260B587D-A171-440A-A2EB-49FCD5370EDF.jpg

Rekordman v 17: Pomozte Filipovi dobýt Ameriku Ostatní

Ahoj, jsem Filip Zajíček, nejmladší strongman v historii soutěže. V současné době se připravuji na vrcholný závod mé kariéry - účast na prestižní soutěži World Strongest Man U90 v Americe.

260B587D-A171-440A-A2EB-49FCD5370EDF.jpg

Vybráno100 205 Kč(100 %)

100 %
100 000 Kčpožadováno
83startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

Mým hlavním cílem je zúčastnit se prestižního závodu World Strongest Man U90, který se koná v Americe. Co tento cíl činí neobyčejným, je skutečnost, že jsem nejmladším závodníkem v historii této soutěže! 

Soutěž World Strongest Man U90 je vrcholnou akcí pro sportovce v mé váhové kategorii a účast na této soutěži je velkým snem a ambicí. Pro mě to znamená závodit na nejvyšší úrovni se silovými špičkami z celého světa. A nejen to - zároveň bude toto moje vystoupení v Americe, což představuje jedinečnou příležitost reprezentovat nejen sebe, ale také svou zemi, své rodné město Děčín a Českou republiku.

Být nejmladším závodníkem v historii této prestižní soutěže přináší na mou pouť ještě větší výzvu a očekávání.  Abych však mohl splnit tento sen, potřebuji vaši podporu.

Vaše finanční podpora mi pomůže pokrýt náklady spojené s cestou, ubytováním, stravováním a startovným. Vaše příspěvky umožní, abych se mohl naplno soustředit na trénink a přípravu na tuto náročnou soutěž. S vaší podporou se stanu ambasadorem nejen pro silový sport, ale také pro mladé sportovce s velkými sny, kteří chtějí dosáhnout velkých věcí bez ohledu na svůj věk.

Vybráno100 205 Kč(100 %)

100 %
100 000 Kčpožadováno
83startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuFilip Zajíček

Odměny

100 KčZmínka a malý nápis

Staň se součástí naší online kampaně s dotací 100 Kč! Za tvou podporu tě odměníme zmínkou v instagramovém příspěvku a nápisem jména, či názvu firmy na mém závodním tričku. Každá stokoruna pomáhá! Děkujeme!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

500 KčPohled přímo z USA

Získej nezapomenutelnou odměnu za 500 Kč! Za tvou velkorysou podporu ti osobně pošleme podepsaný pohled z USA, který ti připomene tvůj přínos naší kampani. A to není vše! Naše vlastní středně velké tričko bude zdobeno tvým jménem (nebo jménem tvého podniku) – takže tvá podpora bude nesena s hrdostí na každém kroku!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 000 KčPozvánka na skupinový trénink

S podporou 1000 Kč získáš skvělou odměnu! Budeš mít exkluzivní pozvánku na náš skupinový trénink, kde vám ukážu svoje fígle! A to není vše! Na tvém závodnickém tričku se bude třpytit velký nápis s tvým jménem. Děkujeme!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

3 000 KčTrénink na míru

Za velkorysou podporu 3000 Kč máme pro tebe skvělou odměnu! Exkluzivní pozvánku na osobní trénink s Filipem Zajíčkem, ke kterému patří i měsíční coaching, který tvoje výkony posune do neznáma!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

5 000 KčPatron

Za úžasnou podporu 5000 Kč ti moc děkujeme a získáváš všechny předešlé odměny a k tomu svoje vlastní tričko s originálním designem!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná