Startovač - financování projektů

Žena se lvem - crowfunding kampaň

Novinky - Žena se lvem

Pomozte nám vydat první svazek ze čtyřdílné antologie ryze ženské fantastiky. Objevte nespoutanou fantazii lvic české a slovenské literatury!

Knihy
Zajímá vás, jak jsme vyráběli placky pro vaše odměny a na jaké barevné variace záložek se můžete těšit? Zákulisí odměn - placky, papírové a kovové záložky Obrázek

Placky s motivem ústřední karty

Pustili jsme se do vyrábění placek s motivem karty "Žena se lvem" a nyní jich pro vám máme připravenou už celou řadu. Ve videu níže můžete vidět, jak celý proces výroby jedné placky probíhá. "Plackovač" nám zapůjčila přispívající autorka Vilma Kadlečková, za což jí mockrát děkujeme.

Plackovacka.png

Kovové záložky

Také kovových záložek od autorky Dagmar Pirochové máme už pěknou hromadu, ve všemožných barvách a vzorech. Každá záložka je dlouhá cca 8 cm a obsahuje tři korálky ve stylu Pandora (každý korálek je něco přes 1 cm veliký). Kovové komponenty jsou vyvedeny ve stříbrné barvě.

Kolaz zalozky_b.jpg

Papírové záložky

Zalozka papirova7.pngPředstavujeme vám také podobu papírové záložky. Zobrazuje čtyři ústřední ženské postavy z obálky knihy, mistrně nakreslené Janou Maffet Šouflovou. Stylový doplněk ke knížce! Viz podlouhlý obrázek vpravo.

Napsali o nás...

O našem projektu na Startovači se můžete dočíst i v článcích na FantasyPlanet.cz a na Fandomu.sk:

FantasyPlanet.cz

Fandom.sk

Stav kampaně

Jsme nyní v polovině kampaně a máme nasbíráno krásných 67 %. Děkujeme za podporu!  

Připravujeme pro vás další novinky, kde vám poodhalíme další zajímavosti ze zákulisí a odměny. Jak vlastně vypadalo hledání podoby té "pravé" ženy se lvem? Jak budou vypadat finální výkladové karty? Na co se můžete v knize těšit? Sledujte naši kampaň!

 

Organizátorky projektu Lehké fantazijno, který zastřešuje celou čtveřici plánovaných sbírek ("Žena se lvem" a další), Zuzana Hloušková a Františka Vrbenská poskytly rozhovor pro XB-1, který poodhaluje něco z historie celého projektu. Rozhovor s Františkou Vrbenskou a Zuzanou Hlouškovou na webu XB-1 Obrázek

Celý rozhovor s oběma dámami si můžete přečíst na webu XB-1 v článku Na pole fantastiky přichází Žena se lvem.

Odměna s podepsanou knihou Zuzany Stožické

Navíc jsme přidali 2 kusy odměny naší knížky a k tomu podepsané sbírky "Mamut farby malinového lekváru" Zusky Stožické s osmi sci-fi povídkami, spojujícími biologické znalosti, osobité nápady a poetický jazyk autorky. Například příběh „Za rituálmi barbarských Fyoranov“ obsadil v roce 2014 na portálu Legie dle počtu čtenářských hlasů druhou příčku nejlépe hodnocených povídek časopisu XB-1.

Stav kampaně

Nyní máme vybráno 62 % a zbývá 20 dní do konce. Děkujeme za tuto pěknou podporu, ať už finanční, nebo za sdílení povědomí o knize "Žena se lvem"!

Tento týden pilně pracujeme nejen na korekturách, ale též na grafických návrzích karet a příští týden vám chceme odhalit konečnou podobu karet i drobných odměn (podtácky, přívěsek, magnet, placka)!

Autorky prohrabaly své byty, domy, jeskyně, hrady či kosmické lodě a přihodily pár nových odměn pro jejich čtenáře nebo posluchače. Nové odměny od autorek Obrázek

Obrázek z obálky s podpisem Jany Maffet Šouflové

obálka-vyrez-mini.jpgChtěli byste mít obrázek čtyř žen z obálky vytištěný kvalitně ve formátu A4 a s podpisem jeho autorky a autorky jedné z povídek v knize, Jany Maffet Šouflové? Pak neváhejte a přispějte na realizaci knihy Žena se lvem alespoň 280 korun a zvolte si tuto odměnu.

Podepsaná kniha Haniny Veselé

Za pětistovku můžete získat podepsaný samostatný fantasy román Haniny Veselé Magnólie a démon, dark fantasy vezoucí se na popularitě zombie apokalypsy. Samozřejmě vám podepíše i Ženu se lvem, kterou k tomu dostanete také.

Podepsaná kniha Dany Beranové

Stejná cena je i za Ženu se lvem a fantasy román pro mládež Eva a Kniha poznání od Dany Beranové. Obě vám samozřejmě podepíše.

Podepsané album Jany Maffet Šouflové

Ilustrátorka obálky Ženy se lvem a také autorka jedné z povídek též hraje na harfu. Vloni vydala CD Here's health to the Company a vy ho tedy můžete získat s naší knížkou, podepsané (zřejmě fixou na krabičku) za pět set korun.

Podepsaná kniha a ebook Zuzany Hlouškové

Editorka Ženy se lvem a jedna z autorek nabízí ochutnávku ze své tvorby v podobě ebooku fantasy románu Čtyři klíče (bohužel tištěné výtisky už došly) a podepsaný výtisk povídkové sbírky Odpor je zbytečný ze specifického žánru real prediction.

Podepsaná sága Mycelium od Vilmy Kadlečkové

A na závěr velký balík nejen pro sběratele, a to všech 5 dílů z řady Mycelium od Vilmy Kadlečkové a Žena se lvem k tomu, vše podepsané za 2 130 (včetně poštovného po ČR):

Mycelium I: Jantarové oči
Mycelium II: Led pod kůží
Mycelium III : Pád do temnot
Mycelium IV: Vidění
Mycelium V: Hlasy a hvězdy - nejnovější díl, který vychází teprve příští týden

Na závěr jen trocha čísel...
Zbývá necelých 27 dní do konce kampaně a díky vaší podpoře jsme vybrali 17 603 Kč, což je 35 % potřebné částky. Děkujeme a pokud si vzpomenete ještě na někoho, komu by antologie Žena se lvem mohla připadat zajímavá, dejte mu vědět.