Mandala kamínky audioklip.jpg

Videoklip pro fb skupinu Kamínky Hudba

KAPELA MANDALA SHÁNÍ PROSTŘEDKY PRO NATOČENÍ VTIPNÉHO VIDEOKLIPU k naší písničce "Kamínkářská modlitba", kterou jsme napsali pro všechny kamínkáře, a která se stala oficiální kamínkářskou hymnou.

Mandala kamínky audioklip.jpg

Vybráno18 100 Kč(36 %)

36 %
50 000 Kčpožadováno
19startérů
29 dnízbývá do konce
Podpořit projektZobrazit odměny

Kapela Mandala nahrála "kamínkářskou hymnu" a ve spolupráci s původními "kamínkáři" - facebookovou skupinou Kamínky (official) shání finanční prostředky k natočení originálního videoklipu k této písni.
Vybrané prostředky budou použity na zaplacení natáčecí techniky a štábu včetně střihu a postprodukce.

Tady si můžete pustit audioklip s „Kamínkářskou hymnou“, kvůli které finanční prostředky k natočení vtipného videoklipu sháníme:

 

 

Co se kolem naší kapely Mandala děje, najdete vždy na našem facebookovém profilu: www.facebook.com/kapelamandala

 

Abyste měli bližší představu, jak vypadalo v loňském roce naše živé vystoupení, zde si také můžete prohlédnout krátkou videoprezentaci naší kapely, sestříhanou z 5 autorských písniček: 

  

V roce 2021 jsme natočili náš první oficiální videoklip k titulní písni našeho debutového alba „Buď svůj“: 

 

 Kapela Mandala vznikla v roce 2017 původně jako partnerské duo. V současné době máme bohatou základnu vlastní autorské tvorby a v loňském roce nám vyšlo nové autorské CD s názvem „Buď svůj“, k jehož stejnojmenné titulní písni jsme natočili i zmíněný videoklip.


Kromě vydaného CD a oficiálního klipu jsme natočili i druhý (amatérský), který vznikl jako dnes již téměř oficiální hymna obce Řisuty u Slaného: 

 Účinkujeme především na různých folkových a country festivalech a žánrových akcích. Členové Mandaly mají za sebou mnoho let působení v jiných hudebních seskupeních.

Dan Bednář je banjista, kytarista, zpěvák a hráč na foukací harmoniku. Býval členem pražské folkové skupiny AURIS, která úspěšně působila v 90. letech. Kapela AURIS ve své době získala mnoho žánrových ocenění, včetně absolutního vítězství v soutěži TRAMPSKÁ PORTA a v několika dalších soutěžích. Dan Bednář dále hrál jako banjista a hráč na foukací harmoniku v kapele HOT DOG BAND Františka Nedvěda ml. (společně s houslistou Mandaly Pavlem Stránským) a nyní je frontmanem i autorem většiny autorských písní kapely MANDALA (jako kytarista a zpěvák) a členem a autorem většiny autorské tvorby kapely DŘEVÁCI (banjo, zpěv, foukací harmonika).

Míša Pilařová má za sebou jako zpěvačka působení ve folkové skupině TRAPAS (Hořovice), která v nedávné době zvítězila v soutěži PORTA. V současné době je kromě Mandaly, ve které se také autorsky podílela na jejím debutovém albu, také zpěvačkou v kapelách DŘEVÁCI a SPADANÝ LISTÍ.

Aleš Krejza – začínal jako baskytarista slánského hudebního sdružení Applause Rock. V současnosti se kromě Mandaly věnuje i příležitostnému hraní country. Aktivní uživatel libozvučných slovních obratů (ano, to byl jeden z nich).

Pavel Stránský je velezkušeným všestranným muzikantem, což dokonale koresponduje s jeho současným bydlištěm v obci Velemyšleves. U zrodu jeho aktivní spolupráce s Mandalou bylo společné působení s Danem Bednářem v kapele HOT DOG BAND Františka Nedvěda ml. 

 

V červnu loňského roku k nám přibyl nový vynikající sólový kytarista a zpěvák Milan Pilař, který má také mnoho hudebních zkušeností z folkových formací, včetně svých vlastních autorských projektů (Vítr Ve Vlasech, Pět Oříšků Pro Popelku a další)... 

 

Posledním, kdo posílil naše řady, je skvělý bongista Mirek Jimmy Vodička, který je zkušeným mazákem a funguje v kapele jako spolehlivý metronom 😊

 

 

Vybráno18 100 Kč(36 %)

36 %
50 000 Kčpožadováno
19startérů
29 dnízbývá do konce
Podpořit projekt

zakladatel projektuMandala / Mandala

Příspět můžete i 100 Kč SMSkou. Pošlete text START 17765 na číslo 90211 na území České republiky.

Odměny

100 KčJen tak pro dobrý pocit

Přispějte na náš projekt jen tak pro dobrý pocit...

Počet dostupných odměn: 498/500

Zvolit odměnu

150 KčCD Mandala "Buď svůj" 2020

CD Buď svůj.jpg

Získáte od nás naše debutní album "Buď svůj" na CD a my vám ho dle domluvy buď osobně předáme, nebo pošleme poštou na dobírku už jen za cenu poštovného.

Počet dostupných odměn: 499/500

Zvolit odměnu

200 KčPodepsané CD Mandala "Buď svůj" 2020 s věnováním

CD rozbalené.jpg

Získáte od nás naše CD "Buď svůj" podepsané (a případně i s věnováním) a my vám ho dle domluvy buď osobně předáme, nebo pošleme poštou na dobírku už jen za cenu poštovného.

Počet dostupných odměn: 499/500

Zvolit odměnu

250 KčMP3 album + CD "Buď svůj" 2020 + píseň Kamínkářská modlitba v MP3

CD Buď svůj.jpg

Získáte od nás naše debutní album "Buď svůj" na CD i v MP3 včetně písně Kamínkářská modlitba. MP3 Vám pošleme elektronicky a CD vám ho dle domluvy buď osobně předáme, nebo pošleme poštou na dobírku už jen za cenu poštovného.

Počet dostupných odměn: 500/500

Zvolit odměnu

350 KčTričko MANDALA V.I.P. (černé nebo bílé)

Trička VIP.jpg

Získáte od nás V.I.P. tričko s logem kapely Mandala. Trička jsou v černé nebo bílé barvě ve všech běžných velikostech.

Počet dostupných odměn: 497/500

Zvolit odměnu

400 KčTričko - malované kamínky Mandala + "Facebook Kamínky (official)"

Trička kamínky.jpg

Získáte od nás jedinečné kamínkářské tričko s malovanými kamínky s logem Mandala a facebookovou skupinou Kamínky (official). Trička jsou v černé nebo bílé barvě ve všech běžných velikostech.

Počet dostupných odměn: 498/500

Zvolit odměnu

500 KčVáš malovaný kamínek ve videoklipu

Kamínky různé.jpg

Pošlete nám svůj malovaný kamínek a my pro něj vymyslíme "hereckou" roli a použijeme ho viditelně v našem připravovaném videoklipu :-)

Počet dostupných odměn: 100/100

Zvolit odměnu

1 000 KčJmenovité poděkování v titulkách videoklipu + CD nebo MP album Mandala "Buď svůj" 2020

Uvedeme Vaše jméno s poděkováním v titulkách videoklipu a navíc od nás získáte ještě CD Mandala nebo MP3 album

Počet dostupných odměn: 9/10

Zvolit odměnu

2 500 KčOsobní účast ve videoklipu při kamínkářské modlibě na konci písničky (pro 1 osobu)

Chcete si ve videoklipu osobně zahrát? Přijedete v domluvený natáčecí den na místo natáčení a dostanete vlastní viditelnou roli při kamínkářské modlibě na konci písničky. V případě, že se z jakéhokoliv důvodu nebudete moci natáčení nakonec zúčastnit, příspěvek Vám samozřejmě vrátíme!

Počet dostupných odměn: 10/10

Zvolit odměnu

3 000 KčLogo a poděkování ve videoklipu + CD nebo MP album Mandala "Buď svůj" 2020

Uvedeme logo Vaší firmy s poděkováním v titulkách videoklipu a navíc od nás získáte ještě CD Mandala nebo MP3 album

Počet dostupných odměn: 10/10

Zvolit odměnu

7 000 KčKoncert duo Mandala kdekoliv (max. 2 hodiny vystoupení)

duo Mandala Startovač.jpg

Možnost libovolného vystoupení v základní "hratelné" sestavě jako duo nebo trio s vlastní tvorbou kapely, případně v kombinaci s vybraným dalším repertoárem dle domluvy. Přijedeme a zahrajeme na vaší akci, u ohně, v klubu, na festivalu. Na termínu a podrobnostech koncertu se domluvíme.

Počet dostupných odměn: 5/5

Zvolit odměnu

15 000 KčKoncert Mandaly kdekoliv (max. 2 hodiny vystoupení)

Foto koncert.jpg

Přijedeme a zahrajeme na vaší akci v klubu, na festivalu. Na termínu a podrobnostech koncertu se domluvíme.

Počet dostupných odměn: 5/5

Zvolit odměnu