ARCHEA_2021_MINIATURA.jpg

Druhé číslo archetypové revue Archea Knihy

Druhé číslo revue Archea pojednává o duchu současné doby z pohledu archetypové psychologie, astrologie a kosmologie.

Druhé číslo archetypové revue Archea

Vybráno68 067 Kč(105 %)

105 %
65 000 Kčpožadováno
72startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

První číslo časopisu „Archea: revue pro archetypovou psychologii, astrologii a kosmologii“ vyšlo v roce 2019. Cílem revue je poskytnout kvalitní tištěné periodikum českým zájemcům o jungovskou a transpersonální psychologii, astropsychologii a nové paradigma.

Druhé číslo Archea 2021 s podtitulem „Obrazy doby“ nabídne opět přibližně 130 stran textu ve formátu A4 a bude věnováno především tematice ducha dnešní doby. Ta je zjevně velice náročná, přičemž zejména archetypová astrologie představuje nástroj, jak porozumět jejím hlubším souvislostem a pozadí, jak se pokusíme v novém čísle doložit.

Ke klíčovým osobnostem, jejichž práci na našich stránkách reflektujeme, patří Carl Gustav Jung, James Hillman, Liz Greeneová, Rudolf Starý, Richard Tarnas a Stanislav Grof.

Revue Archea vychází v partnerství s nakladatelstvím Malvern.

www.revuearchea.cz

 UKÁZKY ODMĚN

Vybráno68 067 Kč(105 %)

105 %
65 000 Kčpožadováno
72startérů
Podpořit projekt

Odměny

500 KčVýtisk revue Archea 2021

Obdržíte výtisk revue Archea 2021 v rozsahu přibližně 130 stran ve formátu A4, s barevnou obálkou a černobílým obsahem. Cena zahrnuje poštovné, zanechte nám prosím svou mailovou i poštovní adresu.

Očekávané doručení odměny: září 2021

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 500 KčArchea 2021, kniha, sborník a přednáška

Obdržíte výtisk revue Archea 2021, knihu "Archetypová astrologie" a videopřednášku na téma "Saturn" od Petra Lisého a elektronický sborník dříve publikovaných textů zapadajících do koncepce Revue Archea v rozsahu 200 normostran. Zanechte nám prosím svou mailovou i poštovní adresu.

Očekávané doručení odměny: září 2021

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

3 000 KčArchea 2021, 6 knih, sborník a přednáška

Obdržíte výtisk revue Archea 2021, knihu "Archetypová astrologie" a videopřednášku na téma "Saturn" od Petra Lisého, knihy J. Hillmana "Nová vize psychologie" (Malvern) a M. Jehleho "Astrocykly" (Sagittarius), 3 starší čísla revue PROSTOR a elektronický sborník dříve publikovaných textů zapadajících do koncepce Revue Archea v rozsahu 200 normostran. Zanechte nám prosím svou mailovou i poštovní adresu.

Očekávané doručení odměny: září 2021

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

5 000 KčArchea 2021, 9 knih, sborník a přednáška

Obdržíte výtisk revue Archea 2021, knihu "Archetypová astrologie" a videopřednášku na téma "Saturn" od Petra Lisého, knihy J. Hillmana "Nová vize psychologie", S. Martina "Kosmické rozhovory", M. Meyera "Volání k transformaci ", B. Swimme "Skryté srdce kosmu" (Malvern) a M. Jehleho "Astrocykly" (Sagittarius), 3 starší čísla revue PROSTOR a elektronický sborník dříve publikovaných textů zapadajících do koncepce Revue Archea v rozsahu 200 normostran. Zanechte nám prosím svou mailovou i poštovní adresu.

Očekávané doručení odměny: září 2021

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

20 000 KčPoděkování v tiráži a všechny předchozí odměny

Budete jmenovitě uvedeni v tiráži tištěného čísla Archea 2021 jako jeden z jeho sponzorů. Dále výtisk revue Archea 2021, knihu "Archetypová astrologie" a videopřednášku na téma "Saturn" od Petra Lisého, knihy J. Hillmana "Nová vize psychologie", S. Martina "Kosmické rozhovory", M. Meyera "Volání k transformaci ", B. Swimme "Skryté srdce kosmu" (Malvern) a M. Jehleho "Astrocykly" (Sagittarius), 3 starší čísla revue PROSTOR a elektronický sborník dříve publikovaných textů zapadajících do koncepce Revue Archea v rozsahu 200 normostran. Zanechte nám prosím svou mailovou i poštovní adresu.

Očekávané doručení odměny: září 2021

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná