Blog

Kolik lidí už si Skeldal stáhlo? Jak mladí hráči reagují na HC hru, která nikoho nevodí za ručičku? Jaké byly problémy při konverzi? 10. StartCast s Jindrou Rohlíkem (Brány Skeldalu) Obrázek
Videocast s Petrem Tomkem, autorem knihy Ateista. 09. StartCast s ateistou (Pokec s Petrem Tomkem Obrázek

Zde další linky na některé věci o kterých je v rozhovoru řeč.

Pascalova sázka naleznete v textu zde 
Peace index světový index míru je zde
Blog Petra Tomka - www.enzmannovaarcha.blogspot.cz

Občanské sdružení ateistů - www.osacr.cz

 

Zastavil se u nás zpěvák Cruadalach a toho času také šéfredaktor Score Honza Vrobel. Pokec s Honzou Vrobelem (Cruadalach) Obrázek

Vrobi nám trouchu blíže představil kapelu a její plány. Mně vysvětlil, co to je šalmaj a jak se na to hraje a Jakubovi zkazil iluze, když mu prozradil, že hudba se nedělí na klany. Součástí kampaně jsou i bizarní sázky. 28/12 je v plánu oslavný koncert v klubu Hoodoo. Přijedou Valaši a ovce. Bude se tetovat koza atd. Zkrátka čeká nás takový tradiční klidný metalový dýchánek plný vánoční pohody, vaječného nealkoholického koňaku a pletených svetrů se sobem. 

 

.

Co to je, že? To je když... ne, radši ne. Určitě bychom to zase pomotali. Podívejte se raději na video, kde autorka Zuzana Štěrbová vysvětluje co to je a k čemu by to bylo dobré.

Pomoci tomuto vědeckému projektu můžete hned třemi způsoby.
1.) Finančně na https://www.startovac.cz/projekty/vyzkum-sexualniho-imprintingu/
2.) Přímou účastí, pokud splňujete podminky, že jste žena ve věku 18 až 35 let a nějakou dobu (15-let) jste vyrůstala s novým, nebiologickým, otcem. V takovém případě napiště na vyzkum.imprinting@gmail.com.
3.) Doporučením. Pokud znáte nějakou takovou dívku nebo ženu, která odpovídá výše zmíněnému popidu, tak ji pošlete toto video a odkaz na projekt. Je vždy zajímavé dozvědět se o sobě něco nového.

Děkujeme.

Zastavil se u nás profesionální potapeč a velitel Matyáš Šanda a chvíli jsme pokecali o vesmíru, potápění a projektu Hydronaut.

Host: Matyáš Šanda

Je těžké vést diskuzi s profíkem, když váš nejhlubší ponor byl na dno vany a veškeré informace o vesmíru čerpáte ze Star treku a B5. No snad jsme se příliš neztrapnili.