První číslo archetypové revue Archea - crowfunding kampaň

Novinky - První číslo archetypové revue Archea

"Archea: revue pro archetypovou psychologii, astrologii a kosmologii" prezentuje jungovská a transpersonální studia a psychologickou astrologii.

Knihy
Vážení přátelé a příznivci revue Archea, dovolte prosím, abych Vás tímto pozval na slavnostní prezentaci sborníku „ARCHEA 2021 - Obrazy doby“, která se koná v úterý 19. 10. od 19:00.

Akce proběhne v pražské literární kavárně Božská lahvice na adrese Bílkova 122/6 na Starém městě (vchod za rohem z ulice Elišky Krásnohorské). V úvodní části večera promluví šéfredaktor Petr Lisý s drobným astropsychologickým komentářem výsledků parlamentních voleb. O hudební doprovod se postará klavíristka Kristýna Šrámková. Následovat bude prostor pro volnou zábavu a diskusi nad prezentovanými tématy, plány do budoucna a podobně. Vstup volný.

V případě zájmu jste srdečně zváni!

 

S přátelským pozdravem za tým revue Archea 

Petr Lisý

https://www.revuearchea.cz/

Světoznámý psychiatr českého původu Stanislav Grof se včera (1. 7. 2021) dožil věku devadesáti let. Při této slavnostní příležitosti zveřejňujeme překlad přednášky Richarda Tarnase z roku 1998, jež obsahuje komentář klíčových konstelací Grofova horoskopu narození. Oslavenci srdečně blahopřejeme! Text o horoskopu Stanislava Grofa jako blahopřání k jubileu Obrázek

Světoznámý psychiatr českého původu Stanislav Grof se včera (1. 7. 2021) dožil věku devadesáti let. Při této slavnostní příležitosti zveřejňujeme překlad přednášky Richarda Tarnase z roku 1998, jež obsahuje komentář klíčových konstelací Grofova horoskopu narození. Oslavenci srdečně blahopřejeme!

https://www.revuearchea.cz/vyklad-horoskopu-stanislava-grofa.html

Dnes byl publikován rozhovor s šéfredaktorem Petrem Lisým o projektu revue i připravovaném čísle Archea 2021 v podcastu "Tekutá Krajina". Těm z vás, kdo ještě nepodpořili vznik nového čísla a mají v úmyslu tak učitnit, zároveň zdvořile připomínáme, že už na to zbývá jen necelých 12 dní. Podcast o revue Archea a poslední šance podpořit nové číslo Obrázek

Vážení příznivci revue Archea,

předevím bychom rádi poděkovali těm z vás, kteří již předplatným či vyšší částkou podpořili vznik nového čísla. Naopak vám, kteří to máte též v úmyslu a dosud jste tak neučinili, si dovolujeme zdvořile připomenout, že už na to zbývá jen necelých 12 dní (viz odkaz).

https://www.startovac.cz/projekty/druhe-cislo-archetypove-revue-archea/

Zároveň rádi sdílíme novinku, že dnes byl publikován rozhovor s šéfredaktorem Petrem Lisým v rámci podcastu Tekutá Krajina. Je věnován jak celému projektu revue Archea, tak prezentaci aktuálně chystaného letošního čísla s podtitulem "Obrazy doby". Vřelý dík patří tvůrci podcastu, kterým je Petr Soukup ml. Zmíěné interview můžete sledovat jak v podobě videozáznamu, tak vyslechnout v audio formě (viz odkazy níže).

Přejeme Vám krásné letní časy!

Videozáznam

Podcast (audio)