IMG_0670.jpg

#jediná obrazová kniha ONLINE GALLERY

image0.jpeg

Tuto originální knihu o velikosti 23 x 30 cm, ve tvrdých deskách se šitou vazbou, v plné barvě a na kvalitním křídovém papíře si můžete již nyní zakoupit za 999 Kč včetně doručení až přímo k vám.
Kniha je radostným, unikátním a originálním dílem, který zde může přetrvat staletí. Můžou si jí prohlížet jak sběratelé umění, tak také umělci pro inspiraci, děti pro krásu barev, prostě všichni, kdo se rádi dívají na umění. Může být také skvělým dárkem, který udělá radost třeba pod vánočním stromečkem.
Náklad je pouze 999 číslovaných výtisků. Raději neváhejte, ať vám náhodou neunikne. Více jich totiž nevyjde.

Proč zde na startovači? Bereme to jako další podporu, další kanál, kterým můžeme milovníkům umění přinést nejen onu publikaci, ale také něco navíc. Formou různých odměn může patron mít něco navíc, něco originálního, něco radostného, bonus, který jej obohatí. Máme rádi online svět, vidíme v něm svět bez hranic, prostor a příležitost pro každého. Jako ONLINE GALLERY, která nabízí své služby online, jsme se rozhodli pro tento krok, kdy jsme vyšli na okamžik z onoho světa internetu a zhmotnili jsme mnoho autorů a jejich originální díla do knihy, která umělce přenese do světa nesmrtelnosti. Kniha bude registrována a několik kusů bude v kartotéce Národní knihovny ČR.

Pokud chcete být i vy součástí tak jedinečného projektu, připojte se a vyberte si jednu z odměn, které nabízíme.

Kniha bude v tiskárně od 1. září a hotová bude na konci října. U těch z vás, kteří si knihu zakoupí, bude na stole k prohlížení 4. 11. 2022

Přejeme Vám radost.

Marcel - CEO a kurátor ONLINE GALLERY

Vybráno999 Kč(0 %)

0 %
250 000 Kčpožadováno
1startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuONLINE GALLERY

Odměny

999 Kč#jediná obrazová kniha ONLINE GALLERY

Startovac odměny.png

Originální kniha o velikosti 23 x 30 cm, ve tvrdých deskách se šitou vazbou, v plné barvě, na kvalitním křídovém papíře přímo až k vám na uvedenou adresu včetně poštovného.

Očekávané doručení odměny: listopad 2022

Počet dostupných odměn: 898/899

Odměna nedostupná

1 399 KčTričko + kniha ONLINE GALLERY

Startovac odměny 2.png

Bílé kvalitní tričko ONLINE GALLERY, dámské či pánské, dle požadované velikosti s vyobrazením tisku originálního díla umělce Marceluse + Originální kniha o velikosti 23 x 30 cm, ve tvrdých deskách se šitou vazbou, v plné barvě, na kvalitním křídovém papíře přímo až k vám na uvedenou adresu včetně poštovného.

Očekávané doručení odměny: listopad 2022

Počet dostupných odměn: 40/40

Odměna nedostupná

1 499 KčVěnování a poděkování v knize + tričko + kniha OG

Startovac odměny 3.png

Osobní věnování od autora knihy včetně jmenného poděkování v závěru knihy + bílé kvalitní tričko ONLINE GALLERY, dámské či pánské, dle požadované velikosti s vyobrazením tisku originálního díla umělce Marceluse + Originální kniha o velikosti 23 x 30 cm, ve tvrdých deskách se šitou vazbou, v plné barvě, na kvalitním křídovém papíře přímo až k vám na uvedenou adresu včetně poštovného.

Očekávané doručení odměny: listopad 2022

Počet dostupných odměn: 30/30

Odměna nedostupná

1 999 KčÚčast na křtu + věnování + tričko + kniha OG

Startovac odměny 4.png

Vaše osobní účast na křtu #jediná obrazová kniha ONLINE GALLERY včetně pohoštění na Chateau Trnová + osobní věnování od autora knihy včetně jmenného poděkování v závěru knihy + bílé kvalitní tričko ONLINE GALLERY, dámské či pánské, dle požadované velikosti s vyobrazením tisku originálního díla umělce Marceluse + Originální kniha o velikosti 23 x 30 cm, ve tvrdých deskách se šitou vazbou, v plné barvě, na kvalitním křídovém papíře přímo až k vám na uvedenou adresu včetně poštovného.

Očekávané doručení odměny: listopad 2022

Počet dostupných odměn: 20/20

Odměna nedostupná

9 999 KčPodpisy všech autorů + předchozí odměny

Startovac odměny 5.png

Kniha, která bude obsahovat podpisy od všech autorů uvedených v publikaci + Vaše osobní účast na křtu #jediná obrazová kniha ONLINE GALLERY včetně pohoštění na Chateau Trnová + osobní věnování od autora knihy včetně jmenného poděkování v závěru knihy + bílé kvalitní tričko ONLINE GALLERY, dámské či pánské, dle požadované velikosti s vyobrazením tisku originálního díla umělce Marceluse + Originální kniha o velikosti 23 x 30 cm, ve tvrdých deskách se šitou vazbou, v plné barvě, na kvalitním křídovém papíře přímo až k vám na uvedenou adresu včetně poštovného.

Očekávané doručení odměny: listopad 2022

Počet dostupných odměn: 10/10

Odměna nedostupná