The Agony - CD 'Dirty And Dangerous' | crowdfunding kampaň

Novinky - The Agony - CD 'Dirty And Dangerous'

Jsme ženská heavyrocková kapela The Agony a budeme točit debutové album 'Dirty And Dangerous'. Zda se nám to povede, to závisí i na VÁS :)

Hudba

14. únor 2015

14.2. - MÁME SPLNĚNO, ALE JEDEME DÁL!

Fakt hodně krutě dobrá skvělá báječná novinka!
14.2. - MÁME SPLNĚNO, ALE JEDEME DÁL! Obrázek

Milí Startéři i náhodní kolemjdoucí,

dnes máme 14.2., což je pro nás důvod k oslavě. Slavíme totiž dosažení cílové částky třiceti tisíc korun českých!

Díky vám se potřebná suma sešla během pouhých pěti dní a my nestačily zírat, co se to děje. Vaše podpora byla neuvěřitelná a teď už tedy víme, že cédéčko natočíme, vydáme a pošleme ho do všech světových stran, primárně však do vašich poštovních schránek. Ale pozor – zbývá nám ještě DVACET ČTYŘI DNÍ. To je dostatek času na to, abychom se pokusily o bonusový level, protože jak už jsme byly pravily, rády bychom natočily taky videoklip k jednomu ze songů z alba Dirty And Dangerous. Nebo i k několika songům z alba Dirty And Dangerous. Což se nám může podařit, pokud i další z vás mají náladu nás podpořit!

Právě proto přidáváme další odměnu: za 2000 Kč si můžete pořídit CD Dirty And Dangerous, vstup na křest, tričko a pozor – účast na natáčení videoklipu. Strávíte s námi celý den ‚na place‘ a budete nás moci sledovat během tvůrčího procesu. Zkrátka, budete U TOHO :)

Všechny další odměny zůstávají v nezměněné podobě a nezbývá než dodat jedno velké DÍKY vám všem, kteří jste zatím přispěli, i těm z vás, kteří se na to teprve chystáte!
Jste nejlepší.

× Niky × Katie × Terka × Kajda ×
The Agony

Zpět na výpis

  • Splněno 55 742 Kč (185 %)
  • 185 %
  • 30 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 52 Startérů

Autor projektu

The Agony - obrázek
  • projekt od The Agony
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

159 Kč

Digitální záznam CD ( mp3 a FLAC) + pohled

Celé CD 'Dirty And Dangerous' v digitální podobě. To znamená, že dostanete empétrojky / FLAC (resp. link a heslo na ně), nikoliv však krásný obal a ještě krásnější krabičku. Ale dostanete náš pohled s věnováním. To jako jo.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
349 Kč

CD 'Dirty And Dangerous' + pohled s věnováním

Tady už dostanete CD v krásné krabičce s ještě krásnějším obalem a rukopisným věnováním :)
Plus odměna za 159,- (digidownload, a pohled. To dá rozum.)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Speciální edice CD 'Dirty And Dangerous' + pohled

Pokud se právě teď ptáte, co je to speciální edice, pak vás právě teď chceme informovat, že je to CD s tou samou muzikou, jako nespeciální edice, ovšem v mnohem krásnější krabičce s mnohem krásnějším přebalem a pořadovým číslem 6-60. Po téhle kampani už si tuto speciální edici (narozdíl od nespeciální edice) nekoupíte. Stejně tak si nekoupíte pohled. Ten za těch pět stovek dostanete.
Samozřejmě.

Počet dostupných odměn: 39/55

Nelze podpořit
1 000 Kč

Dirty and Dangerous Pack + CD

Dirty And Dangerous Pack znamená, že obdržíte trsátko od každé z nás + paličku od bubenice, vše podepsáno. Taky tričko, což je povlak na horní polovinu těla, zde černé barvy, s logem The Agony a názvem alba Dirty And Dangerous. Abyste měli něco fakt speciálního, přibalíme též jeden kus "textu," což bude asi účtenka od Svijan nebo kus papíru s miniaturním písmem, zaznamenávajícím úplně první verzi textu některé písně. Kromě toho dostanete CD 'Dirty And Dangerous' a pohled s věnováním. Nepochybně.

Počet dostupných odměn: 8/14

Nelze podpořit
2 000 Kč

Účast na natáčení klipu, vstup na křest, CD, triko

Chtěli byste strávit s naší kapelou celý den 'na place' a podívat se, jak vypadá takové natáčení videoklipu? Pak je tahle odměna přesně pro vás. Budete moci být u toho, absolvovat s námi celý proces točení klipu od A do Z, povzbuzovat nás i utěšovat, když nám to třeba nepůjde. Součástí této odměny je samozřejmě i CD 'Dirty And Dangerous'a volný vstup na jeho křest, k čemuž vám rovnou přihodíme i vhodný outfit v podobě AG trika.
A pohled.
Jste si mysleli, že bychom zapomněly? :)

Počet dostupných odměn: 14/15

Nelze podpořit
2 000 Kč

Fan Pack + SE CD + pohled

Co je to Fan Pack: Fan Pack obsahuje kšiltovku, což je baseballová čepice (v tomto případě černá a velmi kvalitní, neb přišla z Texasu, což je v USA), na jejíž přední straně (nebo zadní, podle toho, jak ji nosíte) najdete vyšívané logo The Agony. Dále též podepsané trsátko od každé strunaté z nás a blánu naší bubenice. Osobně vám ji podepíše. Z kterého bubnu bude, to ještě nevíme, ale bude použitá, možná i prorvaná během některého z koncertů. Též Vám přibalíme opět speciální edici CD (vizte odměnu za 500) s číslem 1-5.
Jo a HLAVNĚ dostanete náš pohled s věnováním.
Přirozeně.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
2 500 Kč

Vstup na křest + koncert + CD + tričko + kšiltovka

Až budeme mít CD, budeme CD křtít. A VY budete moci být u toho a to prosím naprosto zdarma. Třeba nám budete i držet šampus. K tomu si můžete vybrat jakýkoliv další klubový koncert po celé ČR v sezóně 2015, na který budete mít volný vstup. No a dále výše zmíněné CD, tričko a kšiltovku.
Pohled s věnováním? Taky bude.

Počet dostupných odměn: 10/15

Nelze podpořit
5 000 Kč

Večeře + obraz + drobnosti z předchozích

Zde navyšujeme o večeří s námi v restauraci našeho výběru (tedy v Praze) a ještě k tomu za vás zaplatíme jídlo a pár piv. A můžete se nás zeptat na všechno. Třeba na to, jestli k tomuhle všemu dostanete pohled s věnováním. (Jo.) K tomu plakát The Agony vytištěný jako obraz na plátně (fotku viz vlevo v hlavním popisu). Ještě vám taky poděkujeme v bookletu CD; to znamená, že tam bude Vaše jméno.
Z předchozích odměn zůstává CD, kšiltovka, tričko, trsátka a palička, a samosebou volný vstup na křest.

Počet dostupných odměn: 5/6

Nelze podpořit
10 000 Kč

Uvedení sponzoringu / koncert na přání + drobnosti

Místo večeře vám můžeme zahrát na přání kdekoliv po ČR (v rámci středních Čech na vlastní náklady, jinak za cestovné 6 Kč / km; podmínky dořešíme individuálně) a pokud jste firma, vaše logo se objeví v bookletu našeho CD a na webových stránkách The Agony.
CD, kšiltovka, tričko, trsátka a palička, volný vstup na křest, to vše taky dostanete.
K tomu všemu vám dodáme i pohled s věnováním.
Možná.
(Určitě.)

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit