jaguarpic2a (1) s  nápisem 50%.jpg

Japonská vlna zaplaví Šluknovský výběžek Hudba

Japonský psychedelický pop, manga, tradiční nástroje, zenový beatbox i butó. Takovou hudebně-vizuální extázi můžeš zažít jen na festivalu Eastern Tunes 8.7.2023!

jaguarpic2a (1) s  nápisem 50%.jpg

Vybráno51 186 Kč(109 %)

109 %
47 000 Kčpožadováno
26startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

JAPONSKÝ DOVOZ

Na letošní ročník festivalu Eastern Tunes, který proběhne 8.7. 2023 v Mikulášovicích, bychom rádi pozvali dvojici skvělých hudebníků až ze Země vycházejícího slunce. Konrétně psychedelické experimentátory Jaguar No Me a zenového mnicha-beatboxera Yogetsu Akasaka. Když se nám podaří vybrat dostatek prostředků na prvního interpreta, posuneme naší kampaň o úroveň výš!

Cíl máme dvojí a jedině ty nám můžeš pomoct s jeho naplněním!

Vyber si některou z našich originálních odměn a uslyšíš, co si ještě neslyšel/a; uvidíš, co si ještě neviděl/a!

Cíl 1) Jaguar No Me

Jedinečná hudba, vymazlené kostýmy, naprosto šílená show. To jsou Jaguar No Me (ジャガーの眼)!

Japonský pop z 60.-80. let, kayo a experimentální superhrdiny ovlivněná psychedelie s tradičními japonskými nástroji. Strhující vystoupení s tanečními prvky butó výborně pobaví všechny typy publika!

Jaguar No Me, to jsou Taishi (bývalý baskytarista kapely Fat White Family), DJ ONONiiONIONIION (J-popový vinyl DJ) a Shiomi Kawaguchi (šamisen).

Kapela letos chystá nové album DokiDoki, které by mělo vyjít již v polovině roku 2023. Jejich první album Mayakashi vyšlo ale už v roce 2020. Inspiraci pro svou tvorbu našel Taishi ve svých oblíbených japonských seriálech z dětství, jako třeba Kamen Rider od Shotaro Ishinomoriho, ve kterém se prohánějí superhrdinné kobylky na motorkách. Díky tomu vznikla například skladba Futatsume No Taiyo:

Cíl 2) Yogetsu Akasaka

Yogetsu zahájil svou hudební kariéru již v roce 2005, kdy vystupoval jako beatboxer v ulicích Londýna, Sydney a New Yorku. V roce 2015 se stal zen-buddhistickým mnichem, aby následoval ve stopách svého otce. Po 2,5 letech praxe v zenovém klášteře Soto v Japonsku se Yogetsu rozhodl opět chopit mikrofonu a začít dělat hudbu.

Po návratu do Tokia se tak zrodil Beatboxing Monk, který kombinuje tradiční buddhistický zpěv s loopingem, beatboxem a handpanem. Jeho živá produkce je extatický zážitek, který pohladí po duši.

Během pandemie se Yogetsův jedinečný léčivý zvuk stal virálním a dosáhl více než 11 milionů zhlédnutí s více než 200 tisíci sledujícími. Jeho hudební tvorba jakožto lék pro duševní zdraví mu umožnila zviditelnit se v mnoha globálních médiích.

Svou produkcí, moudrostí a životním stylem inspiruje a harmonizuje publikum po celém světě!

ZÁVĚREM

Festival Eastern Tunes nabízí multižánrovou podívanou inspirovanou Asií už od roku 2016. I letos máme připraven bohatý program, ve kterém by Jaguar No Me, natož Yogetsu, prostě neměli chybět.

V den festivalu bude možné na místě zakoupit vstupenky na festival (230 Kč), místo na stan (300 Kč) a trička (300 Kč).

Pojďte do toho s námi. Tohle si přece nemůžete nechat ujít!

V případě, že by došlo k nepředvídaným okolnostem a některý z interpretů by nemohl nakonec dorazit, použijeme vybrané prostředky na honorář a cestovné jiného asijského umělce či kapely.

Vybráno51 186 Kč(109 %)

109 %
47 000 Kčpožadováno
26startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuThonmi, z.s.

Odměny

149 KčDobrý pocit a příspěvek na účast Jaguar No Me na Eastern Tunes

Symbolická odměna. Sobě daruješ dobrý pocit z toho, že právě díky tobě bude i letošní program Eastern Tunes prostě skvělý. My ti ze srdce poděkujeme.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

200 KčVstupenka na 8. ročník festivalu Eastern Tunes

Facebook_Banner 23.png

Zajisti si místo na letošním festivalu, kde s tvojí podporou vystoupí japonské kapely a ušetři!

Očekávané doručení odměny: červenec 2023

Počet dostupných odměn: 96/99

Odměna nedostupná

399 KčVstupenka na festival a místo pro postavení stanu

Ke vstupence na festival pro tebe připravíme i stanovací místo na krásné louce na pomezí Labských pískovců a Lužických hor. Vedle se pasou jaci, přesně jako v Tibetu.

Očekávané doručení odměny: červenec 2023

Počet dostupných odměn: 4/10

Odměna nedostupná

439 KčVstupenka na festival a tričko s jakem

puntík 1.png

Předplať si vstupenku na festival a navíc k tomu dostaneš ještě slušivé tričko s logem našeho festivalu Eastern Tunes.

Očekávané doručení odměny: červenec 2023

Počet dostupných odměn: 15/20

Odměna nedostupná

599 KčVstupenka na festival a noc v tibetském stanu

tibetský stan.JPG

Předplať si vstupenku na festival rovnou i s přespáním v originálním tibetském stanu na louce s pasoucími se jaky. Jak v Tibetu! Cena je za 1 osobu, maximálně pro 4 osoby – můžeš se domluvit s kamarády!

Očekávané doručení odměny: červenec 2023

Počet dostupných odměn: 3/4

Odměna nedostupná

749 KčEkologické hnojivo od našich jaků a vstupenka na festival

jačí hnůj.jpg

Ať už máš zahrádku nebo truhlík na balkóně, jistě oceníš sušené ekologické hnojivo od našich jaků, kteří nám pro konání festivalu opět propůjčí jednu ze svých pastvin. Osobní vyzvednutí libovolného množství po předchozí domluvě.

Počet dostupných odměn: 20/20

Odměna nedostupná

799 KčVstupenka na festival a fotka se skupinou Jaguar No Me

T+Sh2.jpg

Přijeď na festival, vyfoť se s kapelou Jaguar No Me a získej jedinečnou vzpomínku na letošní festival!

Očekávané doručení odměny: červenec 2023

Počet dostupných odměn: 10/10

Odměna nedostupná

849 KčČarovné České Švýcarsko na doma

kniha otevřená 2.JPG

Za svůj příspěvek získáš výpravnou fotografickou publikaci Čarovné České Švýcarsko a okolí, díky níž se budeš moci do této kouzelné lokality vracet, kdykoli tě napadne. Vyzvednutí na festivalu 8.7. (osobně), případně poštovné 150,- Kč.

Počet dostupných odměn: 20/20

Odměna nedostupná

1 499 KčExkluzivní test press vinyl s podpisy členů Jaguar No Me, tričko kapely a společné foto

Vskutku jedinečná odměna! Získáš jeden z několika málo posledních kusů zkušebních desek (test press) od kapely Jaguar No Me. Navíc dostaneš i jejich tričko a společně se vyfotíte. To musíš mít! Vyzvednutí na festivalu 8.7. (osobně), případně poštovné 150,- Kč.

Očekávané doručení odměny: červenec 2023

Počet dostupných odměn: 0/1

Odměna nedostupná

3 499 KčNa víkend nomádem

jurta jaro 23 malá.JPG

Předplať si možnost zkusit na jeden víkend nomádský život a zároveň si v klidu vychutnat krásy Českého Švýcarska. Přenocování (na 1 noc) v mongolské jurtě pro maximálně 4 osoby na okraji festivalové louky. Nomádem postupně, takže pro tentokrát jen v příznivějších podmínkách. Vyber si datum v období květen až říjen. Nomádi na svých stanovištích chvíli zůstávají, takže stavění a bourání jurty tentokrát nebude součástí odměny.

Počet dostupných odměn: 2/3

Odměna nedostupná

5 000 KčVýznamný sponzor

trička ETunes 50%.jpg

Zaujal tě náš projekt, máš dobrou náladu a chuť nás opravdu podpořit? Sáhni hloub do kapsy a významnou měrou podpoř konání festivalu a účast kapely Jaguar No Me, případně Yogetsu Akasaka. Získáš 2 vstupenky na festival, případně zveřejníme tvoje logo na propagačních materiálech festivalu. Taky pro tebe připravíme kolekci 3 triček s logem festivalu dle vlastního výběru (v rámci dostupnosti) a originální sklo od skláren Lasvit Ajeto a publikaci Čarovné České Švýcarsko. Díky!

Očekávané doručení odměny: červenec 2023

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná