Olomoucká dílna - crowfunding kampaň

Olomoucká dílna

Rozšiřujeme dílnu pro veřejnost v Olomouci! Prostor i vybavení dílny může kdokoliv využívat pro práci na svém projektu. Pořádáme také workshopy.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

KDO JSME

Už rok funguje Olomoucká dílna jako zázemí pro všechny kutily a místo pro realizaci všemožných projektů. Od začátku fungování dílny zde bylo realizováno více jak 70 různých projektů a proběhlo 17 workshopů, kterých se dohromady zúčastnilo více jak 300 lidí.

fotky.jpg

Kutilové pro své projekty mohou využívat veškeré vybavení dílny, se vším jim poradíme, nebo pomůžeme. K dispozici jsou také základní spojovací materiály (hřebíky, vruty, šrouby), lepidla, barvy, mořidla a laky. Některé ze zajímavých projektů které u nás již vznikly: svatební altán, rozložitelný bar,  dřevěná postel, čajové moře, knihovna z recyklovaného dřeva, housle z PVC trubky, kostýmy pro LARP a podobně.

Workshopy které zde pořádáme jsou zaměřeny jak pro mládež, nebo rodiče s dětmi (dřevěné svícny, kouzelnické hůlky, hračky pro psy, krmítka, ptačí budky), tak odborně (základy práce se dřevem, základy sedlářství, řezbářství), nebo tematicky (vyřezávání dýní, pletení pomlázek, výroba vánočních ozdob). Tyto akce bývají jak pro širokou veřejnost, tak pro uzavřené skupiny (dětské kroužky, zdravotně postižení, senioři).

C1.jpgC2.jpgC3.jpgC4.jpgC5.jpgC6.jpg

 CO ZA TO

Pokud se nás rozhodnete podpořit, máme pro Vás nachystáno spoustu zajímavých a také užitečných odměn. Součástí odměn od 900,- nahoru je také pozvánka na letní kolaudaci, která proběhne pravděpodobně v druhé polovině srpna u příležitosti rozšíření dílny. O přesném datu Vás budeme včas informovat. Odměny Vám můžeme předat na kolaudaci, zaslat poštou nebo donést osobně v rámci Olomouce po skončení kampaně.

O1a.jpgO1b.jpgO2a.jpgO2b.jpgO2c.jpgO3a.jpgO3b.jpgO3c.jpgO4a.jpgO4b.jpgO4c.jpgO5d.jpgO5e.jpgO5f.jpgO6a.jpgO6c.jpg

Pokud máte zájem o další informace o projektu, mrkněte na naši facebookovou stránku,
nebo na web, nebo nám napište na dilnaolomouc@gmail.com, a nebo zavolejte na 774933009.

Vaše Olomoucká dílna

Co si o tomto projektu myslíte?