The Agony - CD 'Dirty And Dangerous' - crowfunding kampaň

The Agony - CD 'Dirty And Dangerous'

Jsme ženská heavyrocková kapela The Agony a budeme točit debutové album 'Dirty And Dangerous'. Zda se nám to povede, to závisí i na VÁS :)

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

× THE AGONY - CD 'Dirty And Dangerous' ×

Niky, Kajda, Terka, Kejtý / žánr: heavy rock / www.theagony.cz

agk.jpg

UPDATE 8.3. - POPRVÉ VE STUDIU (na obhlídku)

agstudio2.jpg Vážení a milí Startéři!

Kdo by si byl při startu projektu pomyslel, že to fakticky takhle klapne... a že o měsíc později si budeme nevěřícně prohlížet studio, kde budeme natáčet naše první album Dirty And Dangerous :)
Abyste byli v obraze, zde je pár krátkých faktů.

× Nahrávat budeme od 11. do 24. května.
× Jako místo činu jsme si vybraly výborně hodnocené studio v Hostivaři, kde natáčely kapely jako Visací zámek, Lola Běží, Krausberry, Čechomor, Cocotte Minute, anebo taky Miloš Meier nebo Ivan Hlas a... zkrátka spousta známých lidí. Čili je jasný, že pokud to my nepobodáme (jakože nepobodáme), tak to bude fakticky dobrý!
× O zvuk se postará Zdenda Šikýř, což je pán, který UMÍ.
× Těšit se můžete na 10-12 songů.

K náslechu ZDE dáváme též kousky tří demáčů, tj. prvotních, pracovních a v domácích podmínkách vytvořených verzí našich nových písniček, které se na albu objeví. Těchto demáčů máme víc, ale dáváme vám zatím pouze tyhle tři, ať se taky máte na co těšit.
Jen tak mimochodem, tyhle tři se jmenují 'Let's Get Wasted', 'Be My Fire' a 'Impossible'.

Tak.

A ještě poslední věc - je nám ctí sedět v seznamu nejúspěšnějších projektů na Startovači hned vedle Dana Přibáně, tedy týpka, co objezdil třičtvrtě světa a správně dle Bukowského hlásá to, čeho se držíme i my, tedy že 'Svět patří lidem, co se neposerou'.
Líp to snad vyjádřit nejde.

DÍKY MOC těm z vás, kdo pomohli a ve zbývajícím krátkém čase ještě třeba pomůžou a příspějí této bandě bláznů, která se zatraceně nemůže dočkat nahrávání a vydání desky!

Pac a pusu,
Niky, Kejtý, Terka, Kajda
× The Agony ×

UPDATE 20.2.
Viděli jste nepoužité záběry z našeho kampaního videa výše? Ne? Tak se podívejte níže!

 UPDATE 14.2.
> Klikněte zde )... 

× PŮVODNÍ TEXT ×
To bylo tak. Když jsme se v roce 2013 pořádně založily a absolvovaly první koncert, první EP, první videoklip a první kapelní párty, stále jsme si podvědomě kladly jinou otázku: Kdy asi nahrajeme první album? O dva roky později už víme, že ten čas přišel TEĎ - a my jsme připravené :)

EP 'Loud And Furious' jsme nahrály a vydaly vlastním nákladem necelé tři měsíce poté, co se nám sestava dala dohromady. Měly jsme z něj samozřejmě velkou radost, ale šlo spíš o takové Oukej, jsme tady a zatím to vypadá nějak takhle. Teď to vidíme na Jsme tady a TOHLE jsme my! a našich 10-12 songů se jenom třese na to, aby mohly hřmít z vašich repráků a sluchátek. Chceme jim dát zvuk, který vás zvedne ze židle a donutí vás házet hlavou, a CD vám naservírujeme v moc hezké krabičce s obalem, jehož design budete třeba hrdě nosit na tričku :)

Tohle celý bude událost nejen pro nás, ale vlastně i pro českou hudební scénu celkově, protože kompletně ženská kapela tohoto žánru (my tomu říkáme heavy rock) v ČR nenatočila album od počátku 90. let, kdy tu fungovaly kapely jako Loretta a Lochness.
Od té doby nic.
Vůbec nic.
Až do teď.
Takže (zní to sice trochu velkohubě, ale je to pravda) pokud se stanete součástí tohoto bohulibého projektu, nejen že pomůžete naší kapele, čímž si zajistíte jednu z odměn (viz vpravo --->) ...
... VY budete zároveň psát další kus historie (minimálně) české rockové muziky. A to se vyplatí! :)

 × CO JSME ZATÍM ZVLÁDLY ×
Dáme to jen v krátkosti, protože víc se dozvíte na našem webu, ale:
za 2 roky jsme natočily 1 EP, 1 singl 'Give It To Me' a 3 videoklipy - 'Kick Ass' s Djamym Kandoussim, video zde; 'T.W.S.' s Allanem Šubertem, video zde; a 'Give It To Me' také s Allanem, video výše :) Kromě toho s oblibou a často koncertujeme. Objezdily jsme si nějaké ty fesťáky - Kladrockfest, The Legends Rock Fest, A.F.O.D... a teď v létě nás, mimo jiné, čeká náš první Masters of Rock. Zahrály jsme si v Německu (Herborn a Dorsheim), pěly jsme pro pěkných pár stovek lidí na legendární pražské 'Barče', odjely všechny české zastávky jako support světoznámého bubeníka Mika Terrany a taky s námi jednou vystoupila Jackie Chambers z Girlschool, což se nám tak zalíbilo, že si s Girlschool dáme 3. dubna společný koncert v Praze na Nové Chmelnici.
Snad už tou dobou budeme moci slavit úspěšnou kampaň a blížící se nahrávání CD!

GSAG_FBcover.jpg

× NA CO VLASTNĚ PŘISPÍVÁTE? ×
Výborná otázka :) Přispíváte v první řadě na nahrávání a vydání našeho prvního CD. S největší pravděpodobností se bude jmenovat 'Dirty And Dangerous', což se dá přeložit jako Sprosté a nebezpečné, a tak trochu navazuje na název 'Loud And Furious'. Čím víc peněz, tím víc Adidas času ve kvalitním nahrávacím studiu (vážně přemýšlíme o Hostivaři, ve hře je taky Karlštejn a další), kde nahrajeme 10-12 songů. Vaše příspěvky nám také umožní CD vydat rovnou ve dvou edicích - kromě klasické bude dostupná i edice speciální, pouze a jen pro vás přispěvatele / startéry.
Pro seznam odměn mrkněte do sloupečku vpravo ---->

× A KDYŽ SE VYBERE VÍC? ×
Pak budeme nadšené až na půdu, to dá rozum :) Veškeré příspěvky nad 30 000,- investujeme (po srovnání veškerých nákladů spojených s nahráváním / vydáním CD) do videoklipu k jedné z písniček, ať se taky máte na co dívat. Že to bude kvalita, to vám můžeme slíbit už teď!

 (tady jeden živák z pražského Chapeau Rouge, na bicí místo Kajdy zaskakovala Jenny Čermáková)

× ODMĚNY ×
Vaše pomoc nezůstane bez odměny, to je jasný :) Komplet seznam krásných věcí, které si můžete tímto způsobem pořídit, najdete hned tady vpravo. Je tam pár kategorií, z nichž si vybere opravdu každý podle toho, kolik si chce / může dovolit. Samozřejmostí je merchandise (trička, kšiltovky, obrazy na plátně, trsátka, paličky, blány), můžete si ale pořídit taky něco zážitkového - volný vstup na křest CD a/nebo jakýkoliv jiný klubový koncert v rámci ČR během roku 2015, koncert jen pro vás, anebo s námi taky můžete povečeřet; kdo nás zná už ví, že večeře s námi (a vlastně cokoliv s námi) = kvalitní zážitek :D Kromě toho si můžete zajistit přítomnost vašeho krásného jména v krásném bookletu alba - jste-li firma, jde zároveň o vaši propagaci.
Vše je (doufejme) přehledně rozepsáno; pokud byste ale měli jakýkoliv dotaz, pište třeba na theagony@theagony.cz, nebo na náš Fejsbůk. Jo a - odměny u sebe nemají obrázky :( ale jsou skutečné, například kšiltovky a obraz na plátně vypadají takto:

kšiltovky.jpg

K3.jpg

× ZÁVĚREM ×
Až tohle celý rozjedeme, budeme vás pravidelně informovat, jak to jde... možná přihodíme i nějakou odměnu a těšit se můžete na další videa - třeba ze zkoušky, kde nový písničky cvičíme.

Kromě této stránky sledujte i další informační kanály The Agony:
webovky: www.theagony.cz
Facebook: www.facebook.com/theagonycz

Předem díky všem fanouškům, přispěvatelům a startérům nejen za příspěvky, ale taky za sdílení linku www.startovac.cz/projekty/the-agony, i za případné reakce! :)

× Niky × Kejtý × Terka × Kajda ×

AG s logem.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?