VAZAČI ZHOUBY | Fantasy kniha - crowfunding kampaň

VAZAČI ZHOUBY | Fantasy kniha

Pomozte vydat knihu, která pod veselým obalem skrývá těžkou atmosféru nečernobílého světa.

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

   Výpravné fantasy pro všechny, kteří vědí, že na světě neexistuje pouze černá a bílá, a že příběhy i život se utváří sérií těžkých rozhodnutí.

    Kniha má 174 normostran a bude vydána ve formátu A5 s lepenou lamino vazbou. Odhadem jde o cca 260 stran. 

Důkaz místo slibů? Samozřejmě!

    Proč kupovat zajíce v pytli, když se můžete jasně přesvědčit o tom, zda vás příběh bude bavit? Proto jsme pro vás připravili celou jednu kapitolu namluvenou moderátorem herního pořadu Indian.

Ukázková kapitolaUkázková kapitola

*Audioukázka je před korekturami, PDF ukázka po korekturách (před sazbou).

 

   Stolní RPG hry zažívají v čechách posledních pár let renesanci a stávají se čím dál oblíbenější. Mladí či staří, kluci holky, geekové i mudlové… všichni někdy slyšeli slovo “Dračák”. A pokud ne, určitě čtěte dál! 

   Strangers and Dragons s.z. je skupina lidí, které naprosto pohltily příběhy o dracích, elfích čarodějích a trpasličích válečnících. Žijeme fantasy a snažíme se šířit povědomí o tom, že zábava s kamarády existuje i mimo monitory a displeje. Že je možné sednout si k jednomu stolu, odložit telefony a zabavit se úplně královsky pomocí tužky, papíru a pár kostek. A feedback, který dostáváme je neuvěřitelný!!


   “Díky vám jsem začal hrál se svými dětmi dračák! Každou neděli se sejdeme jako rodina a lovíme skřety! Hrozně se u toho smějeme.”

   “Byl jsem vždycky introvert a neuměl moc komunikovat s lidmi. Díky hrám na hrdiny jsem se naučil více mluvit, řešit problémy a hlavně si našel skvělou partu kamarádů!” 
   “Dračák je skvělá zábava na zamračené dny. Hrajeme se ženou a kamarády a vždy se nemůžeme dočkat na další hru!” 

   Proto se stolním hrám na hrdiny věnujeme už řadu let. 

Kdo chce chytat ryby, musí do vody!

   Protože přesvědčovat přesvědčené o tom, že stolní hry jsou skvělá možnost jak trávit čas, nemá úplně smysl, vydali jsme se do světa internetu. Naše dobrodružství zaznamenáváme na kameru už od ledna 2018 a publikujeme na platformě YouTube. A od té doby jsme ušli pořádný kus cesty.

   Za ty roky se nám nashromáždilo spousty příběhů a vybudovali jsme pěknou komunitu skvělých lidí

 

...abych si mohl knihu přečíst a věděl o co jde? 

   Jednoduše a jasně: “Ne!” 

   Kniha, která vychází, je napsaná tak, aby si ji mohl přečíst úplně každý. Ti, co mají nakoukáno hodiny Strangeřího dobrodružství se mohou těšit na lehké úsměvy ve chvílích, kdy si uvědomí, proč jsou věci ve světě tak, jak je znají, ale nového čtenáře rozhodně nečekají žádné fan-service momenty, které bez znalostí našich dobrodružství nedávají smysl. Jen tak si knihu užije opravdu každý. 

 

   Autorem knihy je Vojta 'Artemian' Hlavenka. Právě jeho schopnost přípravy příběhů je důvodem, proč si projekt Strangers and Dragons vybudoval základy, na kterých teď stojí. Tvořit příběh, který sleduje a baví stovky lidí, není jednoduchý úkol. Artemianovi se to přesto daří a jeho cit pro drama a vyprávění je jedním z pilířů celého projektu! 

 

 

Dočetl jsem se až sem. Co teď? 

   Pokud jsme vaši pozornost udrželi až doteď, můžeme si asi říct, že vás projekt zaujal. A teď vás zajímá, co můžete udělat proto, abyste si knihu přečetli nebo zjistili víc o Strangerech. 

ODMĚNY


 

CÍLE

 

HROMADNÉ CÍLE

     A to není všechno! Pokud nám pomůžete šířit naší kampaň, čekají Vás ještě další odměny!! Ve vlastních rukách máte moc rozšířit odměny o splněné hromadné cíle, které po úspěšné kampani získáte navíc. Kolik kostek dokážete společnými silami odemknout?

   Sdílejte úvodní video zde nebo příspěvek zde.

   Zhlédněte úvodní video zde.

   Komentujte projekt zde.

   Odebírejte náš YouTube zde.

   Nebudeme vás unavovat řečmi o tom, kolik peněz vydání knihy stojí a kolik práce se za tím schovává a shrneme to jedním slovem “hodně!”. 

   Přesto je ale tento cíl něco, kam dlouhodobě míříme a moc rádi bychom projekt obohatili o nějaké offline médium. Jak jsme již psali výš, hlavním cílem Strangerů nikdy nebylo přikovat lidi k obrazovkám počítačů. A stará dobrá papírová kniha je skvělý krok správným směrem.

 

   Pokud stále váháte, jestli je kniha pro vás to správné, můžete se podívat na YouTube na naše příběhy, abyste se přesvědčili na vlastní oči. Pokud vás naše hra zaujme, kniha vás bude bavit!

   Pokud je však cokoliv, co by vás předtím ještě zajímalo a chtěli jste se zeptat, určitě nám sem dejte komentář nebo se přijďte doptat na náš komunitní Discord. Na každou otázku rádi odpovíme!

 

Za podporu a pomoc děkujeme:

 

Co si o tomto projektu myslíte?