat mezi prvními sto Startéry!

Number of available rewards: 0/100

Reward unavailable

CZK 265ekniha 40% sleva

Chcete nejkomplexnější českou eknihu pro Mac uživatele s 40% slevou? Pak ji musíte objednat mezi prvními sto Startéry!

Number of available rewards: 33/100

Reward unavailable

CZK 290Video kurz pro rychlíky

Chcete kompletní video kurz Jak na Mac ve 4K kvalitě s 50% slevou? Pak jej musíte stihnout objednat mezi první stovkou Startérů!

Number of available rewards: 35/100

Reward unavailable

CZK 290Audio kniha pro rychlíky

Díky vaší podpoře bude i audio verze knihy a nejrychlejší z vás ji získají s 50% slevou

Number of available rewards: 98/100

Reward unavailable

CZK 390Certifikovaná iOvce upgrade

Už jste si vybrali odměnu v této kampani a jste ochotni nám pomoci s finišem? Přidejte si ke stávající odměně ještě certifikát správné iOvce jako takovou pěknou připomínku naší společné snahy vytvořit něco nového a smysluplného.

Number of available rewards: 100/100

Reward unavailable

CZK 4402 eknihy za cenu 1

Dodáme vám eknihu Jak na Mac a k ní přidáme druhou z naší nabídky dle vašeho výběru. Je jen na vás, zda zvolíte Fotky, iMovie, GarageBand či iPad.

Number of available rewards: 16/50

Reward unavailable

CZK 490Videokurz + ekniha pro rychlíky

Balíček video kurzu a eknihy s 50% slevou je něco, co vám dá komplexní nástroj. Ale pozor! Tato sleva je jen pro prvních 100!

Number of available rewards: 0/100

Reward unavailable

CZK 5802 video kurzy za cenu 1

Dodáme vám video kurz Jak na Mac a k němu přidáme druhý z naší nabídky dle vašeho výběru. Je jen na vás, zda zvolíte Fotky, iMovie či iPad.

Number of available rewards: 41/50

Reward unavailable

CZK 590Video kurz + ekniha 40%

Balíček video kurzu a eknihy se 40% slevou je něco, co vám dá komplexní nástroj. Ale pozor! Tato sleva je pouze pro 100 zájemců!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 690Limitovaná edice eknihy

Chcete limitovanou, číslovanou a podepsanou edici eknihy Jak na Mac? Vydáváme jich pouze 42 a je jen na vás, zda bude ve vaší sbírce.

Number of available rewards: 32/42

Reward unavailable

CZK 6903 v 1 s 50% slevou

Objednejte si komoditní balíček eKnihy, audio knihy a video kurzu se speciální 50% slevou.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 890Certifikovaná iOvce (ACiS)

Je pro vás Apple srdcovka a chcete podpořit projekt, který stojí za to? Dáme vám eknihu s věnováním, video kurz a certifikát vzorné iOvce k tomu.

Number of available rewards: 35/42

Reward unavailable

CZK 9905 eknih pro sběratele

Balíček 5 eknih z naší produkce za super cenu! Apple Fotky, iMovie, Garageband, iPad a Mac. Vše v jednom pro komplexní rozhled

Number of available rewards: 42/50

Reward unavailable

CZK 1,490Zlatá certifikovaná iOvce (ACiS GOLD)

Nebojíte se do Applu investovat, protože víte, že se vám to vrátí? Dáme vám eknihu s věnováním, video kurz, 30 minutovou on-line konzultaci 1-0-1 a certifikát zlaté iOvce k tomu!

Number of available rewards: 22/22

Reward unavailable

CZK 1,990Z očí do očí on-line

Potřebujete poradit, zkonzultovat, vyřešit nějaký problém? Nabízíme vám k eknize Jak na Mac ještě 90 minutovou on-line individuální konzultaci.

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 2,490Platinová certifikovaná iOvce (Platinum ACiS)

Nejlepším to nejlepší! 5 eknih z naší produkce, 5 video kurzů z naší produkce, 60 minutová individuální on-line konzultace a certifikát platinové iOvce k tomu!

Number of available rewards: 9/10

Reward unavailable

CZK 2,990Jeden na jednoho

Chcete individuální 3 hodinový kurz od jednoho z autorů? K eknize a video kurzu vám jej přibalíme.

Number of available rewards: 6/10

Reward unavailable

CZK 5,000Máme rádi jablka

Jste firma, která dodává produkty, které jsou určené pro Apple uživatele a chcete, aby věděli, že vám na nich záleží? Podpořte náš projekt a my vám v knize poděkujeme a představíme vás komunitě.

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 10,000iPartner co se stará

Chcete, aby česká Apple komunita znala vaše produkty? Podpořte náš projekt a my váš produkt představíme nej v knize, ale i na našem YouTube kanálu.

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 50,000Generální partner

Jste značka, která chce v Apple světě hrát prim? Staňte se generálním partnerem projektu a my vás nejen představíme v knize, ale zároveň vám poskytneme generální licenci na eknihu pro všechny vaše zákazníky a zaměstnance. Jak na Mac může být super bonusem k vašemu produktu či službám.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable