Startovač - financování projektů

Má rusínská vyšívanka - crowfunding kampaň

Novinky - Má rusínská vyšívanka

Kniha, která vám odhalí duši Zakarpatí. Mladá autorka se vydala putovat po stopách své babičky a zamilovala se do tisíce tváří tohoto bájného kraje.

Knihy
Kniha Má rusínská vyšívanka přesáhla na Startovači stanovený limit. Znamená to, že s Nakladatelstvím Společnosti přátel Podkarpatské Rusi budeme na podzim moct knihu vydat a výtisky poputují k vám, kteří jste si je objednali, i do knihkupectví. Bez vaší podpory bych to nezvládla! Za to jsem pro vás už teď připravila malý dárek... A jedeme dál, zbývá ještě 37 dní na Startovači. :-)

Když vidím, kolik se toho vybralo za necelý měsíc, rozhodla jsem se přidat druhý milník ve výši 120 000 Kč.

Výběr této částky by znamenal, že si budeme s nakladatelstvím moct dovolit větší počet výtisků, více půvabných ilustrací, barevný tisk a budeme mít finance na propagaci knihy a její šíření na regály větších knihkupectví. To knížce opravdu pomůže vykouknout na světlo světa. :-)

Pokud se vám projekt líbí, prosím šiřte informaci na vašich sociálních sítích.

Také sledujte a sdílejte mou fb stránku. Děkuji vám.

 

A v neposlední řadě: připravila jsem pro vás DÁREK. Posílám vám speciální ukázku z knihy. Vybrala jsem 5 kapitol o 5 místech, která jsem si na Zakarpatí nejvíce zamilovala. Můžete se tak nechat inspirovat, kam se na Ukrajině vydat. Najdete ji na tomto odkazu.

Kdybyste měli cestovatelské nebo jiné otázky, pište mi na barborazavadilova@email.cz. 

 

S pozdravem

Vaše Bára

Milí přátelé knihy Má rusínská vyšívanka, z celého srdce vám děkuji za podporu na Startovači. Díky vám vím, že jsou tady lidé, kteří budou knihu číst a že o ni mají zájem - což je to nejdůležitější :-)

Za týden a půl jsme dosáhli neuvěřitelné částky 60 000 korun a blížíme se tak stanovenému limitu. Jenom díky vaší podpoře se kniha bude moct narodit.

Kdybyste věděli o nějaké kulturní akci během léta, kde by bylo možné knížku představit a popovídat o Zakarpatí, budu moc ráda za doporučení. :-)

Krásné letní dny,

Bára

Moc díky všem za vítr do plachet. Mám radost, že vás kniha zaujala a že jste se rozhodli podpořit její narození :-) Už za dva dny se vybralo přes 22 000 korun, tedy přes 30 %! Budu ráda, když informaci o knížce rozšíříte mezi své známé! ♥ Posílám poděkováním pozdrav z hor - zvuk trembity, krásné huculské trubky ♥ Děkuji za podporu, máme 30 %! Obrázek