Mňága a žďorp - Přístav unplugged - crowfunding kampaň

Novinky - Mňága a žďorp - Přístav unplugged

Pomozte nám vydat dvojalbum Přístav unplugged kapely Mňága a žďorp, které vzniklo letos na jaře během streamování za nouzového stavu.

Hudba
Změna k lepšímu. Fleška z 8 na 32GB!!! Obrázek

Aby byl prostor pro videa dostatečný, nabízená fleška bude nakonec 32GB velká. Nikoli jen 8GB, jak jsme si původně mysleli, že bude stačit. Je to změna k lepšímu, takže Hurá! :-) Děkujeme za pochopení! :-)

Mikina z Přístavu

Ahoj! Přidali jsme novou Odměnu! Zde je její popis: První mikina v dějinách souboru bude Přístav Unplugged. Dáme si záležet! :-) Kvalitní matroš, digitální tisk, pánská i dámská, obou stranný potisk, všechny velikosti. Zahřeje i potěší! Cena: 999,- Foto je ilustrační, na obrázku Odměny pracujeme. Děkujeme za zájem! Počet dostupných odměn: 50/50 Mikina z Přístavu Obrázek

999 Kč Mikina z Přístavu

První mikina v dějinách souboru tedy bude Přístav Unplugged. Dáme si záležet! :-) Kvalitní matroš, digitální tisk, pánská i dámská, obou stranný potisk, všechny velikosti. Zahřeje i potěší!

Počet dostupných odměn: 50/50

Foto je ilustrační, na obrázku mikiny pracujeme. Děkujeme za zájem! :-)

Dvě nové Odměny

Hned první den na četné žádosti přidáváme dvě nové kontaktní Odměny - Backstage Pass a Full Kontakt. Namrkněte, děkujeme!!! :-) Dvě nové Odměny Obrázek

Hned první den na četné žádosti přidáváme dvě nové kontaktní Odměny - Backstage Pass a Full Kontakt. Namrkněte, děkujeme!!! :-)