2L1A3393.jpg

Cigarette Pillowbag vydává debutové EP! Hudba

Ahoj, už dva roky vystupuji po Evropě s písničkami co si produkuju u sebe doma v Liberci. V dubnu budu vydávat svoje debutový EP, pokud tě moje tvorba zaujala, můžeš mi ho pomoct dostat mezi lidi!

startovac_main_small.jpg

Vybráno11 700 Kč(117 %)

117 %
10 000 Kčpožadováno
15startérů
Podpořit projektZobrazit odměny
ahoj!

Dva roky po vydání mého prvního singlu 'Meeting disorder' konečně nadešel čas na to, abych vydal něco ucelenějšího. Posledních 7 měsíců jsem strávil psaním a produkováním nových věcí, které s vámi budu letos na jaře sdílet na mém debutovém EP! Skrze tuto kampaň mi můžete pomoci udělat fyzické nosiče (CD) a lépe desku propagovat. 

Většina písní zbývá pouze zmixovat a tak se EP dočkáte už na začátku dubna.

Kdo je Cigarette Pillowbag?

V létě 2017 jsem jel do Skotska na sběr malin, ale úroda byla výrazně menší než se očekávalo, a tak jsem byl po týdnu propuštěn. Na rozdíl od jiných brigádníků jsem byl na farmě jen týden, a tak jsem neměl peníze na letenku zpět. V Británii je velká scéna pouličního umění a na farmě kde jsem měl pracovat měli kytaru, kterou jsme si po večerech půjčovali a hráli na ni. Dal jsem na radu brigádníků, co na farmě zůstali, a jel pouličně hrát do nedalekého města. Během mých dvou týdnů hraní jsem se do pouličního umění zamiloval natolik, že netrvalo dlouho, než jsem to po návratu domů zkusil i tady. 

I přes počáteční nejistotu s tím, zda se v Česku dokáží lidé koukat na někoho, kdo vystupuje na ulici jako na umělce, jsem zjišťoval, že i tady lidé tento druh umění velmi oceňují. Bavilo mě to tolik, že jsem se v létě 2019 po skončení střední školy rozhodl věnovat hudbě naplno. V té době jsem začínal vystupovat na ulicích a v barech pod tímto pseudonymem. Během karantény na začátku roku 2021 jsem po 2 letech natáčení cover videí na YouTube vydal svůj debutový singl 'Meeting disorder'. V létě téhož roku jsem také k příležitosti vydání 3. singlu uspořádal první koncert s kapelou, kterou jsem k projektu dal dohromady. Od té doby jsme společně odehráli nespočet koncertů v Libereckém kraji a Praze, sólově jsem pak měl možnost odehrát sety například na festivalu v Brně nebo na showcase v Miláně.

Poslední vydaný singl Thought I Will Dance Here On My Own

co od ep očekávat?

Jak již bylo zmíněno výše, deska vznikala v druhé polovině minulého roku a kombinuje táhlé vokály se synťáky a kytarovými riffy do indie popu, ze kterého se budeš rozplývat. Stejně jako dříve vydané singly jsou i skladby z EP nahrané a produkované v mém domácím studiu v Liberci. Většina vybraných peněz tak bude moci jít na výrobu CD a propagaci desky. 

Každopádně byla to spousta práce a teď už toho nezbývá tolik než to budu moct vypustit do světa. Moc ti děkuju, pokud se rozhodneš si desku předobjednat, pokud nemáš kačku navíc, nic se neděje. Vyjde to i tak a ty si to budeš moct poslechnout na všech streamovacích platformách!

Už se nemůžu dočkat až to uslyšíte, zatím se mějte, pa!

Vybráno11 700 Kč(117 %)

117 %
10 000 Kčpožadováno
15startérů
Podpořit projekt

Odměny

100 KčDeska ke stažení ve formátu WAV

Po vydání EP ti zašlu odkaz, kde si budeš moct stáhnout všechny skladby v té největší kvalitě!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

300 KčDeska na CD

Budeš jeden z prvních kdo desku dostane na CD!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

500 KčDeska na CD + vstupenka na křest v Liberci/Praze

Chvilku po vydání desky udělám křest v Praze a Liberci, kde v žádným případě nebudeš chybět a ještě ti k tomu dám desku!

Počet dostupných odměn: 33/35

Odměna nedostupná

900 KčDeska na CD + vstupenka na křest v Liberci/Praze + tričko s artworkem desky

Chvilku po vydání desky udělám křest v Praze a Liberci, kde v žádným případě nebudeš chybět a ještě ti k tomu dám tričko s deskou!

Počet dostupných odměn: 29/35

Odměna nedostupná

4 000 KčKoncert v obýváku

Přijedu kamkoliv po ČR a zahraju ti sólový, hodinový set na kytaru! (Jen po ČR)

Počet dostupných odměn: 6/6

Odměna nedostupná

7 000 KčSoukromý koncert kapely

Pokud by jsi vznik téhle desky chtěl podpořit úplně nejvíc co to jde, tak ti s touhle odměnou přijedeme zahrát naší show s celou kapelou! (Jen po ČR)

Počet dostupných odměn: 2/2

Odměna nedostupná