Neobyčejná klubovna - crowfunding kampaň

Novinky - Neobyčejná klubovna

Z ruiny chceme vytvořit oddílovou klubovnu s přesahem. Jedná se o skvělou příležitost jak zajistit, aby to ve Vršovicích žilo, a to nekomerčně.

Ostatní
Tak to dopadá, když si někdo koupí screamtrashmetal :-)
Vážení (a to myslíme upřímně) podporovatelé Neobyčejné klubovny, jsme zpět z tábora + navazující akce pro starší děti. Hned v sobotu začínáme opět pracovat. Máme i exkluzivní novou odměnu - dvobarevné mikiny. Zbývá 5 dnů do ukončení podpory Neobyčejné klubovny. Poslední šance přidat trochu do mlýna Obrázek

Všem v prvé řadě moc děkujeme. Vybrali jsme na kotel, nebude nám v zimě zima. Zároveň se snažíme vybrat 200 %, abychom klubovnu učinili bezbariérovou a sloužila opravdu všem.

 

Jako nové odměny máme mikiny, a to hned dvoubarevné! Samozřejmě s potiskem loga Neobyčejné klubovny.

 

Určitě nám pomůže, když dáte o našem projektu vědět dál, i to je obrovská pomoc. A tím nemyslíme jen případným dárcům, ale i těm, kdo by případně Neobyčejnou klubovnu chtěli v budoucnu využít.

 

Všem přejeme krásné dny.

dvoubarevna_mikina.png

NK_BEZ_BARIER.png

zbyva.png

Milé spřízněné duše, aktuálně jsme na táboře a Vaše podpora neustává. Děkujeme! A co se právě děje? Blížíme se 150 % aneb co se děje + nové odměny Obrázek

Přidáváme nové odměny a plníme sliby! Opičák odskákal dohromady již 29 placáků do vody. Už ho z toho dost bolí záda, tak to nekupujte - nejde to vyrušit. :D. Video se nám snad podaří nahrát na náš Facebook (facebook.com/oddil.poutnici), v nejhorším až po 16. 7., kdy se vracíme z tábora).

 

Bláťa ztvárnila tancem Neobyčejnou klubovnu (sledujte zde: https://www.facebook.com/oddil.poutnici/videos/1739498756090143) a Brňák s Vačicí budou zpívat na Karlově mostě jakmile se vrátíme do Prahy. Krysař s Bárou budou řvát u screamtrashmetalu nejspíše zítra o poledním klidu. Video jistě bude!

 

Zároveň se blížíme částce, kdy budeme schopni zaplatit kotel na zimu. Rozhodli jsme se, že zkusíme sehnat nádobí do kuchyňky svépomocí, z vyřazených potřeb školních jídelen apod. Pokud tedy vybereme více než 170 %, budeme se snažit přebudovat prostor Neobyčejné klubovny na bezbariérový. Vidíme v tom větší smysl. :-)

 

Hned po táboře začneme s malováním stěn a jinými prácemi. Opět vypíšeme termíny brigád na náš web. Klidně se stavte na kus řeči, nebo na kus práce.

 

Máme Vás rádi! :-)

 

S pozdravem,
všichni Poutníci ze Zátoky pláňat

 

PS: Máme dvě nové odměny!!! Kocík si vyholí hlavu a kluci Turci budou dělat vylomeninu s kočárkem. :-)