Film Fotbalový Skřítek - crowfunding kampaň

Film Fotbalový Skřítek

Komediálně laděný film z malé fotbalového vesničky. Právě zde se odehrává příběh trenéra Skřítka, který se po létech vrací ke své vášni - fotbalu.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Fotbalový Skřítek je komediálně laděný film z malé fotbalového vesničky. Právě zde se odehrává příběh trenéra Skřítka, který se po létech vrací ke své vášni - fotbalu. 

facebook.com/fotbalovyskritek

Děj je zasazen do vesničky Trpenovice, vesničky tak malé, že ji nenajdete ani na mapě. Místní se rozhodli po několikaleté pauze obnovit fotbalový tým. Ten však provázají porodní bolesti a tou největší je absence trenéra, ba co víc, týmu reálně hrozí sestup do nižší soutěže. Předseda týmu se rozhodne oslovit trpenovického rodáka a bývalého hráče Michala Skřítka. A jak se nový trenér své role zhostí? Ale to bychom již prozradili příliš... 

klapka_startovac2.jpg

Kdo stojí za projektem?

Předně Michal "Miki" Grepl, prostějovský rodák a sám bývalý fotbalový hráč a trenér. Jeho prvotina, krátký amatérský westernový snímek Dnes je dobrý den na smrt  z roku 2016 zaznamenala na regionální úrovni poměrně slušný ohlas. A tak se začala pozvolna rodit myšlenka většího projektu, jehož ústředním motivem bude právě fotbal, se kterým se musel ze zdravotních důvodů rozloučit již ve 20 letech. Fotbal je ostatně velmi blízký i dalšímu členovi produčního týmu Vlastimilu Langovi. Ten s Mikim spolupracoval i při jeho prvním filmu jako autor hudby. Třetí do party, Marek Gerhard, sice fotbal sám nikdy nehrál, zato umí velmi dobře zacházat s kamerou a filmovou technikou vůbec. 

Proč podpořit?

Film částečně financujeme z vlastních zdrojů, nicméně náročnost projektu s sebou nese nemalé náklady. Ať již se jedná o dresy, nejrůznější rekvizity a zejména pronájem patřičné filmové techniky, bez které se zkrátka neobejdeme a bez níž film bohužel částečně ztratí na atraktivitě i na kvalitě.

Děkujeme za Vaši podporu, sportu zdar! ;)

Sledujte nás na facebooku a dozvíte se vše jako první:

trpenovice_poster_startovac.jpg

dvd.jpg

gigbag_startovac.jpg

fibi_startovac2.jpg

grupa_startovac.jpg

 

 

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?