Snímek obrazovky 2022-12-17 150855.png

KARMA – SEZÓNA 1 Film & Video

Ernest Hemingway jednou řekl: Svět je nádherné místo a stojí za to, za něj bojovat – Souhlasím s tou druhou částí. Podpořte sérii KARMA.

Snímek obrazovky 2022-12-17 150855.png

Vybráno6 800 Kč(65 %)

65 %
10 500 Kčpožadováno
10startérů
47 dnízbývá do konce
Podpořit projektZobrazit odměny

IG: instagram.com/lblstudios_

Podpořte studentskou superhrdinskou sérii o pěti dílech s název KARMA. Každý díl má 20-35minut, přičemž pilotní díl má 1h. Série se zaměřuje na žánry: noir, drama, akční, thriller. Děkujeme!

  • Krátká synopsis série:

zaměstnanec pojištovny komárek, Sam Černý (Tomáš Laurin), je nucen konfrontovat svojí temnou minulost a adoptovat svoje alter ego nočního hrdiny a strážce spravedlnosti jménem KARMA. Město, kde žije, je prorostlé korupcí a zločinem sahajícím do nejvyšších výšin systému. Co odhalí, ho šokuje.

 

Naše série je silně inspirovaná filmy a seriály jako Se7en,  The Batman, Daredevil, Breaking Bad, Nespoutaný Django, Joker, Sin City, atd... Jak už vizuálem, tak i žánrem. KARMA Je atmosférická, temná, detektivní série s prvky bojem se zločinem a prvky superhrdinů – ovšem, superhrdinové v našem světě nelítají a nestřílí z očí lasery, ale jsou to regulérní civilisti, bez magie. Série se dá označit jako zvýšená realita, není úplně spoutaná zákony reality, ale zároveň není ani fantasy s magíí.

PROČ BYCH MĚL PROJEKT PODPOŘIT?

V česku vidíme detektivní seriály neustále. Ovšem většinou se jedná o předvídatelné, realistické policejní eskapády. Neříkáme, že je to špatně, určitě je pro seriály tohoto typu místo, ale naše série se liší tím, že je daleko více atmosférická. Neodehrává se v Praze, nebo v Brně. Ale jedná se o fiktivní zvýšenou realitu města Liberce – REICHENBERG. Chtěli jsme tím být více odpoutaní od reality a i tradičního českého vizuálu a více se opřít do daleko zajímavějšího detektivního světa, který připomíná Česko, ale je zcela fiktivní.

NA CO PENÍZE POUŽIJETE?

Jelikož jsme stále studenti, potřebujeme vaší pomoc. Peníze, které bychom vybrali, chceme použít na náklady spojené se zvukem, štábem, make-up, efekty, licenci muziky, propriety, kostýmy a hlavně také zajištění a pronájem lokací, lepších kamer a celkově zvýšit kvalitu naší produkce.

KDO JE ZA PROJEKT ZODPOVĚDNÝ?

Za naší sérii je zodpovědné naše vlastní studio, které jsme pojmenovali LBL Studios – jsme tříčlenný tým. Režie: Tomáš Laurin & Vojtěch Brabec. Produkce, speciální efekty: Jan Lochman. Jsme studenti převážně uměleckých škol, se zaměřením na film, design a fotografii.

KDY BUDE PROJEKT DOSTUPNÝ, A KDE?

Pro náš pilotní díl máme naplánovanou premiéru v artovém kině Varšava v Liberci. Co se týče vydání série jakožto celku, bude dostupná ve svém celku, online. Pilotní díl bychom rádi stihli vydat do konce jara roku 2023.

Vybráno6 800 Kč(65 %)

65 %
10 500 Kčpožadováno
10startérů
47 dnízbývá do konce
Podpořit projekt

zakladatel projektuTomáš Laurin

Příspět můžete i 100 Kč SMSkou. Pošlete text START 17654 na číslo 90211 na území České republiky.

Odměny

100 KčPomocník

Počet odměn není omezen

Zvolit odměnu

150 KčFanoušek

Počet odměn není omezen

Zvolit odměnu

250 KčPoděkování v titulcích

Počet odměn není omezen

Zvolit odměnu

500 KčPlakát s podpisem tvůrců

+ Poděkování v titulcích

Počet dostupných odměn: 29/30

Zvolit odměnu

750 KčÚčast na premiéře pilotního dílu s tvůrci a herci

+ Poděkování v titulcích

Počet dostupných odměn: 15/15

Zvolit odměnu

1 250 KčProprieta z filmu

Pošleme vám autentickou proprietu klobouku policejního důstojníka z filmu. + Poděkování v titulcích

Počet dostupných odměn: 25/25

Zvolit odměnu

1 750 KčPodepsaná fotka z natáčení

Herci a tvůrci se pro Vás vyfotí a fotku podepíšou s nadepsaným poděkováním. + Poděkování v titulcích

Počet dostupných odměn: 14/15

Zvolit odměnu

2 500 KčTričko produkce

Dostanete tričko produkce KARMA s logem. + Poděkování v titulcích

Počet dostupných odměn: 25/25

Zvolit odměnu

3 000 KčPodepsané tričko produkce

Dostanete podepsané tričko režiséra a hlavních herců produkce s logem KARMA. + Poděkování v titulcích +Plakát s podpisem

Počet dostupných odměn: 10/10

Zvolit odměnu

4 250 KčVelké poděkování v titulcích

Vaše jméno bude mít vlastní kategorii v titulcích. +Plakát s podpisem +tričko s podpisem

Počet dostupných odměn: 50/50

Zvolit odměnu

5 500 KčCAMEO ve filmu

Objevíte se v našem filmu před kamerou. +Vaše jméno bude mít vlastní kategorii v titulcích. +Plakát s podpisem +tričko s podpisem +pozvánka na premiéru s herci a tvůrci

Počet dostupných odměn: 10/10

Zvolit odměnu

6 250 KčEpizodní role

Šance pro Vás nebo Vaše známé zahrát si epizodní roli v naší sérii. +Vaše jméno bude mít vlastní kategorii v titulcích. +Plakát s podpisem +tričko s podpisem +pozvánka na premiéru s herci a tvůrci

Počet dostupných odměn: 8/8

Zvolit odměnu

7 777 KčSe7dm

Šance pro Vás nebo Vaše známé zahrát si opakující roli v naší sérii. +Vaše jméno bude mít vlastní kategorii v titulcích. +Plakát s podpisem +tričko s podpisem +pozvánka na premiéru s herci a tvůrci +mysterózní taška s neznámým obsahem ze seriálu jen pro vás

Počet dostupných odměn: 7/7

Zvolit odměnu

9 999 KčScénárista

Dostanete podepsanou kopii celého scénáře pilotního dílu a druhého dílu série a to před tím než se začne točit! +Vaše jméno bude mít vlastní kategorii v titulcích. +Plakát s podpisem +tričko s podpisem +pozvánka na premiéru s herci a tvůrci

Počet dostupných odměn: 15/15

Zvolit odměnu

17 500 KčMeeting

Setkání s LBL Studios, kde si vyslechneme vaše nápady pro sérii. +Dostanete kopii celého scénáře pilotního dílu a druhého dílu série a to před tím než se začne točit! +Vaše jméno bude mít vlastní kategorii v titulcích. +Plakát s podpisem +tričko s podpisem +pozvánka na premiéru s herci a tvůrci

Počet dostupných odměn: 5/5

Zvolit odměnu

27 777 KčSponzor

Moc Vám děkujeme. Dostanete statut sponzora. +Pozvánku na natáčení pro 1 osobu. +Vaše jméno/logo firmy bude napsáno jako sponzor. +Podepsaný plakát +Podepsané tričko +Pozvánka na premiéru +Dostanete kopii celého scénáře pilotního dílu a druhého dílu série a to před tím než se začne točit!

Počet dostupných odměn: 20/20

Zvolit odměnu

35 000 KčProducent

Moc Vám děkujeme. Dostanete statut PRODUCENTA +Pozvánku na natáčení pro 1 osobu. +Vaše jméno/logo firmy bude napsáno jako producent +Podepsaný plakát +Podepsané tričko +Pozvánka na premiéru +Dostanete kopii celého scénáře pilotního dílu a druhého dílu série a to před tím než se začne točit!

Počet dostupných odměn: 15/15

Zvolit odměnu

50 000 KčMecenáš

Moc Vám děkujeme. Dostanete statut PRODUCENTA +Pozvánku na natáčení pro 1 osobu. + CAMEO (objevíte se ve filmu, pokud chcete) +Vaše jméno/logo firmy bude napsáno jako producent +Podepsaný plakát +Podepsané tričko +Pozvánka na premiéru +Podepsaná fotka z filmu +Dostanete kopii celého scénáře pilotního dílu a druhého dílu série a to před tím než se začne točit!

Počet dostupných odměn: 7/7

Zvolit odměnu

75 000 KčHlavní sponzor

WOW. Jste úžasní. Moc Vám děkujeme. Dostanete statut PRODUCENTA +Pozvánku na natáčení pro 2 osoby + CAMEO (objevíte se ve filmu, pokud chcete) +Vaše jméno/logo firmy bude napsáno jako hlavní sponzor projektu +Podepsaný plakát +Podepsané tričko +Pozvánka na premiéru – VIP místo s režisérem a hlavními postavami +Podepsaná fotka z filmu +Dostanete kopii celého scénáře pilotního dílu a druhého dílu série a to před tím než se začne točit!

Počet dostupných odměn: 5/5

Zvolit odměnu

150 000 KčZakládající otec/matka

WOW. Jste úžasní. Moc Vám děkujeme. Dostanete statut PRODUCENTA +Pozvánku na natáčení pro 3 osoby + CAMEO (objevíte se ve filmu, pokud chcete) +Vaše jméno/logo firmy bude napsáno jako hlavní sponzor projektu +Podepsaný plakát +Podepsané tričko +Pozvánka na premiéru – VIP místo s režisérem a hlavními postavami +Podepsaná fotka z filmu +Pozvánka na afterparty premiéry se štábem a herci +Večeře s autory +Dostanete kopii celého scénáře pilotního dílu a druhého dílu série a to před tím než se začne točit!

Počet dostupných odměn: 1/1

Zvolit odměnu