Dagmar Chmelířová (1280 x 720 px).jpg

Terapeut na cestách aneb projekt který pomáhá Ostatní

Vydávám se již na čtvrtou cestu do kolébky života k objevování podstaty dlouhověkosti a pevného zdraví. Budu ráda, když mě na této cestě podpoříte a využijete některý z benefitů projektu.

Terapeut na cestách aneb projekt který pomáhá

Vybráno3 000 Kč(6 %)

6 %
50 000 Kčpožadováno
1startérů
44 dnízbývá do konce
Podpořit projektZobrazit odměny

Sedíme na baru uprostřed Zanzibaru, oslavujeme dokončení mého semináře, když v tom kytarista začne hrát píseň k narozeninám. Má kamarádka vedle mě má zrovna narozky a tak se rozběhneme za tímto kytaristou a začneme mu děkovat.V ten moment začínám chápat, že tak úplně nehrál mé kamarádce a my narušujeme něčí oslavu... Takto se poznávám s člověkem, který bude jedním z nejdůležitějších pilířů projektu Terapeut na cestách a to s mým průvodcem Elyshou.


 
Slovo dalo slovo a my vyrážíme směr Mbeya v Tanzánii. Vůbec nevím, proč jsem se takhle rozhodla, ale někdy je prostě důležité dělat v životě spontání rozhodnutí.Cílem této cesty je: 
Elysha -> podívat se za mámou
Já -> po stopách léčitelů a šamanů.
První naše zastávka je město Iringa v Tanzánii, kde po zhruba 600 kilometrech míříme rovnou na ubytování. 
Při příjezdu na ubytování, i bez toho aniž by vůbec věděli kdo jsme, za mnou dokulhala starší paní a chtěla, abych se jí podívala na její bolavou nohu. Moc jsme si nerozumněly, a tak jsem se jí snažila pomoci jak jen to šlo. Měla jsem u sebe nějaké vybavení v batohu, a tak jsem se do toho pustila.

Po asi 45 minutách se žena zvedla a odešla… V ten moment bylo v domě najednou hrobové ticho. Pár lidí, co se okolo nás v průběhu terapie shromáždilo, najedou koukalo po sobě a nemohli vydat hlásku. Až jeden z nich vykřikl zázrak! Tato dáma téměř dva roky měla velké problémy s chůzí, a přestože vyzkoušeli už úplně všechno, jediné na co se zmohla, bylo velmi plouživé kulhání, přesně takové, s jakým mě přivítala.

 V ten moment najednou všem něco bylo a mě nezbývalo nic jiného než pokračovat. Té bolelo břicho, toho zas bolela ruka, tamtomu zas nepřestávali pálet oči.

Na každého jsem na chvilku koukla, pomohla jim jak jen bylo v té chvíli možné a oni se zvedali s obrovským úsměvem na tváři a radovali se, že jsou “vyléčení”. Dům se najednou začal plnit lidmi a všichni oslavovali. Veselili se a pořád dokola opakovali stal se zázrak!V tento moment, při této úžasné energii, jsem si přiznala, že má cesta za poznáním úmu tamních šamanů je u konce. Vše důležité pro vykonávání pomoci druhým jsem našla, našla jsem to v sobě. 


A tak se zrodil projekt terapeut na cestách. Z výletu, který měl být spíše pouť za tamními šamany, se rázem stalo mé poslání pomáhat obyvatelům těchto Afrických zemí. Při podnikání těchto cest zažívám spoustu dobrodružství, při kterých mám tu možnost přivést si zpět spoustu důležitých poznatků, které mohu využít v mé praxi terapeutky zde pro Vás a zároveň z těchto cest tvořím dokument, který Vám odhalí krásy a nesnáze života na jihu Afriky.  
Budu moc ráda pokud Vás tento projekt zaujme a Vy se ho rozhodnete podpořit. Díky Vaší podpoře budu moci v tom co dělám pokračovat a pomáhat tak více lidem nejen v Africe, ale především i tady u nás!

 

 

Vybráno3 000 Kč(6 %)

6 %
50 000 Kčpožadováno
1startérů
44 dnízbývá do konce
Podpořit projekt

zakladatel projektuDagmar Chmelířová

Odměny

500 KčMasajský náramek

Startovač-18.jpg

Náramek dovezený přímo z Afriky!

Počet odměn není omezen

Zvolit odměnu

1 000 KčTriko Terapeut na cestách

Startovač-15.jpg

Triko vytvořené přímo k tomuto projektu.

Počet odměn není omezen

Zvolit odměnu

2 000 KčMeditace na míru s živou hudbou

Startovač-16.jpg

Meditace vytvořená podle vašich potřeb doprovázená hudebním nástrojem.

Počet odměn není omezen

Zvolit odměnu

3 000 KčOsobní konzultace

Startovač-14.jpg

Chcete se cítit lépe? Přijďte ke mě na osobní konzultaci a já vám ráda pomohu.

Počet odměn není omezen

Zvolit odměnu

5 000 KčLéčivá mandala na míru

Startovač-19.jpg

Vytvořím vám léčivou mandalu přesně podle vašich potřeb.

Počet odměn není omezen

Zvolit odměnu

15 000 KčÚčast na prožitkovém semináři na Zanzibaru

Startovač-17.jpg

Prožijte relax, který vás opravdu uvolní. Přihlašte se na můj prožitkový seminář na Zanzibaru a objevte tak svůj vnitřní klid.

Počet odměn není omezen

Zvolit odměnu

20 000 KčCelodenní seminář

Startovač-20.jpg

Zúčastníte se mého celodenního semináře. Těchto seminářů pořádám více v průběhu roku, takže vybereme pro vás ten pravý.

Počet odměn není omezen

Zvolit odměnu

50 000 KčLogo v dokumentu

Dagmar Chmelířová (1280 x 720 px)-2.jpg

Umístění vašeho loga v titulcích.

Počet odměn není omezen

Zvolit odměnu