1.png

Pomozte vydat tištěnou knihu o léčení Vyšší vědomí Knihy

Již 7 let se věnuji mentálnímu, duchovnímu a fyzickému seberozvoji, díky čemuž se úspěšně zbavuji svého handicapu. Metody svého léčení jsem sepsal do této knihy, a nyní s ní chci pomoct dalším lidem.

1.png

Vybráno12 482 Kč(12 %)

12 %
99 999 Kčpožadováno
22startérů
31 dnízbývá do konce
Podpořit projektZobrazit odměny

O knize:

Náš svět, jak jsme ho doposud znali, se mění kvantovou rychlostí, a lidé nabývají Kristova vědomí – tedy jsou schopni léčit sebe i ostatní. Mění se však nejen všechny lidmi nastavené systémy ve své reálné (hmotné) formě, ale také naučené duchovní zákony, jež jsou někdy až stovky let zastaralé. Lidé, snažící se žít v nejlepším vědomí a svědomí kupříkladu podle Bible, jsou bohužel značně karmicky zbržděni ve svém přirozeném vývoji. Druhá část lidí, kteří již probuzení jsou nebo se teprve probouzejí, potřebují často pomoci s nasměrováním ve svém léčení na všech úrovních, a také s tím, aby netíhli k falešnému duchovnímu probuzení, což se bohužel u mnohých probuzených lidí děje. V této knize naleznete ty nejzákladnější informace potřebné pro svůj seberozvoj na všech jeho úrovních.

 

Co v knize najdete:

V první polovině knihy si řekneme o „Božím systému“, se kterým je důležité se obeznámit ještě dříve, než se svým sebeléčením započnete. Konkrétně si povíme o vesmírných a karmických zákonech, podíváme se na duši, naše energetická těla, astrologické i numerologické nastavení a naše poslání, probereme sílu naší mysli v kvantovém poli, vědomí, podvědomí i nevědomí a s ním související genetická onemocnění, a taky jak si svým chováním vytváříme psychosomatické nemoci tady a teď, u čehož vás i navedu k jejich odhaleni dle řeči těla. Podíváme se dále na partnerské i další vztahové problémy jež vznikají našim zrcadlením, a zároveň vás navedu k přerušení karmických vazeb, které jsou toho příčinou v duchovní sféře. Také probereme vnější vlivy a jak působí na naše zdraví, či jak vznikají nemoci u dětí vlivem mentální pupeční šňůry, a nakonec si řekneme, co se děje se sebevrahovou duší.

V druhé polovině knihy vás provedu procesem sebeléčení a to na všech třech úrovních, tedy duchovním, mentálním a nakonec i fyzickým. Zároveň vás také odkážu vždy na určité novodobé léčebné terapie, které jsou nejvhodnější při léčení konkrétního problému, pokud byste formu sebeléčení z jakéhokoliv důvodu nezvládali.

 

Ukázka z knihy:

Tři úrovně léčení

Celá naše lidská bytí fungují na duchovní, mentální a fyzické úrovni. Znamená to, že chceme-li plně vyléčit nějaký náš problém, měli bychom toto léčení provést na všech třech úrovních. Když léčíme problém pouze na fyzické úrovni (například zdravotní problém), daleko se nedostaneme, neboť díky psychosomatice/psychoenergetice (na mentální úrovni) se náš zdravotní problém zanedlouho znovu objeví.

Léčíme-li ale mentální (psychickou) úroveň, díky psychosomatice/psychoenergetice se začne automaticky odbourávat i fyzický problém, který jde pak snadněji uzdravit (na fyzické úrovni). Avšak léčením mentální úrovně zároveň také léčíme svou duchovní úroveň, neboť změnou našeho myšlení přepisujeme i své „osobní“ kvantové pole, a to nám zase vše vrací v pozitivních emočních prožitcích našeho fyzického těla.

Pokud jsme ale na duchovní úrovni blokováni nějakým karmickým zatížením minulého života – karmickým otiskem v našem „osobním“ kvantovém poli, musíme nejdříve uzdravit tuto duchovní úroveň, neboť nás mentálně i fyzicky bude stále navracet zpět k problému. Toto uzdravení duchovní úrovně bude vyžadovat buďto jisté uvědomění, odpuštění či nám může postačit pouze pročištění technikou SRT (práce s kyvadlem).

Podívejme se ale na tříúrovňový systém našeho bytí detailněji. Naše mentální úroveň také obsahuje dá se říct ještě dvě podúrovně (emoční a energetickou), které působí na úrovních našich čaker. Máme-li tedy psychický problém (strach) na mentální úrovni, vytvoří se nám tak blok na emoční podúrovni, což následně zablokuje průchodnost energií v dané čakře. Takto emočně zablokovaná čakra dále vytvoří problém na fyzické úrovni našeho hmotného těla. Vše se tak děje díky propojení všech našich meridiánů (nervových drah) ve fyzickém těle.

 

…pro zajímavost:

Knihu jsem sepisoval 7 let, a je rozdělena do sedmi léčebných částí. Čeká vás v ní 27 kapitol, 215 podkapitol a 75 průvodních barevných obrázků. ;)

 

Parametry knihy:

Celobarevná kniha, pevná šitá vazba, formát A5, 348 stran.

Již existuje jako ebook.

 

O mě:

Ahoj, mé jméno je Thomas Alvarado, a jsem autorem úspěšného životopisného románu PROZŘENÍ aneb Jak jsem se učil znovu chodit – Cesta k vyššímu vědomí, která vyšla v roce 2020 u nakladatelství Šuplík.

Narodil jsem se v roce 1983, a zhruba od dvanácti let se potýkám s Friedreichovou ataxií. Avšak i přes svou nepříznivou situaci se snažím co nejlépe udržovat své tělo a mysl v kondici.

Vše začalo, když jsem si uvědomil, že jsem díky své vysoké citlivosti schopen naslouchat hlasům z jemnohmotných duchovních sfér, díky kterým jsem začal se svým úspěšným sebeléčením v dobách, kdy mi selhávalo tělo, a už žádné léky nezabíraly, a já se tak ocitl na pokraji smrti a se syndromem vyhoření.

 

Proč to dělám?

Vždy mě vnitřně naplňovalo, když jsem pomohl člověku s vyřešením a uzdravením jeho problému, který mě o to požádal, a to díky mému andělskému vedení a vyššímu vědomí, o kterém jsem ještě donedávna nevěděl. Touto knihou chci však pomoci celoplošně a ne pouze jednotlivcům.

 

Děkuji všem za pomoc a podporu!

Vybráno12 482 Kč(12 %)

12 %
99 999 Kčpožadováno
22startérů
31 dnízbývá do konce
Podpořit projekt

zakladatel projektuThomas

Příspět můžete i 100 Kč SMSkou. Pošlete text START 19261 na číslo 90211 na území České republiky.

Odměny

55 KčDěkuji :)

o55.jpg

...cena jde i libovolně navýšit.

Počet odměn není omezen

Zvolit odměnu

111 KčVřelé díky! ♥♥♥

o111.jpg

...cena jde i libovolně navýšit.

Počet odměn není omezen

Zvolit odměnu

333 KčE-book Prozření

o333.jpg

Dle vlastního výběru: PDF, EPUB, MOBI.

Očekávané doručení odměny: květen 2024

Počet odměn není omezen

Zvolit odměnu

555 KčE-book Vyšší vědomí

o555.jpg

Dle vlastního výběru: PDF, KPF.

Očekávané doručení odměny: květen 2024

Počet odměn není omezen

Zvolit odměnu

777 KčTištěná kniha Prozření

o777.jpg

Formát A5, 356 stran, pevná šitá vazba. ...doručení započteno v ceně odměny.

Očekávané doručení odměny: květen 2024

Počet odměn není omezen

Zvolit odměnu

999 KčTištěná kniha Vyšší vědomí

o999.jpg

Formát A5, 348 stran, pevná šitá vazba. ...doručení započteno v ceně odměny.

Očekávané doručení odměny: srpen 2024

Počet odměn není omezen

Zvolit odměnu

1 111 Kč1 + 1

o1111.jpg

Knihy Prozření + Vyšší vědomí tištěné/e-booky - dle vlastního výběru. ...doručení započteno v ceně odměny.

Očekávané doručení odměny: srpen 2024

Počet odměn není omezen

Zvolit odměnu

2 222 KčV.I.P.

o2222.jpg

Knihy Prozření + Vyšší vědomí tištěné/e-booky - dle vlastního výběru + V.I.P. pozvánka na křest knihy s rautem zdarma + osobní rozbor základní karmy duše i s afirmačními návrhy pro přepsání podvědomé mysli zdarma. ;) ...doručení započteno v ceně odměny.

Očekávané doručení odměny: srpen 2024

Počet odměn není omezen

Zvolit odměnu

10 000 KčSponzor (pro firmy) 10000 +

o10000.jpg

5ks Knihy Prozření + 5ks Vyšší vědomí tištěné/e-booky - dle vlastního výběru + V.I.P. pozvánka na křest knihy s rautem zdarma + titul sponzora, a Vaše jméno či firma bude uvedeno v dodatečném poděkování knihy. ;) ...cena jde i libovolně navýšit. …s každou tisícikorunou navíc + 1 kniha zdarma - dle vlastního výběru. ...doručení započteno v ceně odměny.

Očekávané doručení odměny: srpen 2024

Počet odměn není omezen

Zvolit odměnu