Má rusínská vyšívanka - crowfunding kampaň

Novinky - Má rusínská vyšívanka

Kniha, která vám odhalí duši Zakarpatí. Mladá autorka se vydala putovat po stopách své babičky a zamilovala se do tisíce tváří tohoto bájného kraje.

Knihy
Milá podporující komunito knihy Má rusínská vyšívanka, blížíme se do finále! Zbývá něco málo přes 2 dny do konce výběru financí na knížku na portálu Startovač. Vybrali jsme přes 83 tisíc korun. Díky vaší podpoře se brzy narodí knížka o krajině příběhů, dobrých lidí a souznění s přírodou. O krajině, kde ještě žije Bůh. Jedeme do finále - zbývají 2 dny na podporu knížky Obrázek

Zajímá vás, jaké odměny nejvíce “frčely”Pořídili jste si: 

125 knih 

5 domácích pálenek a špeků

5 českých knih do ukrajinské školy

3 ukrajinské večeře 

2 itineráře cesty po Ukrajině

2 tetování 

2 ručně vyráběné motyky

1 vyšívanou košili

1 kurz výroby bylinné kosmetiky 

1 besedu o Podkarpatské Rusi

 

Ještě je do pátečního dopoledne 16. 8. poslední možnost pomoct malému milému nakladatelství Společnosti přátel Podkarpatské Rusi vydat knihu v co největším nákladu. https://www.startovac.cz/projekty/ma-rusinska-vysivanka/

Jak to vydávání knihy funguje? Docela jednoduše: prodej co největšího množství knížek předem = levnější náklady na jednu knížku a na kvalitní barevný tisk = více vydaných knížek = více dobra

A pozor! Kdybyste chtěli knihu jako dárek ještě někomu pořídit, připravila jsem pro vás ještě jednu novou odměnu: 2 knížky za 350 Kč - se 40 % slevou oproti předpokládané prodejní ceně. 

 

Co nejdříve se ozvu, až bude teplá knížka venku z tiskárny a vaše odměny připraveny k vyzvednutí nebo k zaslání.

Těším se, že se potkáme na podzim na křtu knihy, o jehož termínu vám dám vědět, anebo na některé z cestovatelských besed, například v neděli 10.11. v Kavárně Dobrodruha: https://www.facebook.com/events/586905718507862/

Moc vás zdravím,

Vaše Bára 

Kniha Má rusínská vyšívanka přesáhla na Startovači stanovený limit. Znamená to, že s Nakladatelstvím Společnosti přátel Podkarpatské Rusi budeme na podzim moct knihu vydat a výtisky poputují k vám, kteří jste si je objednali, i do knihkupectví. Bez vaší podpory bych to nezvládla! Za to jsem pro vás už teď připravila malý dárek... A jedeme dál, zbývá ještě 37 dní na Startovači. :-)

Když vidím, kolik se toho vybralo za necelý měsíc, rozhodla jsem se přidat druhý milník ve výši 120 000 Kč.

Výběr této částky by znamenal, že si budeme s nakladatelstvím moct dovolit větší počet výtisků, více půvabných ilustrací, barevný tisk a budeme mít finance na propagaci knihy a její šíření na regály větších knihkupectví. To knížce opravdu pomůže vykouknout na světlo světa. :-)

Pokud se vám projekt líbí, prosím šiřte informaci na vašich sociálních sítích.

Také sledujte a sdílejte mou fb stránku. Děkuji vám.

 

A v neposlední řadě: připravila jsem pro vás DÁREK. Posílám vám speciální ukázku z knihy. Vybrala jsem 5 kapitol o 5 místech, která jsem si na Zakarpatí nejvíce zamilovala. Můžete se tak nechat inspirovat, kam se na Ukrajině vydat. Najdete ji na tomto odkazu.

Kdybyste měli cestovatelské nebo jiné otázky, pište mi na barborazavadilova@email.cz. 

 

S pozdravem

Vaše Bára

Milí přátelé knihy Má rusínská vyšívanka, z celého srdce vám děkuji za podporu na Startovači. Díky vám vím, že jsou tady lidé, kteří budou knihu číst a že o ni mají zájem - což je to nejdůležitější :-)

Za týden a půl jsme dosáhli neuvěřitelné částky 60 000 korun a blížíme se tak stanovenému limitu. Jenom díky vaší podpoře se kniha bude moct narodit.

Kdybyste věděli o nějaké kulturní akci během léta, kde by bylo možné knížku představit a popovídat o Zakarpatí, budu moc ráda za doporučení. :-)

Krásné letní dny,

Bára