Honza Březina aka @Alisczech

Multimediální tvorbě se věnuju skoro stejně tak dlouho jako Apple produktům - 15 let. Postupně jsem se stal profesionálním fotografem, lektorem, Apple Certified trenérem, Apple evangelistou, youtuberem, pisálkem a kdo ví čím ještě. iMovie používám od prvního dne, co je Apple představil. Kombinuji jej s různými dalšími nástroji a zároveň už 6. rokem vedu kurzy, kterými prošly stovky lidí. Díky tomu jsem nasbíral tolik praktických zkušeností, že se o ně chci podělit v knize.

Founded projects

kniha.jpg
Jak na Mac

Nejkomplexnější ekniha a video kurz pro všechny majitele počítačů od Applu. najdete v ní vše, co jste kdy chtěli vědět o Macu a báli jste se zeptat

kniha.jpg
Můj podivuhodný život s iPadem

iPad je počítač budoucnosti tvrdí Apple. A jaká je realita dneška? V knize najdete upřímnou zpověď a zkušenosti dvojice Apple trenérů.

kampan_garageband.jpg
Jak na zvuk s Applem

Potřebujete se naučit pracovat se zvukem? Děláte podcasty, videa nebo si chcete třeba složit první skladbu? Naučíme vás pracovat s GarageBandem.

uvod.jpg
Jak na Apple Fotky s Honzou Březinou

Jmenuji se Honza Březina a rád bych vám pomohl najít ideální cestu k práci s fotkami na Macu. Dokončuji knihu a s vaší pomocí ji vydám.

Supported projects

The starter has not yet publicly endorsed any project.