LOGO.jpg

Film Fotbalový Skřítek Film & Video

Komediálně laděný film z malé fotbalového vesničky. Právě zde se odehrává příběh trenéra Skřítka, který se po létech vrací ke své vášni - fotbalu.

Film Fotbalový Skřítek

Vybráno42 100 Kč(168 %)

168 %
25 000 Kčpožadováno
44startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

Fotbalový Skřítek je komediálně laděný film z malé fotbalového vesničky. Právě zde se odehrává příběh trenéra Skřítka, který se po létech vrací ke své vášni - fotbalu. 

facebook.com/fotbalovyskritek

Děj je zasazen do vesničky Trpenovice, vesničky tak malé, že ji nenajdete ani na mapě. Místní se rozhodli po několikaleté pauze obnovit fotbalový tým. Ten však provázají porodní bolesti a tou největší je absence trenéra, ba co víc, týmu reálně hrozí sestup do nižší soutěže. Předseda týmu se rozhodne oslovit trpenovického rodáka a bývalého hráče Michala Skřítka. A jak se nový trenér své role zhostí? Ale to bychom již prozradili příliš... 

klapka_startovac2.jpg

Kdo stojí za projektem?

Předně Michal "Miki" Grepl, prostějovský rodák a sám bývalý fotbalový hráč a trenér. Jeho prvotina, krátký amatérský westernový snímek Dnes je dobrý den na smrt  z roku 2016 zaznamenala na regionální úrovni poměrně slušný ohlas. A tak se začala pozvolna rodit myšlenka většího projektu, jehož ústředním motivem bude právě fotbal, se kterým se musel ze zdravotních důvodů rozloučit již ve 20 letech. Fotbal je ostatně velmi blízký i dalšímu členovi produčního týmu Vlastimilu Langovi. Ten s Mikim spolupracoval i při jeho prvním filmu jako autor hudby. Třetí do party, Marek Gerhard, sice fotbal sám nikdy nehrál, zato umí velmi dobře zacházat s kamerou a filmovou technikou vůbec. 

Proč podpořit?

Film částečně financujeme z vlastních zdrojů, nicméně náročnost projektu s sebou nese nemalé náklady. Ať již se jedná o dresy, nejrůznější rekvizity a zejména pronájem patřičné filmové techniky, bez které se zkrátka neobejdeme a bez níž film bohužel částečně ztratí na atraktivitě i na kvalitě.

Děkujeme za Vaši podporu, sportu zdar! ;)

Sledujte nás na facebooku a dozvíte se vše jako první:

trpenovice_poster_startovac.jpg

dvd.jpg

gigbag_startovac.jpg

fibi_startovac2.jpg

grupa_startovac.jpg

 

 

 

 

 

Vybráno42 100 Kč(168 %)

168 %
25 000 Kčpožadováno
44startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuMichal Miki Grepl

Odměny

200 KčFanda

Link na stažení filmu v HD kvalitě týden po premiéře. Na Vaši e-mailovou adresu zašleme odkaz ke stažení filmu.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

300 KčObránce

Jako správný hráč od nás obdržíte film na DVD (PAL 720 × 576, disk obsahuje i HD verzi pro přehrání na PC). DVD exkluzivně podepsáno tvůrci filmu.

Počet dostupných odměn: 93/100

Odměna nedostupná

500 KčZáložník

Minidres s přísavkou - nejen do auta - s číslem 10. Obsahuje také download filmu.

Počet dostupných odměn: 189/200

Odměna nedostupná

800 KčBafuňář

2 VIP vstupenky na premiéru + plus podepsané DVD a minidres s číslem 10.

Počet dostupných odměn: 0/10

Odměna nedostupná

1 000 KčSkalní fanda

Gymsack (batůžek/vak) s logem týmu Obsahuje také download filmu a podepsané DVD.

Počet dostupných odměn: 25/25

Odměna nedostupná

1 200 KčKapitán

Klapka použitá při natáčení, podepsaná tvůrci. Obsahuje také download filmu a podepsané DVD.

Počet dostupných odměn: 0/1

Odměna nedostupná

1 500 KčMaradona

Originální dres týmu Jiskry Trpenovice s číslem 10. Obsahuje také download filmu a podepsané DVD.

Počet dostupných odměn: 9/10

Odměna nedostupná

1 500 KčTrenér

Kalhotky slečny Evičky ze scény ve filmu. Obsahuje také download filmu a podepsané DVD.

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná

2 000 KčVlajkonoš

Dres s vlastním jménem a vlastním číslem. Obsahuje také download filmu, podepsané DVD.

Počet dostupných odměn: 4/5

Odměna nedostupná

2 500 KčCelý den s námi na place

Zajímá Vás, jak to chodí na place? Na koho Miki nejvíc křičí? Na tyto a spoustu dalších otázek se vám dostane odpovědí. Navíc, jako bonus, dostanete možnost užít si "svých 5 minut slávy" a zahrajete si v malé epizodní roli. Obsahuje také download filmu, podepsané DVD, minidres s přísavkou nejen do auta s číslem 10, sublimační šálu ze šáloviny s logem týmu.

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná

3 000 KčBombér

Vaše logo/logo firmy se objeví na konci filmu s dalšími bombéry. Obsahuje také download filmu, podepsané DVD, minidres s přísavkou nejen do auta s číslem 10, gymsack(batůžek/vak) s logem týmu, sublimační čepice s logem týmu.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

5 000 KčKustod

Vaše logo/logo firmy se objeví na začátku filmu s dalšími kustody. Obsahuje také download filmu, podepsané DVD, minidres s přísavkou nejen do auta s číslem 10, gymsack(batůžek/vak) s logem týmu, sublimační čepice s logem týmu.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

8 000 KčPředseda

Vaše logo/logo firmy se objeví jako partner filmu na začátku a na konci filmu s dalšími partnery filmu. Obsahuje také download filmu, podepsané DVD, minidres s přísavkou nejen do auta s libovolným číslem, gymsack(batůžek/vak) s logem týmu, sublimační čepice s logem týmu, sublimační šála ze šáloviny s logem týmu.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

10 000 KčMecenáš

Vaše logo/logo firmy se objeví na začátku a na konci filmu s označením "hlavní partner filmu". Obsahuje také download filmu, podepsané DVD, minidres s přísavkou nejen do auta s libovolným číslem, gymsack(batůžek/vak) s logem týmu, polštářek s logem týmu, sublimační čepice s logem týmu, dres s vlastním jménem a vlastním číslem, sublimační šála ze šáloviny s logem týmu.

Počet dostupných odměn: 1/2

Odměna nedostupná

15 000 KčOligarcha

Vaše logo/logo firmy se objeví na začátku a na konci filmu s označením "generální partner filmu". Obsahuje také download filmu, podepsané DVD, minidres s přísavkou nejen do auta s libovolným číslem, gymsack(batůžek/vak) s logem týmu, polštářek s logem týmu, sublimační čepice s logem týmu, dres s vlastním jménem a vlastním číslem, sublimační šála ze šáloviny s logem týmu.

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná