WhatsApp Image 2023-10-25 at 02.14.46.jpeg

Reservoir Bitch Umění

Až se usadíte do divadelních sedadel, RESERVOIR BITCH MUSIC vstoupí do vašich uší jako kulka z pistole!

RB_plakaty169.jpg

Vybráno8 370 Kč(24 %)

24 %
35 000 Kčpožadováno
6startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

QUENTIN TARANTINO: "NENECHÁM SE ZAVŘÍT ZA TO, CO UDĚLÁ NĚJAKEJ KRETÉN, KDYŽ UVIDÍ MŮJ FILM.“

Pár faktů o projektu si připravil (v Tarantinovském stylu) autor a režisér von Lichtenberk.

„ANGLICKÝ ČASOPIS EMPIRE OZNAČIL RESERVOIR DOGS/GAUNERY JAKO NEJLEPŠÍ NEZÁVISLÝ FILM VŠECH DOB. STEJNÉ PERIODIKUM MU TAKÉ UDĚLILO TITUL "NEJVLIVNĚJŠÍ FILM ZA POSLEDNÍCH 15 LET". ČASOPIS PREMIERE OZNAČIL TENTO FILM JAKO JEDEN Z 25 NEJNEBEZPEČNĚJŠÍCH FILMŮ VŠECH DOB.“

VE FILMU NEVIDÍME TÉMĚŘ ŽÁDNÉ ŽENY. TARANTINO VYSVĚTLIL, ŽE CELÝ PŘÍBĚH SE ODEHRÁVÁ V REÁLNÉM ČASE, PROTO MUŽI NEPŘICHÁZEJÍ DO KONTAKTU SE ŽENAMI, NEBOŤ FILM SE SOUSTŘEDÍ NA LOUPEŽ A NÁSLEDNÉ UDÁLOSTI. KVŮLI ABSENCI ŽEN BYL SNÍMEK NAŘČEN Z MISOGYNIE.“

Tak to ne. Protože jsem velkým fanouškem mistra Tarantina, rozhodl jsem se to za něj napravit! Filmový scénář jsem přepsal na divadelní a do hlavních rolí obsadil herečky. A to prvotřídní, aby obstály v konfrontaci s filmovou předlohou. Příběh je stejný, jen v českých reáliích - odehrává se v 90. letech v Praze.

KMOTR JOE: "JSOU JEN DVĚ CESTY JAK TO DĚLAT - MOJE CESTA A CESTA DO PEKEL!"

Image

 POZOR!!!

DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ TEĎ NESTARTUJEME. STARTUJEME NĚCO JINÉHO. KULTOVNÍ FILM MÁ STEJNĚ KULTOVNÍ SOUNDTRACK FILMOVÉ HUDBY. MY HO CHCEME MÍT TAKÉ! SOUNDTRACK RESERVOIR BITCH MUSIC BUDE NAŠÍ POZVÁNKOU NA DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ.

Posílej a získej RESERVOIR BITCH MUSIC! Stojí to za každou kapku krve prolitou při získávání Tvé hotovostiJ.

 PINK: "NEDÁVÁM SPROPITNÉ, PROTOŽE SPOLEČNOST ŘÍKÁ, ŽE MUSÍM."

Image

 „LÉTA PÁNĚ 1992, RESERVOIR DOGS. BRILANTNĚ NAPSANÁ GANGSTERKA SKLIDILA OVACE. ÚSPĚCHU JISTĚ POMOHLA I ÚVODNÍ SCÉNA, VE KTERÉ ZA DOPROVODU PÍSNĚ LITTLE GREEN BAG KRÁČÍ CELÁ SQUADRA ZLOČINCŮ V OBLECÍCH. VZNIKLA ROKU 1969 A PRO NOVOU POPOVOU SKUPINU GEORGE BAKER SELECTION ZNAMENALA KARIÉRNÍ PRŮLOM. JENŽE PAK SE NA NÍ JAKSI ZAPOMNĚLO. TARANTINO JI VŠAK NEJEN VŠEM PŘIPOMNĚL, ALE CHYTLAVÁ SKLADBA NAČAS OPĚT OVLÁDLA I SVĚTOVÉ HITPARÁDY. PRO AMERICKOU MLÁDEŽ SE STAL TENTO SOUNDTRACK KULTEM. HUDBA SAMOTNÁ DOKONCE ZABRALA CELOU POLOVINU ROZPOČTU FILMU. TÍM VZNIKLA TRADICE SILNÝCH TARANTINOVSKÝCH SOUNDTRACKŮ.“

Podpořte nás a možná Major Zeman ovládne světové hitparády. Buďte součástí tohoto hudebního dobrodružství, Tarantinových vizí s naší vlastní revolucí, která do kultovní éry přinese moderní a čerstvý zvuk. RESERVOIR BITCH MUSIC je soundtrack, který vstoupí do vašich uší jako kulka z pistole, budete pohlceni temnými a žhavými emocemi.

Remixy hitů 90. let přinesou vzpomínky na minulost, nové nahrávky odhalí naše umělecké vidění. Bude to smršť stylových žánrů, spojených do jednoho kompaktního celku.

STUDIO ŽIŽKOV & PETR BUBÁK BUBLAN. HUDBA A ZPĚV: „UMĚLCI Z PRAHY“ & HEREČKY & HERCI RESERVOIR BITCH & DIVADELNÍ A HUDEBNÍ PŘÁTELÉ & DJ JA-NE & TOM SAIVON TO

PRODUKUJE

Skladby a ukázky:

  1. VLTAVA – ŽÁDNÝ PROBLÉM (remix DJ Ja-Ne feet Major Zeman) https://youtu.be/WgNXYwgwfic
  2. PANIKA – ZABILI TRAFIKANTKU, PRO JEDNU STUYVESSANTKU (zpěv Kačka Lichtenberková)
  3. MICHAEL'S UNCLE – PREZIDENT (zpěv Kačka Lichtenberková)
  4. ZOO – ČAS SLUHŮ (zpěv Martin Hoffmann – děkujeme:-)
  5. PRAŽSKÝ VÝBĚR – JE MI DO BREKU (remix DJ Ja-Ne)  https://youtu.be/m9D8QGqjvIA
  6. GARÁŽ – TRUMAN CAPOTTE (zpěv Tomáš Karger a Veronika Janků)
  7. bonus (y?)

Soundtrack RESERVOIR BITCH MUSIC se stane vaším hudebním společníkem na vzrušující cestě životem 90. let. Jako šílená symfonie života a smrti vás vezme na drsnou jízdu s gangstery a zabijáky. Hudební výbuch učiní z hudby neodmyslitelnou součást RESERVOIR BITCH. Každá píseň RESERVOIR BITCH MUSIC je jako střep zločineckého světa, který se propojí s divadelní scénou. 

 

Vstupte do světa, kde se kult Reservoir Dogs setkává s živou divadelní palbou emocí, intelekt tancuje s krvelačnou touhou po pravdě.

 

„TIM ROTH BYL OCHOTEN ČÍST TEXT SVÉ POSTAVY JEN POD VLIVEM ALKOHOLU. QUENTIN TARANTINO A HARVEY KEITEL TAK MUSELI CHODIT SE SVÝM KOLEGOU DO HOSPOD / BARU, ABY MU ALESPOŇ TROŠKU POMOHLI S PŘÍPRAVOU NA JEHO ROLI.  VZHLEDEM K VELMI NÍZKÉMU ROZPOČTU MĚLO MNOHO HERCŮ SVÉ VLASTNÍ OBLEČENÍ. SLOVO FUCK ZAZNÍ VE FILMU PŘESNĚ 272X“.

Také si rádi pomáháme. S kostýmy to máme podobně, naštěstí máme super návrhářku. 272 je slušný, ale to dáme… Asi máme něco společného.

Příběh RESERVOIR BITCH začal jako temná vize, Quentinovo geniální dílo nás inspirovalo a dohnalo k vášnivému šílenství. Přetvořit filmovou esenci do nové formy, do živého umění, do divadelní hry.                      

Image

RESERVOIR BITCH, se nebojí konfrontovat tradiční filmovou předlohu novým, revolučním přístupem, provokovat, narušovat ustálené normy. Obsazením žen do kultovních rolí chceme prolomit stereotypy a ukázat, že ženská síla může zářit i v těch nejtemnějších úkrytech zločineckého podsvětí. Odvážné a drsné ženy odhalí nové vrstvy, nové emoce a nový smysl tohoto nekompromisního dobrodružství. Herečky zvednou oponu a vejdou na scénu jako neohrožené predátorky. Naše hra bude jiná, přes stejný příběh a podobná slova. Bude stejná, neb Mistra musíte ctít. Pro nás větší dobrodružství. Větší zábava. Zkoušení…vymýšlení…otázky. Co budou kur… dělat jinak? Líp, hůř, drsnějc, něžnějc? Jak to dopadne? Bude stejný konec?  UVIDÍ SE NA PREMIÉŘE! 

 

 

RESERVOIR BITCH

scénář: Quentin Tarantino a vonlichtenberk a spol.

Premiéra: 7. LEDNA 2024 v Divadle v Celetné, Praha 1

 

Osoby a obsazení:

 

BÍLÁ/WHITE – Veronika Janků

RŮŽOVÁ/PINK – Stanislava Jachnická

SVĚTLÁ/BLONDE – Diana Šoltýsová

ORANŽOVÁ/ORANGE – Markétka Tvrdková

Hnědá/Brown/policista – Pepa Zýka

Kráska Eddie – Jan Bartoška

Kmotr Joe – Tomáš Karger

scéna: Kairon a Libuše Josefy - světla: František Fabián - kostýmy: Libuše Josefy - rekvizity a masky: Kairon – foto a grafika: Jan Maňaska - produkce: Slabiky.cz - dramaturgie: Filip Nuckolls - režie: vonlichtenberk

 

  BÍLÁ: JÁ NECHCI ZABÍJET. JESTLI SE ALE POTŘEBUJU DOSTAT VEN Z TĚCHHLE DVEŘÍ, A TY MI STOJÍŠ V CESTĚ, TAK MI UHNEŠ. TAK TO VIDÍM. JESTLI VOLÍŠ MEZI SEBOU A DESETI LETY, SEJMOUT NĚJAKÝHO ZKURVYSYNA... ŽÁDNEJ PROBLÉM.

Image

Posílejte peníze, aby až se usadíte do divadelních sedadel, byla RESERVOIR BITCH MUSIC vaším průvodcem od začátku do konce. PODPOŘTE RESERVOIR BITCH MUSIC, MY VÁM PŘINESEME DIVADELNÍ ODMĚNY, O KTERÉ BY MĚLI ZÁJEM I GANGSTEŘI Z DEVADESÁTEK.

Staňte se součástí RESERVOIR BITCH. Představení, kde se umění střetává drsnou realitou. Tohle je náš příběh, tohle je náš svět.

AKCE!!!

Vybráno8 370 Kč(24 %)

24 %
35 000 Kčpožadováno
6startérů
Podpořit projekt

Odměny

100 KčDobrý pocit

PhotoCollage_20230507_233614618.jpg

Nezištné sponzory milujeme:-)

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

450 KčTričko

WhatsApp Image 2023-08-05 at 04.05.15.jpeg

Trička k představení od DREX design, různé barvy a motivy.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

490 KčJeden lístek na představení+Soundtrack RBM

RBmusic.jpeg

Jedna vstupenka na představení Reservoir Bitch v pražském divadle v termínu dle vlastního výběru (bude upřesněno po premiéře) + soundtrack RB (stažení ze zabezpečeného webu). Získáte to hlavní, proč tohle děláme - exkluzivní (jinak nedosažitelný) soundtrack k představení (resp. odkaz na jeho jedno stažení pro osobní použití). Jde o jediný způsob jeho nabytí - nebude se dál komerčně využívat!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

790 KčJeden lístek na premiéru RB+Soundtrack RBM

PhotoCollage_rb.jpg

Jedna vstupenku na premiéru divadelního představení RB v Divadle V Celetné 7.1. 2024 a to hlavní, proč tohle děláme - exkluzivní (jinak nedosažitelný) soundtrack k představení (resp. odkaz na jeho jedno stažení pro osobní použití). Jde o jediný způsob jeho nabytí - nebude se dál komerčně využívat!

Očekávané doručení odměny: leden 2024

Počet dostupných odměn: 50/50

Odměna nedostupná

900 KčDva lístky na představení+Soundtrack RBM

PhotoCollage_20230803_162515006.jpg

Dvě vstupenky na představení Reservoir Bitch v pražském divadle v termínu dle vlastního výběru (bude upřesněno po premiéře) + soundtrack RB (stažení ze zabezpečeného webu).

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 660 KčDva lístky na premiéru RB+Soundtrack RBM

PhotoCollage_rb.jpg

Dvě vstupenky na premiéru divadelního představení RB v Divadle V Celetné 7.1. 2024 a to hlavní, proč tohle děláme - exkluzivní (jinak nedosažitelný) soundtrack k představení (resp. odkaz na jeho jedno stažení pro osobní použití).

Očekávané doručení odměny: leden 2024

Počet dostupných odměn: 50/50

Odměna nedostupná

2 499 KčBaret od Kairona

received_227451046333828.jpeg

Kožený baret, který mají herečky jako součást kostýmu. Pro představení navrhlo a vyrobilo sedlářství Kairon.

Počet dostupných odměn: 10/10

Odměna nedostupná

6 660 KčZážitek „Staň se divadelní Hvězdou“

_MG_4094.jpg

Zážitek pro všechny amatérské herce a milovníky divadla. Vystoupení amatéra v představení RB, společná Dekadentní šatna s Bitch a spol., volné lístky pro doprovod (4 ks) – max. 2 hvězdy na jedno představení (1xŽ+1xM)

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

30 000 KčHlavní sponzor soundtracku Reservoir Bitch music

WhatsApp Image 2023-08-05 at 14.07.08.jpeg

Audio reklama v soundtracku RB + logo na obalu a plakátu představení + soundtrack RBM (k dalšímu využití).

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná

40 000 KčHlavní sponzor divadelního představení Reservoir Bitch

WhatsApp Image 2023-08-05 at 14.10.07.jpeg

Divadelní oblíbenec dostane z předchozí nabídky vše co bude chtít + logo v divadle i na plakátu. A hlavně Produkt Placement přímo v představení.

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná

90 000 KčHlavní sponzor Reservoir Bitch – ZALEP TO VŠECHNO

sponzor.jpeg

Dostaneš vše, co si budeš přát a to bez dalších hlavních sponzorů. One man show, aneb silnější pes mr.. :-)

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná