Pavel Mareš

Po dvou úspěšně vydaných knihách jsem se nechal unést kariérou a rodinou a na psaní nějak nezbýval čas. Teď jsem se ke svému koníčku mohl vrátit, a tak budu brzy opět potřebovat pomoc místní komunity. Informace o mé tvorbě můžete najít na www.heptaron.cz

Founded projects

logo.png
Heptaron - Zajatci zimy

Po sedmi letech je tu další knížka. Sledujte nedobrovolné putování zlodějky ze Sklécie, čaroděje z Attarmie a šlechtičny prchající před sňatkem z hlubin skřetích dolů. Dostanou se ven?

Horni_obrazek.png
Akvin - Druhá tvář

Čarodějný učedník Akvin musí opustit bezpečí Akademie. Vypravuje se na jih, aby očistil své jméno a odhalil zrádce, kterým může být jeho dávný přítel.

malý obrázek7.png
Akvin: Cesta čaroděje

První sen se mi splnil, když moje prvotina, Akvin - Cesta čaroděje, vyšla jako e-book. Pomozte převést e-book do papírové podoby.

Supported projects

bulanci_thum.png
Bulánci se vrací

Hra Bulánci byla v době své slávy na většině školních PC. Pojďme se znovu tvrdě postavit za práva měkkých a dejme plochým polštářům nový rozměr!

shot0012-s.jpg
Infobaden TV

Připojte se k revoluční mediální akci, kdy se druhý nejdůvěryhodnější server na českém internetu stane současně i druhou televizí, kterou si platíte.

sova2.jpg
Battle Owl

Pomozte nám vypustit ptáky z internetu do knihy. Nový stripový komix Battle Owl, z dílny Tomáše Maráka a Martina Krcha, se vám s radostí představuje.

02 - 4 Books-mracna.jpg
Naturistický komiks Mračna

Vydání vlastního komiksu tiskem. V nákladu asi 100 kusů. Bez honoráře a výdělku, jen pokrytí nákladů v tiskárně. Přispěvatelé tak získají tento komiks