REGGAE FESTIVAL Right News Music Garden - crowfunding kampaň

Novinky - REGGAE FESTIVAL Right News Music Garden

Jeden den je málo na to, kolik je v Česku dobré reggae muziky. Dokážeme společně, aby letos v Louňovicích trval náš festival 2 dny?

Umění
Dovolujeme si vás pozvat na sedmý ročník Vašeho oblíbeného reggae festivalu Right News Music Garden, který se koná 29. a 30. července 2016 v zámecké zahradě v Louňovicích pod Blaníkem. Další ročník festivalu v Louňovicích se blíží Obrázek

Loni jste nám pomohli festival prodloužit na dva a my jsme Vám za to vděční - ukázalo se, že to za to stojí.Letos tedy vytrváme, v pátek budou hrát spíše duboví Djs a v sobotu živě reggae z české scény. Také letos žádáme přátele a fanoušky o podporu na Startovači - viz odkaz níže. Vy už jste nám pomohli loni a tak bychom Vás chtěli požádat, ať letos dáte o sbírce a festivalu třeba vědět svým přátelům, sdílíte událost na svých sítích anebo rozesíláte pohledy s pozváním strýčkům a tetičkám. :-)

Díky za podporu,

regenerátor, 2016

[ · W E B · ]
http://rightnews.cz/musicgarden

[ · Event · ]
https://www.facebook.com/events/242968059415176

[ · Startovač · ]
https://www.startovac.cz/projekty/reggae-festival-pod-blanikem/

 

RNMG2016_flyer_V3.jpg

 

Flyer čili leták na letošní festival je už v oblacích; posíláme ho hodně high, rovnou k vám – pošlete ho dál! Leták na reggae pod Blaníkem už se vznáší Obrázek

Podporovatelům naší sbírky tady na startovači doporučuji zejména pravý dolní roh :)

Right News Music Garden
Reggae/Dub Festival
24.-25. 7. 2015
Louňovice pod Blaníkem
http://rightnews.cz/musicarden
https://www.facebook.com/events/1428629824098510/

RNMG2015_plakat_A2_06-rgb.png

 

DĚKUJEME!!!

Děkujeme všem, kdo přispěli... DĚKUJEME!!! Obrázek

Děkujeme vám, kamarádi! Díky vám bude VÁŠ festival v Louňovicích trvat letos 2 dny! Jsme moc rádi, že se sbírku povedlo úspěšně zakončit a věříme, že si letos festoval Right News Music Garden všichni užijeme!