projekt malý obrázek 16x9 g.png

Mňága a žďorp - Přístav unplugged Hudba

Pomozte nám vydat dvojalbum Přístav unplugged kapely Mňága a žďorp, které vzniklo letos na jaře během streamování za nouzového stavu.

Nové termíny křtů Přístavu
8. 12. 2021

Nové termíny křtů Přístavu

Nové termíny křtů Přístavu Kvůli neutuchajícímu covidovému chaosu jsme byli nuceni přeložit křty alba Přístav Unplugged na tyto termíny: Praha Lucerna Music Bar 16.3.2022, Brno Sono Centrum 10.11.2022. Děkujeme vám velmi za trpělivost a podporu!!!


Kvůli neutuchajícímu covidovému chaosu jsme byli nuceni přeložit křty alba Přístav Unplugged na tyto termíny:
Praha Lucerna Music Bar 16.3.2022, Brno Sono Centrum 10.11.2022.
Děkujeme vám velmi za trpělivost a podporu!!! Vstupenky na tyto křty, stejně jako ještě nevyužité backstage pasy, zůstávají v platnosti. Také ti, kteří si koupili roli ve videoklipu, o nic nepřijdou. Hned jak bude možné normálně se setkávat, klip natočíme. Nuž, držte se, držme se! Opatrujte se!!! Vaše Mňága a žďorp

Odměny odeslány
9. 12. 2020

Odměny odeslány

Většinu odměn (kromě LP) jsme odeslali!

Zdravíme vás a oznamujeme, že jsme už odeslali všechny fyzické Odměny s výjimkou vinylů. Tzn CD, kazety, USB flash disky, trička, mikiny a zpěvníky. Poslední várku jsme odeslali minulou středu 2.12., tak zkontrolujte, jestli vše v pořádku dorazilo a kdyby ne, dejte nám vědět, děkujeme! :-)Vinyly bubou vyrobeny 15.12. a hned je rozešleme. Omlouváme se, pokud nedorazí "pod stromeček". V GZ Loděnice mají díky současné popularitě vinylů opravdu dlouhé výrobní termíny a díky covidu se i jim zkomplikovala situace. Věříme ale, že vinyly budou krásné a budou dobře hrát, a tak doufáme, že se nebudete zlobit. :-) Chystáme také pozvánky či vouchery pro nehmotné odměny jako Unplugged párty, Křest, Backstage pass apod. pro ty, kdo by je chtěli věnovat jako dárek. Budou v elektronické formě a pošleme je do Vašich emailových schránek tento týden nebo začátkem příštího.

Díky a Mějte se!

Mňága a žďorp

Obrovské DÍKY!
3. 11. 2020

Obrovské DÍKY!

Kampaň skončila, album se dere na svět!

Děkujeme, miláčkové naši!!! Naše čtvrtá kampaň Přístav Unplugged je DÍKY VÁM naše nejúspěšnější!!! Nakoupili jste Odměny za 881 107,- korun, což je naprostá bomba!!! :-) Jsme tomu moc rádi a věříme, že se vám akustické dvojalbum bude líbit tak jako nám! :-) Za pár dnů nám ze Startovače pošlou seznamy s Vašimi jmény a my začneme chystat rozesílání. Inženýr sestaví listiny komu co poslat, vytiskne štítky se jménama na obálky a podací archy pro poštovní úřad, zkontroluje, jestli jsou u všech triček uvedený velikosti (nebudou) a bude vám psát, ať je dodáte. :-) Atakdál.Všechen matroš už je ve výrobě, například cédéčka budou hotový koncem tohoto týdne, což je moje starost. Plus budu muset vybílit nějaké e shopy s bublinkovýma obálkama a zajít na přátelskou návštěvu na rožnovskou poštu a upozornit je na blížící se tsunami. :-) Atakdál.No, ale dneska večer si vychutnáme báječný pocit spojenectví a vítězství, v dnešní rozkolísané době blahodárný jak sviňa! DĚKUJEME VÁM!!! ❤️

IBAN
23. 10. 2020

IBAN

IBAN pro platby ze zahraničí

Ahoj! Zde na četné dotazy uvádíme info pro platby ze zahraničí. Děkujeme a zdravíme do ciziny!!! :-)

  • Bankovní spojení pro platby z ČR: 2000370166 / 2010
  • Pro platby ze Slovenska nebo odjinud ze zahraničí:
    • IBAN: CZ9220100000002000370166
    • BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
    • Adresa banky: Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1
Fleška z 8 na 32GB!!!
19. 10. 2020

Fleška z 8 na 32GB!!!

Změna k lepšímu.

Aby byl prostor pro videa dostatečný, nabízená fleška bude nakonec 32GB velká. Nikoli jen 8GB, jak jsme si původně mysleli, že bude stačit. Je to změna k lepšímu, takže Hurá! :-) Děkujeme za pochopení! :-)

Mikina z Přístavu
11. 10. 2020

Mikina z Přístavu

Ahoj! Přidali jsme novou Odměnu! Zde je její popis: První mikina v dějinách souboru bude Přístav Unplugged. Dáme si záležet! :-) Kvalitní matroš, digitální tisk, pánská i dámská, obou stranný potisk, všechny velikosti. Zahřeje i potěší! Cena: 999,- Foto je ilustrační, na obrázku Odměny pracujeme. Děkujeme za zájem! Počet dostupných odměn: 50/50

999 Kč Mikina z Přístavu

První mikina v dějinách souboru tedy bude Přístav Unplugged. Dáme si záležet! :-) Kvalitní matroš, digitální tisk, pánská i dámská, obou stranný potisk, všechny velikosti. Zahřeje i potěší!

Počet dostupných odměn: 50/50

Foto je ilustrační, na obrázku mikiny pracujeme. Děkujeme za zájem! :-)

Dvě nové Odměny
5. 10. 2020

Dvě nové Odměny

Hned první den na četné žádosti přidáváme dvě nové kontaktní Odměny - Backstage Pass a Full Kontakt. Namrkněte, děkujeme!!! :-)

Hned první den na četné žádosti přidáváme dvě nové kontaktní Odměny - Backstage Pass a Full Kontakt. Namrkněte, děkujeme!!! :-)

Vybráno881 107 Kč(294 %)

294 %
300 000 Kčpožadováno
758startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuMňága a Žďorp

Odměny

149 KčNemám to kam strčit

Odměna pro všechny, kteří nemají CD kam strčit a LP na co položit. Digitální download alba Přístav Unplugged. Pošleme Vám kód ke stažení alba.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

199 KčRetro fanda s kazeťákem

Vybrali jste si magnetofonovou kazetu. Nosič, který EU už vyřadila z oficiálního oběhu, ovšemy my ze svých srdcí ještě ne! V době Spotify návrat ke kořenům, gratulujeme!!!

Počet dostupných odměn: 76/100

Odměna nedostupná

399 KčCD Přístav Unplugged

Klasika. Naše nové CD Přístav Unplugged jako odměna pro všechny fandy, kteří ho ještě mají kam strčit.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

399 KčKřest Morava - Brno

Vaše jméno na guest listu aneb Vstupenka na křest. Doufáme, že letos v prosinci, možná až na jaře 2021, možná v narvaným klubu, možná s omezenou kapacitou, ovšem koupí této Odměny máte účast na koncertě jistou.

Počet dostupných odměn: 27/50

Odměna nedostupná

499 KčUnplugged tričko

Nové, krásné, bavlněné a unplugged. Bude Vám slušet! Pokud chcete tričko, tak super, děkujeme, akorát Mooc prosíme, doplňte nám do poznámky, jakou VELIKOST chcete a jestli PÁNSKÉ nebo DÁMSKÉ. Díky!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

599 KčUSB Flash Disk 32GB - Přístav Unplugged

Kompletní unplugged koncert z Přístavu. Obraz i zvuk jsme doladili nejlíp, jak to šlo. Original stream s originálním obalem flešky! Jako bonus přihazujeme druhý koncert, Mňága Dáreček Live z roku 2012. Koncertní fleška, kterou jen tak neztratíte! :-)

Počet dostupných odměn: 35/100

Odměna nedostupná

699 KčOsvědčený double

Osvědčené spojení CD + Vstupenka na Křest. Ušetříte stovku a místo v první brázdě máte jisté. Nezapomeňte uvést do poznámky, jestli PRAHA nebo BRNO! Díky!

Počet dostupných odměn: 10/50

Odměna nedostupná

999 KčVinylové dvojalbum Přístav Unplugged

Hlavní odměna. Dvojalbum!!! Tohle je prostě primární formát pro tuhle desku. Nový, černý, vinylový. Obal voňavý, rozkládací, s textama všech písniček. 80 minut hudby. Dobré songy. :-)

Počet dostupných odměn: 429/500

Odměna nedostupná

999 KčMikina z Přístavu

První mikina v dějinách souboru tedy bude Přístav Unplugged. Dáme si záležet! :-) Kvalitní matroš, digitální tisk, pánská i dámská, obou stranný potisk, všechny velikosti. Zahřeje i potěší!

Počet dostupných odměn: 24/50

Odměna nedostupná

1 199 KčHard Core Fanda CD

CD + Tričko + Křest + Zpěvník. Jen pro členy tvrdého jádra! Tři odměny Přístav Unplugged + přihazujeme velký Zpěvník všech písniček, který jako hardcore fanda určitě oceníte! Nezapomeňte uvést do poznámky, jestli PRAHA nebo BRNO a VELIKOST trička + PÁNSKÉ či DÁMSKÉ. Díky!

Počet dostupných odměn: 31/50

Odměna nedostupná

1 199 KčBackstage Pass

Toto je vstupenka do zákulisí při koncertě ve Vašem městě. Hodně lidí nám píše, že by se s námi chtěli před koncíkem setkat, vyfotit se, podepsat desky, prohlídnout zázemí a tak podobně. V ceně této Odměny je i vstupenka na samotný koncert. Termín a další podrobnosti s Vámo domluvíme osobně. K této Odměně přihazujeme CD Přístav Unplugged.

Počet dostupných odměn: 18/30

Odměna nedostupná

1 499 KčOsobní Vinyl Přístav Unplugged

Hlavní odměna. Vinylové dvojalbum. V tomto případě navíc každý kus očíslovaný, podepsaný celou kapelou a s dárkem navíc - DVD Mňága a žďorp - Dáreček Live. Dva koncerty v jedný odměně!

Počet dostupných odměn: 43/100

Odměna nedostupná

1 699 KčHard Core Fanda LP

LP + Tričko + Křest + Zpěvník. Jen pro členy tvrdého jádra! Tři odměny Přístav Unplugged + přihazujeme velký Zpěvník všech písniček, který jako hardcore fanda určitě oceníte! Nezapomeňte uvést do poznámky, jestli PRAHA nebo BRNO a VELIKOST trička + PÁNSKÉ či DÁMSKÉ. Díky!

Počet dostupných odměn: 37/50

Odměna nedostupná

3 999 KčVstupenka na zkoušku

Chcete navštívít a zažít naši zkušebnu v Rožnově pod Radhoštěm, kde vznikají písničky a odkud jsme streamovali (a možná zase budeme) ?! Zahrát si třeba s kapelou, budete-li chtít?? Kupte si Vstupenku na zkoušku (případně možno využít i na stream). Termín si domluvíme osobně.

Počet dostupných odměn: 3/10

Odměna nedostupná

50 000 KčŽidle

Tuto Odměnu tvoří plátěná rozkládací režisérská židle (pro případ potřeby či nutnosti sezení) s logem kapely a podpisy všech členů. Tento jediný exemplář umožní jejímu majiteli vstup na každý koncert kapely v roce 2021. (Věříme, že jich bude mnoho! V opačném případě termín férově prodloužíme.) K této Odměně přihazujeme Přístav Unplugged ve všech podobách včetně cestování s kapelou a zkušebny plus poděkování za bláznivé fanouškovství! :-)

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná