strava-ve-skole-svacina-deti-deposi-mensit.jpg

Zdravě pro děcka: BALARAMA na Jižní Moravě

ncdu9_image.jpg

Vybráno200 Kč(0 %)

0 %
50 000 Kčpožadováno
1startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

Krátce úvodem

Po úspěšném vlastnictví a provozování vegetariánské restaurace Balarama na pražských Vinohradech po více než 21 let, správě dvou dalších restaurací v Praze a Stockholmu a příspěvku k přípravě vegetariánských pamlsků ve městech jako Londýn, Dublin, Mnichov a Indie byla má kulinářská cesta různorodá. Spolu s početným týmem jsem vytvořil kulinářské zážitky na openair festivalech a hráli klíčovou roli při organizaci cateringu na prestižních večerech Českého Lva po úžasných 13 let. Přečtěte si o tom zde.

 

 

A teď k věci

Nastávajícím plánem je rozšířit naše ativity o vaření a dovoz zdravých a chutných vegetariánských jídel pro děti ve školkách a školách v trojuhelníku Kyjov, Vyškov a Uherské hradiště jako začátek. V koupené nemovitosti v obci Kožušice musíme jako první provést základní rekonstrukci kuchyně, která bude právě sloužit zmíněnému účelu. Začínáme opatrně a pomalu. Prvním cílem je nasbírat pouhých 50 000 korunek. Pokud se ale povede víc, tak prostředky budou investovány do nákupu zařízení a ventilace pro tu samou kuchyň.

 

Nabídka našeho menu

Náš jídelníček je velice bohatý. Kromě klasického kompletního menu obsahujíci rýži, vařenou zeleninu, polévku a čerstvý salát, připravujeme různé dryhy příloh: smažených a pečených (kofty, pakory, zeleninové závitky) a klasických i exotických sladkostí jako jsou ladu, barfi, halva a mnohé jiné. Pak už jenom záleží na dětech co si vyberou. Pro nás je velice důležité, aby mohli děti mít možnost výběru vegetariánské a také chutné stravy z čerstvých produktů.


 

Vybráno200 Kč(0 %)

0 %
50 000 Kčpožadováno
1startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuBalarama

Odměny

100 KčMálo je také pomoc

Token.png

Cokoliv se dá použít. Tato odména má částečně sentimentální charakter. Váš počin bude odměněn oficiálním poděkováním a deseti virtuálními BalaRama mincemi, které se dají uplatnit v Balarama Companion aplikaci.

Očekávané doručení odměny: únor 2024

Počet dostupných odměn: 10000/10000

Odměna nedostupná

500 KčČím víc tím líp

tycinky.jpg

Lepší pomoc má větší uplatnění. Vaše odměna je děkovná karta a balíček exotických vonných tyčinek z Indie s dřevěným stojánkem.

Očekávané doručení odměny: únor 2024

Počet dostupných odměn: 1000/1000

Odměna nedostupná

1 000 KčZnatelná pomoc

OIP.jpg

Za tisícovku lze už lecos pořídit. A také za to stojí odměna v podobě balíčku sladkostí z výrobny Balarama.

Očekávané doručení odměny: únor 2024

Počet dostupných odměn: 1000/1000

Odměna nedostupná

5 000 KčTo už je něco

balicek.jpg

Velký příspěvek polepší hodně. Jake vřelé poděkování je pro vás připraven balíček s překrásnou vegetariánskou kuchařkou, vegetariánským salámem, sladkostmi a vonnými tyčinkami.

Očekávané doručení odměny: březen 2024

Počet dostupných odměn: 100/100

Odměna nedostupná