folxlide_text_color_green_focus_bw.jpg

Mr. Folxlide: CD No. 1 Hudba

Bal folk meets blues. Big time! Spare a dime to support the CD? / Lidovky hrané jako blues. Na krabici od doutníků. To chcete slyšet! Hodíte drobák?

89 % would make for a great review!
23. 7. 2018

89 % would make for a great review!

It my CD ever scored 89 % in any review, I would be overwhelmed. Still, with crowdfunding, it's 100 % or nothing. Let's go for the last push!

You have been overwhelmingly generous so far! The CD needs just a little last push and we will make it. So please, tell your friends, get a Christmas gift for your family in advance, let your festival book me for a ball or workshop.

 

We need only about 30 more people to hop on the wagon and magic will be done.

 

Thank you all!

Vybráno85 974 Kč(115 %)

115 %
75 000 Kčpožadováno
159startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuMr. Folxlide

Odměny

188 Kč312 kbps blues

Full album in mp3 as soon as the crowdfunding is over. Eternal gratitude and glory! // Celé album v mp3 hned po skončení crowdfundingu. Nehynoucí vděk a sláva!

Očekávané doručení odměny: červenec 2018

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

300 KčCD hand to hand / CDdo ruky

The brand new CD, hand to hand. Pick it up at Gennetines, Boombal, Numiosum festival or other dates of Mr. Folxlide. Plus full album in mp3 as soon as the crowdfunding is over and eternal gratitude & glory! // Zbrusu nové CD, z ručky do ručky. Hned, jak se uvidíme. K tomu celé album v mp3 hned po skončení crowdfundingu a nehynoucí vděk a sláva.

Počet dostupných odměn: 361/400

Odměna nedostupná

333 KčCD by post / CD poštou

The brand new CD going postal all the way to you, wherever you are. Plus full album in mp3 as soon as the crowdfunding is over and eternal gratitude & glory! // Zbrusu nové CD vyexpedované poštou. Drama a dobrodružství, líbí se nám vaše odvaha! K tomu celé album v mp3 hned po skončení crowdfundingu a nehynoucí vděk a sláva.

Očekávané doručení odměny: srpen 2018

Počet dostupných odměn: 83/100

Odměna nedostupná

350 Kč1 on 1 dance feedback or mini-class

Feedback on your dancing or 1 on 1 class on whatever you think I can teach you. Catch me at Gennetines (second week), Boombal, Numiosum festival or other dates of Mr. Folxlide later through the year.

Počet dostupných odměn: 0/5

Odměna nedostupná

400 KčDedicated CD / CD s věnováním

Signed and dedicated CD, hand to hand. Pick it up at Gennetines, Boombal, Numiosum festival or other dates of Mr. Folxlide. Plus full album in mp3 as soon as the crowdfunding is over and eternal gratitude & glory! // Zbrusu nové CD, podepsané a celé jenom Vaše. Z ručky do ručky hned, jak se uvidíme. K tomu celé album v mp3 hned po skončení crowdfundingu a nehynoucí vděk a sláva.

Počet dostupných odměn: 29/50

Odměna nedostupná

444 KčDedicated CD by post / CD s věnováním poštou

Signed and dedicated CDgoing postal all the way to your doorstep. Plus full album in mp3 as soon as the crowdfunding is over and eternal gratitude & glory! // Zbrusu nové CD, podepsané a celé jenom Vaše. Zaslané Českou poštou a poručené pánubohu. K tomu celé album v mp3 hned po skončení crowdfundingu a nehynoucí vděk a sláva.

Očekávané doručení odměny: srpen 2018

Počet dostupných odměn: 45/50

Odměna nedostupná

450 KčCD & beer-coffee / CD & pivo-kafe

I'll buy you a beer/coffee. I'll tell you everything you probably even didn't want to know about the CD. Or I'll let you do the talking. // Pozvu vás na pivo/kafe. Řeknu vám všechno, co jste o CD snad ani nechtěli vědět. Nebo budu zticha a nechám mluvit vás.

Počet dostupných odměn: 3/12

Odměna nedostupná

500 Kčhodina hry na kytaru z krabice od doutníků

Popravdě: na tyhle kytary hráli hlavně lidi, co neřešili teorii, harmonii a další vymyšlenosti. Je to upřímný lidový nástroj. Ale zas ho tím pádem zvládne každý. Po hodince drnkání budete mít základy hry slidem, budete vědět, jak se plus mínus dělá blues (samo!) a taky budete mít nejspíš nutkání pořídit si vlastní cigar box.

Počet dostupných odměn: 0/4

Odměna nedostupná

600 KčCD & plectrum / CD & trsátko

Signed CD and signed plectrum (one of the two) used for recording the CD. In a few years, you can sell it on eBay, probably with no profit at all. // Podepsané CD a podepsané trsátko, které téměř položilo život při jeho nahrávání. Za pár let ho můžete střelit na eBay a možná na tom ani moc neproděláte.

Počet dostupných odměn: 1/2

Odměna nedostupná

666 KčCD a kniha

Zbrusu nové CD a k tomu moje dnes už raritní básnická sbírka Kolem lámání. Obojí v sobě obsahuje esenci autorovy duše. Jen té sbírky už zbylo posledních šest kousků. Z ručky do ručky, nebo poštou, pokud máte pocit, že jste se narodili pod šťastnou hvězdou.

Počet dostupných odměn: 0/6

Odměna nedostupná

777 KčCD & T-shirt / CD & tričko

Limited edition of Mr. Folxlide T-shirts. We don't know, how they will look. We don't know if anybody wants them. They will take a while to get them ready. But if we make them, they will be damn great. CD included and mp3s as well. // Limitovaná edice triček Mr. Folxlide. Nevíme, jak budou vypadat. Nevíme, jestli je budou lidi chtít. Nevíme, kdy budou hotová. Ale když budou, budou krásná. CD samozřejmě k tomu a mp3 ještě dávno před tím.

Očekávané doručení odměny: září 2018

Počet dostupných odměn: 39/50

Odměna nedostupná

1 000 KčCD a 2 lístky na křest

Křest bude! Pro jistotu až poslední pátek v lednu, abyste si stihli udělat čas. V rámci festivalu Prague Balfolk Immersion, takže k tomu dostanete i dvě další kapely navíc. CD samozřejmě k tomu a mp3 hned, jak budou hotové.

Počet dostupných odměn: 6/10

Odměna nedostupná

2 000 Kčtaneční workshop

Blues nebo evropské lidové tance, případně obojí. Hodí se před koncert Mr. Folxlide, ale klidně i jen tak. Na festival, na veselku, jak je libo. Kdybyste chtěli, abych kvůli tomu opustil Prahu, poprosím vás o příspěvek na cestu. Když to jde, jezdím vlakem, ale naučil jsem se i řídit, kdyby něco.

Počet dostupných odměn: 0/3

Odměna nedostupná

3 000 Kčkoncert v Česku

Mr. Folxlide zahraje na vašem festivalu nebo veselici. Bude to krásné. Termín probereme, pokusím se vyjít maximálně vstříc. Pak už stačí dodat techniku a zaplatit cestu. Což je většinou lístek na vlak, pokud máte poblíž koleje a zastávku. CD a mp3 samozřejmě dostanete. Klidně i dvakrát, když budete chtít.

Počet dostupných odměn: 1/3

Odměna nedostupná

7 500 KčMr. Folxlide at your festival or party!

Bring Mr. Folxlide to your place! It sure will be party to remember. Workshop included, if you want one. We'll agree on a date and I'll ask you to kindly cover my travel expenses (I love taking trains, so it shouldn't be that much after all). CD and mp3s included, even twice if you want to.

Počet dostupných odměn: 2/3

Odměna nedostupná

10 000 Kčspons/zor!

The most dedicated of the CDs. And a few more, for your friends & family. Plus everything Mr. Folxlide will record in the future (if anything). And everything he has recorder so far with ba.fnu. The limited series T-shirt. And whatever else you want from the remaining rewards. We'll talk it through. // CD s velmi květnatým věnováním. Plus pár dalších, pro rodinu a kamarády. Plus všechno, co kdy v budoucnosti Mr. Folxlide nahraje (pokud něco). A všechno, co už (s ba.fnu) nahrál. Tričko ze zcela limitované série. A cokoliv dalšího ze zbylých odměn, jak se domluvíme.

Počet dostupných odměn: 3/3

Odměna nedostupná