Krev budoucnosti | crowdfunding kampaň

Krev budoucnosti

Staňte se součástí dobrodružného thrilleru KREV BUDOUCNOSTI a osobně zasáhněte do klíčových momentů příběhu v roce 2053.

Podnikání

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Podpořte knihu Krev budoucnosti

Překvapivý příběh z roku 2053

O čem kniha je?

Dobrodružný scifi thriller Krev budoucnosti přetáčí pásku lidských dějin o tři dekády kupředu. Usadí vás do temného životního příběhu Deniss, která se ze všech sil snaží udržet na živu svou holčičku umírající na leukémii. V době, kdy vše řídí Unie a na pořádek dohlížejí Vylepšení, je to takřka nemožné. Rozhodne se nemoci vzdorovat a učiní volby, které ji i její dceru zatáhnou do vysoké hry, kde se hraje o budoucnost celého světa. Vše bude nakonec jinak, než si myslíte. Podívat se na knihu a podpořit ji můžete na této stránce.

Kniha Krev budoucnosti není typický příběh, kdy mocný Jedi popadne světelný meč, políbí svou milovanou, probije se armádou ozbrojených nepřátel a zachrání osud celé galaxie. Klasický souboj dobra a zla zde nenajdete. Příběh postupně rozkrývá obraz toho, kdo tahá za nitky v nově ustavené společnosti vzniklé po Velké krizi. Ukazuje budoucnost v široké paletě pohledů a v několika dějových linkách, které ve vás pokaždé vyvolají nové otázky. Uvidíte, co dokáží současné moderní technologie a jak promění náš svět. Tato kniha změní i vás. V příběhu, kde spolu dobro a zlo již nezápasí, ale neustále se překrývají, nakonec najdete vlastní odpověď. Odpověď na otázku, co pro vás skutečně znamená být člověkem.

Proč projekt podpořit:

 1. Je to prima čtení.
 2. Ušetříte 50 - 100 Kč za poštovné.
 3. Popostrčíte českou literaturu opět do světa. 
 4. Dozvíte se zajímavosti o technologiích.
 5. Nejde jen o knihu, ovlivníte jak bude vypadat.
 6. Je to prima čtení.

70 000 Kč využijeme na samotný tisk knihy v nákladu potřebném pro zajištění distribuce do knihkupectví. Dále grafiku, korektury a překlady. Přispějete-li jako startéři více, máme pro vás bonusy - viz. níže.

Již jste někdy dělali rozhodnutí, které změní osud světa?

Přesně to, se totiž stane, přispějete-li na unikátní knižní projekt KREV BUDOUCNOSTI. Nezískáte jen prvotřídní scifi thriller, který na Českém knižním trhu chyběl jako sůl. Můžete také získat elektronické členství, díky kterému si všechny kapitoly přečtete s předstihem a díky hlasování přímo ovlivníte, jak budou vypadat klíčové momenty knihy, která se dostane na podzim na pulty knihkupectví. Ovlivnítě tak například jména, důraz na jednotlivé nitky příběhu, osudy hrdinů nebo vzhled knihy. Tištěnou knihu si vychutnáte s několika měsíčním předstihem. 

A proč Krev budoucnosti?

Název knihy oznamuje příchod nové generace lidí (dnešních dětí), nové krve, která bude odpovědí na dosud nevyřešené otázky. Kniha má vlastní web a členskou sekci pro čtenáře, ve které hlasováním rozhodnete o finální podobě nejdůležitějších částí příběhu. Zároveň se můžete tešit i na volné pokračování, které vyjde s ročním odstupem. 

287989480379679.X8kA8vpXatT15YXWtaCo_height640.png

Ukázka knížky a web ke knize naleznete na této stránce.

POZNÁTE MODERNÍ TECHNOLOGIE

Dnes 100 % víme, jak náš svět proměnil vynález parního stroje nebo Penicillinu. O změnách, které přináší moderní technologie, umělá inteligence, samořiditelné stroje a virtuální realita zatím velká média mlčí.  Ukázalo by se totiž prstem na otázky, na které neexistují jednoduché odpovědi.

Kromě skutečně temného příběhu, který vás donutí se zamyslet, jak byste se zachovali vy sami, má kniha i edukativní rozměr. Klíčové technologie a sociální poměry jsou ozdrojovány a věnuji se jim v doslovu. Vy tak uvidíte, že svět, který za 35 let spatříme, změní technologie, které jsou k dispozici již dnes. Pochopíte díky tomu naši budoucnost a poznáte, proč se minulost již nikdy nebude opakovat. 

Získáte prvotřídní ceny a zapíšete se do budoucnosti

new version 600px.gif

Dostanete více než čekáte! 

Jsem zastánce "fair trade" poctivého podnikání. Vždy dávám zákazníkům více, než očekávají a zároveň se snažím minimalizovat dopady na naše životní prostředí. Věřím, že kniha, kterou dnes můžete šířit digitálně po celém světě je právě jednou z takových možností. Cítím, že je mou povinností edukovat další lidi skrze poutavé příběhy a tím zmírnit sociální dopady, které vznikají masivním nasazováním technologií. Pro vás pak mám připraveno i volné pokračování, které bych rád vydal s ročním odstupem. Díky vaší podpoře můžeme zlepšit to, jak budou lidé vnímat naši budoucnost a jak se zachovají v rychle se měnícím prostředí. 

certifikát.jpg

Jak to všechno začalo?

Přesně před devíti měsíci jsem si zaregistroval doménu pro nový knižní projekt Krev budoucnosti (Blood of future). Příběh se však začal psát již o rok dříve, kdy jsem začal připravovat scénář knihy. Vybaven osnovou, začal jsem psát příběh, který mne stále více zatahoval do víru moderních technologií a jejich vlivu na uspořádání společnosti. Co bylo horší, změnil jsem se.

Začalo to nenápadně, velkou žízní po sklenici oleje. Po několika dnech jsem zjistil, že když jsem unavený, potřebuji si sednout na indukční plotýnku. Byla zima, nevěnoval jsem tomu pozornost. Čím více jsem psal, tím více oleje sem vypil. Pak jednou, po ranní stolici, vypadl ze mne můj první šroubek. Nebyl však zdaleka poslední. Jak jsem se dozvěděl později od kolegy, byly to takzvané "mlíčňáky", prostě jako u prvních zoubků. Dnes mám za sebou 90 % knihy, chybí abyste hlasováním dokončili velké finále. Já již dokážu otáčet hlavou o 360 stupňů a udělat dřep na jedné noze. Místo klávesnice mi na psaní knihy stačí, když strčím jazyk do USB zdířky a zbytek zařídí má hlava. Nyní je na vás, abyste mi pomohli projekt dokončit, dostat knihu na světový trh a já mohl ztvárnit volné pokračování, při kterém se moje transfomace definitivně završí. 

Jmenuji se Samuel Hornek a s psaním již jsem měl nějaké zkušenosti, napsal jsem několik odbornějších publikací. Můj osobní web posbíral za tři roky okolo 70 000 odběratelů. A jelikož syna jsem již zplodil, ledacos stihl ve svém životě podělat. Místo domu jsem postavil altán a strom jménem Ficus rostě hrdě v květináči. Co dál? Nechtěl jsem, aby po mně profesně zůstaly jen faktury, pár řádků kódu a gigabity uložené na vzdálených servrech Googlu. A tak jsem tu s vydáním tištěné knihy, která ovlivní více lidí, než moje dosavadní marketingové kampaně. Než se tak stane, potřebuji od vás pomoci s finišem, díky kterému se kniha dostane nejen na pulty českých knihkupectví a k vám domů, ale nakope zadnici i 50ti odstínům šedi, nebo alespoň životopisům Miloše Zemana.

Pomůžete? 

Ptáte se, na co peníze využijeme?

 1. Prostředky na první vydání. Je potřeba tisknout v co největším nákladu a většinu financí využijeme na samotný tisk. Vydání knihy je velmi nákladná záležitost, pokud to chcete udělat dobře, využít lepší paír a mít kvalitní pevnou vazbu. Právě proto potřebujeme pomoc od vás, čtenářů. Další prostředky na korektury a grafiku.
 2. UPGREAD při dosažení 100 000 Kč. Kvalitní originální ilustrace, vytvořené profesionálním ilustrátorem, které obohatí celou knihu.
 3. UPGREAD při získání 150 000 Kč. Při dosažení této částky pro vás zajistíme také profesionální elektronické verze - EPUB, MOBI. Každý, kdo zakoupí tištěnou knihu zároveň získá i elektronickou knihu zdarma. Tištěná verze může být prima dárek k Vánocům :-D.
 4. UPGREAD nad 180 000 Kč. Za tuto částku pořídíme i kvalitní překlad do Angličtiny (no dobře, něco připlatíme) ale výsledkem bude, že ovlívníte, jaký příběh budou číst čtenáři po celém světě. A to díky svému hlasu. Pomůžete tak čtenářské komunitě i obecnému povědomí, jaké možnosti nabízejí již dnešní technologie při správném využití.

Kdy obdržíte odměny?

 • Elektronické členství s knihou obdržíte do 10 dní od skončení kampaně.
 • Tištěné knihy obdržíte v závěru měsíce srpna. 
 • Večeře se uskuteční na přelomu září a října. 

Do projektu jsem investoval nezměrné množství času, energie i financí. Nechtěl jsem však knihu dát do nakladatelství, ale rozhodl jsem se knihu dokončit s Vámi - čtenáři. Jen díky vám mohu zjistit skutečný zájem o knihu a upravit klíčové momenty příběhu. Spolu můžeme dokončit knihu, spolu můžeme dostat knihu do světa. Proto jsem zvolil crowdfunding. Startovač (a Startéři) mi byl z českých projektů nejsympatičtější. Věřím, že se vám bude kniha líbit a dostanete prvotřídní odměny.

Další informace najdete na: http://krevbudoucnosti.cz/o-knize/

Osud jednoho světa teď máte ve svých rukou. Podpořením získáte skvělou knihu a možnost ovlivnit, co budou číst lidé po celém světě. 

"Zajímám se o budoucnost, protože v ní hodlám strávit zbytek života."

- Charlie Chaplin

Často kladené otázky

Co když projekt neuspěje? Vrátí se mi peníze?

V případě, že se nepodaří vybrat požadovanou částku, budou vám peníze vráceny v plné výši (kromě SMS plateb).

Další často kladené otázky o Startovači: www.startovac.cz/casto-kladene-dotazy/

Co si o tomto projektu myslíte?

 • Splněno 22 727 Kč (32 %)
 • 32 %
 • 70 000 Kč požadováno
 • již skončilo
 • Nelze podpořit
 • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Samuel Hornek - obrázek
 • projekt od Samuel Hornek
 • Česká republika

Odměny (Rewards)

150 Kč

Upřímné poděkování

Každá pomocná ruka se hodí. Za tuto částku získáte upřímné osobní poděkování do e-mailu. Zahřeje vás u srdce a pocit z podpoření dobré věci již vám nikdo neodpáře.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
250 Kč

Plnokrevné e-členství

Za poctivých 250 vočí už ovlivníte, po jakých cestičkách se bude ubírat dějová linie příběhů. A sice nepřičichnete k nádherně voňavé tištěné knize, ale dostanete elektorincký klíč - svůj přístup do členské sekce. Přečtete si knihu na webu a hlasováním ovlivníte děj. Dozvíte se spousta zajímavých tipů ze zákulisí.

Přístup obdržíte po ukončení kampaně.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
395 Kč

Tištěná kniha do vlastních rukou

Dostanete tištěnou knihu, která se k vám dostane jako k vůbec prvním lidem, kteří si tento scifi thriller přečtou. Doručena vám bude v závěru léta 2017.

Pokud si příplatíte 60 Kč za odměnu níže, získáte i e-členství a také si knihu přečtete dříve.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
450 Kč

Poctivá knižní novinka s bonusy

Knižní trhák k vám poputuje hned z tiskárny, jak to máte rádi. K tomu získáte Plnokrevné e-členství, kde hlasováním změníte osud lidí, jejich jména, pohlaví. Nebo je zabijete ( alespoň pár). Osud světa bude v našich rukách a butete mít lví podíl na tom, jaká kniha se dostane na pulty knihkupectví.
Poděkování na webu tě nemine.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
570 Kč

Trhák Krev budoucnosti a CERTIFIKACE

Každý certifikát se počítá. Za tento příspěvek dostanete tištěnou knížku, Plnokrevné e-členství, kde můžete svým hlasem změnit osud světa a pročíst si novinky ze zákulisí.
ZÍSKÁTE UNIKÁTNÍ CERTIFIKÁT na smazání z této reality.

Takže až vám za pár let autonomní auto od Googlu zajede psa nebo Babiš začne diktovat kolik útržků papíru smíte na záchodě použít, vezmete do ruky tento certifikát a můžete se smáznout z této reality. Minimálně za něj dostanete nějaké dobré prášky na nervy.
+ poděkování na webu a v knize.
POČET CERTIFIKÁTŮ PODLÉHÁ REGULACI

Počet dostupných odměn: 93/100

Nelze podpořit
800 Kč

Knihy s číslem výtisku 11 až 20 a certifikace

Pořiďte si jednu z prvních vydaných knih s pořadovým číslem 11 až 20. Další knihy v pořadí již nebudou očíslované.
K tomu získáte i certifikát, elektronické členství a poděkování v knize i na webu.

Počet dostupných odměn: 8/9

Nelze podpořit
1 000 Kč

Prvních 9 tištěných knih a certifikace

1. kniha z 1. vydání je vydání je vždy nejcenější. Dalších 9 knih do pořadového čísla 2 do 10 je hned v závěsu. S ohledem na dodání tištěné knihy na podzim je to také skvělý dárek s originálním věnováním přímo v tiráži.

K tomu získáte plnokrevné e-členství a poděkování na webu ihned po ukončení kampaně.

Počet dostupných odměn: 6/9

Nelze podpořit
1 800 Kč

Scifi večeře, křest a kniha

Do roku 2057 se nepromění jen naše četba a nebudeme bojovat jen o život a osud světa. Dramaticky se promění i naše kuchyně. A tak vznik knihy Krev budoucnosti oslavíme luxusní scifi večeří z laboratorní kuchyně, která trochu ukáže, co budeme v budoucnu jíst.

Dostanete knížku, s certifikátem, e-členství a společně vše pokřtíme s několika zajímavými hosty. Křtít krví nebudeme, ale po lahvi šampaňského můžeme zaplavat ve vířivce.

Termín konání: září / říjen 2017

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 500 Kč

Originál je jen jeden

První tištěná kniha s pořadovým číslem 1, která vyjede z tiskařského stroje bude vaše. K tomu získáte vstupenku na večeři, e-členství, certifikát.

Až se kniha přeloží do angličtiny a natočí se podle ní film, ještě rádi ji střelíte nějaké mé fanynce za pár tisíc dolarů na eBay s dojemným příběhem jak jsem vám osobně třásl rukama.

Odměna vyprodána: 0/1

Nelze podpořit
2 600 Kč

10 X tištěná kniha a 1X e-členství

Chcete dostat na pulty svých regálů knihu, která bude dostupná jen v omezeném množství? Předobjednejte si dnes výhodněji 10 výtisků knihy, která se bude prodávat za 395 Kč. Váš e-shop/ knihkupectví při startu prodeje zpropaguji na svých sociálních sítích.

Navíc dostanete poděkování na webu + v knize a jedno členství k osobnímu užití.

URČENO PRO KNIHKUPCE A E-SHOPY
(nebo hodně husté startéry).

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
4 500 Kč

Silver partner

Vychutnejte si pocit, že se vaše firma ocitne v budoucnosti. Kromě tištěné knihy, e-členství a pozvánky na večeři, získáte také logo velikosti Mexického dolaru, které bude zobrazeno na webu krevbudoucnosti.cz. Navíc máte čtvrt strany (1/2) k prezentaci vás nebo vaší firmy v tištěné knize. Uděláme spolu také rozhovor na webu.
Takže jestliže toužíte nakročit se svým projektem do nového tisíciletí, zde máte šanci.

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit
9 400 Kč

50 knih do knihkupectví

Přeneste své zákazníky do mrazivého příběhu blízké budoucnosti, kde je čekají volby, na které zdaleka nejsou připraveni. NAVÍC NA TOM SLUŠNĚ VYDĚLÁTE.
Samozřejmostí je poděkování v knize i na webu, 1 X členství a certifikát, pozvánka na večeři.

BONUS: Kredit 3 000 Kč na linkbuilding a propagační články vašeho webu v naší síti 90. webových projektů.

URČENO PRO KNIHKUPCE A E-SHOPY
(nebo hodně husté startéry).
MOC bude 395 Kč.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
19 900 Kč

Titanové partnerství z budoucnosti

Zaujměte na trhu novou pozici a zapište DNA vaší firmy do budoucnosti. Říká Vám něco product placement?
Jako hlavní partner získáte hmotné dary (e-členství, tištěná kniha, certifikát, scifi večeře) a celou 1 stránku pro vaši prezentaci v knize. Váš produkt zakomponuji přímo jako součást budoucnosti v knize, chytře, vtipně a s poznámkou pod čarou. Uděláme rozhovor na webu a vaše logo bude na webu svítit jako byste vládli silou mocného Jediho.

Platí pro 1. vydání CZ i AJ verze.
+ BONUS: Kredit 5 000 Kč na propagační PR články a linkbuilding vašeho projektu v naší síti 90. webů.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
150 000 Kč

Podíl ze zisku

Získáte podíl ve společnosti AT solution, s.r.o a účast na zisku společnosti v této výši:

50 % podíl ve společnosti po dobu do návratnosti výše této odměny.

25 % podíl ve společnosti po dobu 2 kalendářních let od dosažení návratnosti investice.

Součástí podílu je účast na rozhodování o podnikatelských aktivitách společnosti.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit