untitled03a.png

Výstavba RC dráhy v Dolním Cetně Ostatní

Pomozte nám s výstavbou RC dráhy v blízkosti města Mladá Boleslav. Neděláme to nejen pro nás ale i naše a vaše děti

50% Tolik se vám podařilo nasbírat za 6 dní
17. 4. 2022

50% Tolik se vám podařilo nasbírat za 6 dní

Je to až k neuvěření že za 6 dní jsme díky vám na 50% vybírané částky. Tedy abych byl přesný 51% a už jen zbývá 49%. Jste úplně úžasní a za to patří VELKÉ díky všem kteří se na podpoře podílejí. Jen tak dál. Teď nesmíme polevit a dosáhnout 100% jinak vaše snaha pomoci něco vybudovat bude zatracená. Sdílejte a posouvejte tento projekt na samotný vrchol.

Vybráno39 200 Kč(131 %)

131 %
30 000 Kčpožadováno
57startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuMarek

Odměny

100 KčDárce

Možná máte kamaráda, kterému chcete dopomoct k tomu, aby měl kde jezdit. Chcete jezdit i vy ale nemáte kde. Nevadí. Každá koruna, která nás posune o kousíček blíž k realizaci se hodí a my za ní budeme vděční. Za tvé dobré srdce, tě za odměnu vystavíme na tabuli dárců, která bude umístěna u RC dráhy.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

300 KčBorec

Pokud chceš opravdu podpořit náš projekt tak si velký Borec. Tímto příspěvkem budeme o větší kus blíž abychom realizovali náš projekt a posunuli ho o další krok blíž k cíli. Za odměnu dostaneš dřevěný přívěšek na klíče s RC Buggy a budeš umístěn na tabuli dárců.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

500 KčŘidič závodní RC buggy

Až bude dráha postavená, budeš mít možnost si vyzkoušet opravdový profi model RC buggy a to na spalovací motor nebo elektriku. Vše tě naučíme a zaškolíme ,dáme ti děkovný certifikát a dřevěný přívěšek na klíče s RC buggy.

Počet dostupných odměn: 0/10

Odměna nedostupná

700 KčTričko RCETNO

Chceš vlastní triko s logem RCETNO ? Tak právě pro tebe jsme přidali novou odměnu za podpoření projektu + získáváš odměnu BOREC tedy za odměnu dostaneš dřevěný přívěšek na klíče s RC Buggy a budeš umístěn na tabuli dárců. PS. do zprávy napiš velikost trička

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 500 KčRC Buggy 3D Puzzle

Jako další z odměn které dostaneš za tento super příspěvek je rozložený model v měřítku 1:20 který je vyrobený z 4mm bukové překližky, 4ks Klíčenky RC Cetno (2 malé + 2 velké), k tomu dostáváš i odměnu Řidič závodní RC Buggy v hodnotě 500Kč

Počet dostupných odměn: 3/5

Odměna nedostupná