Kniha  01.jpg

Píseň pro dvě slunce Knihy

Román o mezilidských vztazích plný lásky, tajemna a překvapení

Kniha náhled.jpg

Vybráno3 399 Kč(7 %)

7 %
50 000 Kčpožadováno
8startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

Milí čtenáři,

dovolte mi, abych vás přivítala u projektu PÍSEŇ PRO DVĚ SLUNCE!

Jsem autorkou, která se kromě básní věnuje psaní románů o mezilidských vztazích. Mým cílem je vydat svůj druhý román, který jsem před pár měsíci dokončila. Ten první, Schody do nebe, vyšel v říjnu 2019.

Téma mezilidských vztahů mě nesmírně baví, mohu popustit uzdu své fantazii a sdílet se svými postavami jejich osud. Je to pro mě takový útěk od reality do snů a představ.

A může být i pro vás, až knihu budete číst! Jsem si jistá, že se s příběhem budete moci ztotožnit a možná i najít nějakou inspiraci pro svůj vlastní život. Připravte se na neuvěřitelnou cestu plnou lásky, tajemna a překvapení. 

Pomozte mi vydat tuto knihu a umožněte čtenářům prožít příběh spolu s hlavní hrdinkou Chloe. 

Nabízím vám několik odměn, jako je třeba kniha s věnováním, nebo osobní setkání s autorkou. Nenechte si ujít příležitost stát se součástí tohoto příběhu. 

Děkuji vám za vaši podporu!

Jsem si vědoma toho, že bez vás by se vydání knihy v nejbližší době neuskutečnilo. Těším se na setkání s vámi na této cestě.

Veškeré odměny budou doručeny do 31.12.2023.

 

ANOTACE

Když Chloe dostala nabídku na moderování pořadu v baltimorském rádiu, odstěhovala se z rodného Hagerstownu do Phoenixu v Marylandu, aby to měla do práce blíž. 

Po čtyřech letech se stala uznávanou moderátorkou vlastního pořadu, ale v jejím osobním životě došlo ke zvratu, a to hned dvakrát.

Poprvé, když se jednoho večera vrátila domů a před domem na ni čekal podivný návštěvník.

Podruhé, po náhodném setkání s osamělým zpěvákem, který se doprovázel na kytaru. Ani jeden z nich v tu chvíli netušil, jak si s nimi osud pohraje a že je doslova čeká boj o život.

Kdo byl ten podivný noční návštěvník? Odkud vlastně přišel a proč?

Jak ovlivní život Chloe onen zpěvák? Čí život bude v sázce? Vyhrají ten boj?

žánr: román pro ženy
formát: A5
počet stran: 216
typ vazby: brožovaná
předpoklad vydání: září - říjen 2023

 

UKÁZKA Z  KNIHY

"A je tady pro dnešek poslední skladba, Close my eyes forever. Vychutnejte si báječný duet Lity Ford a Ozzyho Osbournea. Těším se na vás ve středu v devět ráno. Příjemný rockový den," Chloe zesílila skladbu a sundala si sluchátka. 

"Ahoj, jak to šlo?" Kol Goran vešel do studia, aby ji vystřídal. 

"Ahoj, v pohodě. Už mi to po tom svátečním volnu chybělo," vstala z křesla. "Musím běžet. Slíbila jsem Elle, že se stavím. Běží tam song a pak jsem nastavila reklamu," podívala se na hodiny na zdi. "Máš tak pět minut."

"Jasně. Měj se," mávl na ni Kol už se sluchátky na uších.

Chloe vyšla ze studia a zamířila chodbou k recepci. Po cestě potkala Danielle Dean, které se neřeklo jinak než DD, která zrovna vcházela do vedlejšího studia. 

"Zdravím, DD," usmála se na ni sladce, protože věděla, že ji DD nemá ráda. 

"Nazdar, Chloe," protáhla se stejně sladkým úsměvem DD a vplula do studia. Byla hrdá na to, že pracuje v rádiu, ale přece jen by radši měla také vlastní pořad, než dělat jen zprávy. Vlastně počítala s tím, že když se před čtyřmi lety uvolnilo místo v Legendách, dostane ho ona. Jenže pak Joel přitáhl tuhle... mladici. DD za sebou zavřela dveře a snažila se soustředit na práci.

Vybráno3 399 Kč(7 %)

7 %
50 000 Kčpožadováno
8startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuHana Vobrubová

Odměny

300 KčPíseň pro dvě slunce

Nový román Hany Vobrubové, autorky knihy Schody do nebe

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

349 KčPíseň pro dvě slunce - s věnováním

Kniha podepsaná autorem s věnováním

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

450 KčLimitovaná edice - Píseň pro dvě slunce + Schody do nebe

Oba autorčiny romány (Schody do nebe - anotace Před pár lety se Lena přestěhovala na samotu do Falling Waters uprostřed malebné přírody v Západní Virginii. Pracuje jako zdravotní sestra, snaží se pomáhat lidem, ale své vlastní starosti, bolest a touhy odsunula stranou. Vyplave všechno na povrch, když se setká s mužem, který bude potřebovat její pomoc? Eric pronásledovaný svou minulostí vnese do jejího života to, co jí už dlouho chybělo. Je jejich cit natolik silný, aby odolal všem překážkám, které jim jsou kladeny do cesty ve snaze dostat je na scestí, nebo půjdou dál tak, aby se jim otevřely ony pomyslné schody do nebe?)

Počet dostupných odměn: 55/55

Odměna nedostupná

483 KčDuopack 1 + 1

Píseň pro dvě slunce - jedna pro vás + jedna jako dárek

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 500 KčSetkání s autorkou

Jedinečná příležitost pro čtenáře jít na večeři s autorkou

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná

10 000 KčStránka v knize s poděkováním sponzorovi + kniha s věnováním zdarma

Počet dostupných odměn: 2/2

Odměna nedostupná