SEX S PADESÁTKOU (mužů a žen) - crowfunding kampaň

Novinky - SEX S PADESÁTKOU (mužů a žen)

Živí lidé. Upřímné zpovědi. Skutečné příběhy. Senzace? Skandály? Nechutnosti? Nic takového! Naopak - budete příjemně překvapeni a navíc se i pobavíte!

Knihy
Během 3 dnů jsme vybrali 6.950 Kč a jsme na 9 %. To je vynikající výsledek a šance na dosažení cílové částky je obrovská. Jen tak dál, lidi. Díky moc všem! Za 3 dny 9 % - to je velmi slušné! Obrázek

Ahoj startérky, ahoj startéři.

Všem vám moc děkuji za vaši podporu. Říká se, že když projekt dosáhne během prvních třech dnů 10 % cílové částky, je téměř jisté, že se uskuteční. Nám chybí jediné procento, ale to pro nás bude hračka. Navíc - hodně lidí, kteří mi telefonicky přislíbili podporu, neplatí kartou, ale převodem z účtu, a tyto platby se zde objeví až po pár dnech. Takže je docela možné, že na těch 10 nebo možná i 11 % jsme už teď.

To však neznamená, že usneme na vavřínech. Cesta daleká, cíl sice v dohlednu, ale je potřeba do toho pořádně šlápnout, abychom mohli v cíli všichni nadšeně otevírat šampaňské. 

Spousta z vás, podporovatelů, oslovuje své rodinné příslušníky, přátele, známé, kolegy z práce, atd. Sdílejí upoutávky na knížku na facebooku, lajkují, komentují. To samé dělají i samotní aktéři - tj. ti, kteří se v knížce zpovídají a vyprávějí nám své zajímavé příběhy. Všem za to patří můj obrovský dík!

Telefonuju, facebookuju, mejluju. Používám 2 různé e-maily - jeden pro přátele a známé a druhý pro kolegy atd. Rád vám je přepošlu, abyste je mohli posílat vašim blízkým i vzdáleným lidem.

Děkuji moc všem a těším se na další dny. Tajné heslo zní: KNÍŽKA URČITĚ BUDE!!!