Nevermore & Kosmonaut: Bleděmodré město - crowfunding kampaň

Novinky - Nevermore & Kosmonaut: Bleděmodré město

Podpořte vznik nového konceptuálního alba brněnské hudební skupiny Nevermore & Kosmonaut, které se v 11 písních věnuje Brnu – „Bleděmodrému městu“.

Hudba

Děkujeme!

Před námi je poslední den sbírky, ale hranice 78 000 korun jsme, s pomocí více než stovky startérů, již dosáhli! Děkujeme, jste úžasní. Děkujeme! Obrázek

Tím ale naše práce nekončí, naopak! Příští týden jdeme ještě jednou do studia dotočit poslední chybějící party. Například zpěvy do dvou písní, které dosud nikde nezazněly, a na desce je tak pravděpodobně uslyšíte vůbec poprvé. Kromě toho již nyní pracujeme na bookletu. David Konečný pro nás tvoří s herci Husy na provázku fotky k jednotlivým písním, které budou společně s texty vyprávět příběh alba. Včera nám David poslal na ochutnávku pár nezpracovaných náhledů a my se nemůžeme nepodělit – to nebude booklet, ale umělecké dílo!

NMK-nahledy-LR-sm.jpg

Natáčení vrcholí

Posledních pár dní se udála kolem naší desky spousta věcí. Nafotili jsme většinu fotek pro booklet, natočili hromadu dalšího materiálu a jdeme do finiše. A do finiše jde i naše sbírka, zbývají poslední tři dny a asi 10 tisíc. Bude to napínavé do poslední minuty! Především jsme ale získali úžasného hosta do písně Až sněhem. Chtěli jsme nějaký hlas starého, zkušeného pardála. Pavel navrhoval Johnnyho Cashe, ale to neklaplo. Jak to nakonec dopadlo, si poslechněte ve videoukázce...

Určitě jste poznali Pavla Zatloukala z Divadla Husa na provázku. :-)

Poznej Brno jinak!

Děkujeme Vám všem, kteří jste již podpořili naši kampaň. V těchto dnech sbírka vrcholí a vy máte poslední možnost přispět, a podpořit tak vznik desky. Do následujícího klipu jsme propašovali několik, zatím syrových a nezpracovaných, ukázek z materiálu, který jsme natočili.