MŇÁGA A ŽĎORP - TŘECÍ PLOCHY - crowfunding kampaň

Novinky - MŇÁGA A ŽĎORP - TŘECÍ PLOCHY

Pomozte nám nahrát nové album - TŘECÍ PLOCHY!

Hudba
Pomůžete nám vydat naše první akustické živé album?

Ahoj!
Posíláme info o naší současné kampani na Startovači: https://www.startovac.cz/…ed/.Chceme shromáždit prostředky na vydání nové desky Přístav Unplugged, kterou jsme natočili akusticky  letos na jaře během streamování za (prvního) nouzového stavu.

Nám se ta deska moc líbí a tak doufáme, že by mohla i Vám! :-)
Děkujeme za vyslechnutí!
Mňága a žďorp

Doplnění předešlé informace.

V případě dvou pražských koncertů si svobodně vyberte, na který chcete přijít - zda v pondělí 16. nebo v úterý 17.12. Guestlist bude jen jeden pro oba dny, je jedno, kdy si Vás odškrtneme. Ostatní informace o vstupu na křty najdete v našem předchozím mailu nebo v novinkách na Startovači.

https://www.startovac.cz/projekty/mnaga-a-zdorp-treci-plochy/novinky/

Děkujeme!

Volné vstupy na křty v pražském Lucerna Music Baru a brněnském Sonu

Milí startéři,

křty Třecích ploch, které proběhnou 16. a 17. 12. v pražském Lucerna Music Baru a 18. 12. brněnském Sonu, se blíží. Vy, kdo jste si zakoupili odměny Křest Čechy, Křest Morava, Velká a Malá třecí plocha (pražská či brněnská) máte vstup na tyto koncerty předplacen. Vaše jména budou na seznamu hostů, který bude u vstupu do sálu, kde sdělíte své jméno a ochranka si vás po kontrole občanky odškrtne v seznamu. Kontrola musí být, aby Vaše jméno někdo nezneužil a nevydával se za Vás. Pokud jste odměnu kupovali pro někoho jiného a nenapsali jste nám o tom v poznámce, napište nám své i jeho jméno na email info@mnaga.cz . Pokud jste zakoupili na jedno jméno odměn více, bude v guestlistu tento počet uveden (např. "Jan Novák + 2"). Chcete-li přijít každý sám, napište nám také na výše uvedený email (jméno své i obdarovaného).

Díky za podporu a spolupráci a těšíme se!

mnaga.cz

Lucerna Music Bar

SONO Music Club