radchenkomark20

Supported projects

projekt bali.jpg
Nymburští debrujáři tvoří projekty na ISIF 2024

Na podzim tohoto roku chystáme se svými projekty „Slavní vědci a objevitelé“ a „Zábavné elektromagnetické jevy“ představit na mezinárodním veletrhu vědy a vynálezů ISIF 2024 na Bali v Indonésii.

[alter]-startovac-cover-2.png
ALTER© SYSTEMA

Jednotný digitální bezbariérový systém pro nevidomé a slabozraké po celém světě.

Zlatá pravidla firemní etikety startovač úvod(1280 x 720 px).png
Zlatá pravidla firemní etikety

Chcete mít lepší vztahy s kolegy? Cítit se lépe v práci nebo změnit způsob komunikace v kanceláři? Tato kniha vám s tím pomůže.

škola čb.jpg
Založení muzea ve staré škole [Domoušice]

Pomozte nám v prostorách staré školy vytvořit retro expozice, informační panely o domoušických osobnostech a rodácích, stálou výstavku starých kočárků a ukázku dobové školní třídy.

Uvodni obr JPG 1.jpg
Čajový dokument z Vietnamu a Laosu

Ponořte se do říše nejstarších čajovníků světa! Dokumentarista Petr Soukup ml. se vrací do světa vietnamského čaje spolu s čajovým obchodníkem. Tentokrát přidávají i cestu do Laosu!

sachove_povidky_final.png
Šachové povídky

Šachové povídky jsou pro všechny, kteří hledají hloubku a smysl ve složitosti každodenního života, a pro ty, kteří se nebojí hledat odpovědi v nečekaných metaforách.

banner_11.jpg
Hlína, olej, čaj - Pamir Highway Tour

Po knize Na Gorille do Ruska mám pro vás novou knihu z cesty na Pamir Highway a zpět. Hlína, olej, čaj - jen tak se projet po Pamírské dálnici. Kniha je napsaná, stačí jen roztočit stroje. Let's go!

354053291_737748968352523_6037540831235249859_n.jpg
ONE CREW Nové studio

Jsme taneční škola z Karlových Varů. Chceme pro naše členy vytvořit nové a příjemné taneční studio ve kterém se dále můžeme rozvíjet v tom co nás baví.

IMG_small.jpg
PETR NOVOTNÝ | NA DŮCHODĚ

Práve v těchto dnech oslaví 65 let na světě a 30 let na hudební scéně. A my si myslíme, že si zaslouží mít vlastní cédéčko. Co vy na to ?

kniha_na_dobrou_noc_00.jpg
kniha NA DOBROU NOC

Naši nejdražší mohou být s námi, přes ulici, ve vedlejším městě nebo také stovky kilometrů daleko. Ať už je vzdálenost mezi námi jakákoliv, jedno nás přece jen spojuje – nebe. Stačí k němu vzhlédnout

2L1A3393.jpg
Cigarette Pillowbag vydává debutové EP!

Ahoj, už dva roky vystupuji po Evropě s písničkami co si produkuju u sebe doma v Liberci. V dubnu budu vydávat svoje debutový EP, pokud tě moje tvorba zaujala, můžeš mi ho pomoct dostat mezi lidi!

P7084574.JPGPatron
Život pro koně Justine

Kůň, který si již odsloužil své, a tak je na lidech, jestli ještě dostane šanci (Film "Krasavec Beauty" v reálném životě).

IMG_20220523_161547.jpgPatron
Kagoshima Retro Kafe

Cesky Youtuber v Japonsku a jeho Retro Kafe o Japonske herni retro scene...

fara.jpgPatron
Kulturně komunitní prostor KAFARA

Kulturně komunitní centrum sídlící v prostorách staré fary v Brně - Obřanech. Místo spojující kulturu, vzdělávání, vůni kávy a nevšední zážitky.