buldocek startovac.png

Internetový magazín Buldoček Ostatní

Magazín Buldoček je prvním a originálním magazínem nejen pro francouzské buldočky. Od srpna 2023 jsme pro vás připravili 12 čísel v PDF formátu. Chystáme další rozšíření témat na webu www.buldocek.net

buldocek startovac uvitaci.png

Vybráno1 050 Kč(1 %)

1 %
150 000 Kčpožadováno
2startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

Představení internetového magazínu Buldoček.

Internetový magazín Buldoček vznikl v srpnu minulého roku s myšlenkou přinášet zajímavé informace ze světa francouzských buldočků. Chtěli jsme vytvořit online magazín, kde najdeme my a naši buldočci všechny informace a zajímavosti na jednom místě a to se nám daří.
Na sociálních sítích je plno skupin a my za ně určitě děkujeme, ale informace a diskuze jsou tu právě roztříštěné díky velkému počtu skupin a stránek. Nám určitě nejde o to aby byla jen jedna skupina, stránka nebo profil na sociálních sítích. Jsme určitě všichni rádi, že můžeme najít plno užitečných informací.
Je ale fajn a taky komfortnější pro čtenáře, přinášet vybraný obsah na jednom místě a proto jsme se rozhodli založit web www.buldocek.net, který je pro všechny buldočky. A vlastně nejen pro ně, ale i pro ostatní placatky. Chceme časem přinášet zajímavosti i o ostatních placatkách, jako jsou bostonci, mopsíci, angličáci a další...

Máme za sebou rozjezd na konci minulého roku, kdy se nám podařilo vytvořit web, založit profily na sociálních sítích, začít vydávat články do PDF formátu jednou za 14 dní, rozšířit redakci, uspořádat přes dvě desítky soutěží a zaujmout určitě mnohé buldočky a jejich páníčky.

- Hlavním motivem magazínu budou rozhovory s buldočky. Jsou někdy veselé, někdy smutnější, k zamyšlení, také vás určitě někdy pobaví, prostě přinášíme každodenní starosti a radosti našich buldočků.
- Další důležité téma je cestování. Přinášíme tipy na výlety a zajímavé ubytování.
- Budeme se snažit také přinášet pro vás pozvánky na buldočí akce a chceme rozšířit naše aktivity i na reportáže z těchto akcí po celé republice. Reportáže budou také video a audio. Chystáme i pravidelně nepravidelné podcasty jednak s reportážemi z akcí, ale také rozhovory se zajímavými lidmi, kteří mají co říct o našich buldočcích.
- Téma zdraví je u buldočků také velmi důležité a budeme pravidelně přinášet informace o různých problémech, které naše buldočky mohou potkat.
- Testy a recenze zajímavých produktů pro naše buldočky budeme přinášet i se zajímavými slevami a doporučeními.
- Soutěže rozšíříme o atraktivní ceny nejen pro naše buldočky.

Všech 12 čísel magazínu Buldoček v PDF si můžete prohlédnout zde:
https://buldocek.net/category/magazin/archiv/

Rozhovory s buldočky:
https://buldocek.net/category/rozhovor/buldocci/

Kategorie cestování s tipy na výlet a ubytování:
https://buldocek.net/category/cestovani/

Čeho chceme dosáhnout a proč jdeme pro vaši podporu na Startovač?

Pro vytvoření kampaně na Startovači jsme se rozhodli, protože chceme přinášet více témat, více obsahu a PDF magazín, který vychází jednou za 14 dní také dále rozšířit. Proto také potřebujeme více předplatitelů, čtenářů, podporovatelů. Postupně rozšiřujeme redakci a přispěvovatele, kteří nám budou přinášet aktuální informace o akcích, tipech na výlety, ubytování a dalších zajímavostech ze všech regionů nejen u nás, ale i v zahraničí.
Pro rok 2024 chystáme rozšíření témat, nabídku slev od našich partnerů a hlavně další soutěže o zajímavé ceny nejen pro buldočky.

Na webu www.buldocek.net budeme dále přinášet články pro všechny čtenáře a také rozšířený obsah pro naše předplatitele, kteří mají možnost zvolit předplatné pro jednotlivce a rodinu na čtvrtletí nebo rok. Díky našim předplatitelům pak máme možnost financovat provoz redakce a rozšiřování, které přinese více témat, článků, zajímavého obsahu, podcastů a také více akcí a možnosti pro setkávání našich buldočků.

Minulý rok jsme uspořádali první ročník Buldočkiády, což je originální akce přímo pro francouzské buldočky s celorepublikovou účastí. Letošní druhý ročník Buldočkiády www.buldockiada.cz je v přípravách a máme už teď dva měsíce před akcí, přihlášené buldočky opět ze všech koutů naší republiky. Přijedou také buldočci ze Slovenska a díky magazínu Buldoček máme možnost tuto akci propagovat a také rozšiřovat a zlepšovat. Magazín Buldoček je letošní rok hlavním partnerem akce a určitě se o Buldočkiádě dočtete více v magazínu. Jako první také na Buldočkiádě otestujeme nově reportáže online a také natočíme spoustu videí a podcastů, které vám pak budeme postupně přinášet. Od Buldočkiády pak budeme přinášet reportáže i z dalších zajímavých akcí pro buldočky.

Proto potřebujeme i vaši podporu a další propagaci magazínu Buldoček. Bez vás čtenářů, předplatitelů, podporovatelů a nových přispěvovatelů, redaktorů a dalších spolupracovníků a partnerů se neobejdeme. Magazín Buldoček chceme vytvářet pro všechny francouzské buldočky a další, kteří si přečtou opravdu zajímavý obsah.

Vybráno1 050 Kč(1 %)

1 %
150 000 Kčpožadováno
2startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuMagazín Buldoček

Odměny

100 KčStovečka pro buldočka.

200 startovac (1).png

Chcete nás podpořit a zatím jste si nevybrali, jaké předplatné pro vás bude nejvhodnější? Děkujeme za každou podporu a moc si toho vážíme. Pokud se rozhodnete v průběhu roku 2024 předplatit magazín Buldoček, tak vám stovku odečteme a to je fér.

Očekávané doručení odměny: duben 2024

Počet dostupných odměn: 500/500

Odměna nedostupná

200 KčDvě kilečka pro Buldočka.

200 startovac.png

Chcete nás podpořit a zatím jste si nevybrali, jaké předplatné pro vás bude nejvhodnější? Děkujeme za každou podporu a moc si toho vážíme. Pokud se rozhodnete v průběhu roku 2024 předplatit magazín Buldoček, tak vám tyto dvě stovky odečteme a to je fér.

Očekávané doručení odměny: duben 2024

Počet dostupných odměn: 300/300

Odměna nedostupná

300 KčTři kilečka pro Buldočka.

200 startovac (2).png

Chcete nás podpořit a zatím jste si nevybrali, jaké předplatné pro vás bude nejvhodnější? Děkujeme za každou podporu a moc si toho vážíme. Pokud se rozhodnete v průběhu roku 2024 předplatit magazín Buldoček, tak vám tyto tři stovky odečteme a to je fér.

Očekávané doručení odměny: duben 2024

Počet dostupných odměn: 200/200

Odměna nedostupná

450 KčPředplatné na rok pro jednoho.

prdplatne za rok jednotlivec.png

Budete si číst magazín a prohlížet web sami? Buldočků s vámi může být samozřejmě více. Klidně s vámi u prohlížení může být váš buldoček a všichni jeho kámoši z okolí. A ať si mohou v klidu prohlížet magazín u sebe doma, tak jim doporučte naše předplatné. Předplatné magazínu Buldoček na 12 měsíců: * Každých 14 dní nové číslo * Přístup ke všem článkům a obsahu na webu magazínu v plném rozsahu * Možnost vyhrát ceny v zajímavých soutěžích a kvízech * Hlasováním vybírat další zajímavá témata a rubriky * Přístup ke všem číslům magazínu ve formátu PDF (také starší čísla) * Slevy na produkty od partnerů * Hlasováním ovlivňovat výběr produktů na testy a recenze * PDF magazín vždy dříve než pro čtenáře bez předplatného

Očekávané doručení odměny: duben 2024

Počet dostupných odměn: 500/500

Odměna nedostupná

750 KčPředplatné na rok pro rodinu.

predplatne rok (1).png

Magazín bude pro vás a další tři předplatitele za jednu výhodnou cenu. Můžete tak mít výhodnější předplatné nejen s rodinou, ale můžete sdílet i s dalšími kamarády. Každý tak bude mít vlastní přístup k magazínu. Buldočků může číst samozřejmě více ;-) Předplatné magazínu Buldoček na 12 měsíců pro 4 čtenáře: * Každých 14 dní nové číslo * Přístup ke všem článkům a obsahu na webu magazínu v plném rozsahu * Možnost vyhrát ceny v zajímavých soutěžích a kvízech * Hlasováním vybírat další zajímavá témata a rubriky * Přístup ke všem číslům magazínu ve formátu PDF (také starší čísla) * Slevy na produkty od partnerů * Hlasováním ovlivňovat výběr produktů na testy a recenze * PDF magazín vždy dříve než pro čtenáře bez předplatného

Očekávané doručení odměny: duben 2024

Počet dostupných odměn: 300/300

Odměna nedostupná

1 000 KčTisícovku na magazín.

Buldoček noviny (2).png

Za podporu tisícovkou, což si velmi vážíme, od nás dostanete rodinné předplatné na rok a k tomu vám pošleme placku/button, nálepku a propisku s logem našeho magazínu. - předplatné magazínu buldoček v rodinné verzi na rok pro až 4 čtenáře - placka/button 4 ks - kulatá nálepka 4 ks - propiska kovová 4 ks

Očekávané doručení odměny: květen 2024

Počet dostupných odměn: 100/100

Odměna nedostupná

2 000 KčPodporovatel magazínu.

Buldoček noviny (3).png

Za váš štědrý příspěvek na provoz magazínu Buldoček uveřejníme vaše jméno a také jméno vašich buldočků s jejich fotkou na webu v sekci "Podporují nás" a také vám poděkujeme na konci čísla PDF magazínu. Obdržíte také od nás rodinné předplatné magazínu na rok a zašleme vám placku/button, nálepku a propisku v počtu 4 ks (pro každého člena rodinného předplatného) s logem magazínu. - vaše jméno na webu a v PDF verzi magazínu - jméno a fotky vašich buldočků (buldočka) na webu a v PDF verzi magazínu - předplatné magazínu buldoček v rodinné verzi na rok pro až 4 čtenáře - placka/button 4 ks - kulatá nálepka 4 ks - propiska kovová 4 ks

Očekávané doručení odměny: květen 2024

Počet dostupných odměn: 30/30

Odměna nedostupná

6 000 KčPartner Buldočka.

redakce par slov (1).png

Chcete se stát naším partnerem a mít v našem magazínu, který vychází jednou za 14 dní v PDF formátu, prostor pro vaši firmu? Každé takové podpory si vážíme, ale prosíme jen o firmy a partnery, kteří mají pro naše Buldočky zajímavé produkty. Partner Buldočka bude mít prostor jednou měsíčně v PDF magazínu v roce 2024 pro prezentaci svých produktů pro buldočky - bude mít celou A4. Na webu www.buldocek.net také bude uveden v sekci "Partneři Buldočka" s logem, popisem a také sem umístíme banner například s aktuální nabídkou produktů a slev.

Očekávané doručení odměny: duben 2024

Počet dostupných odměn: 10/10

Odměna nedostupná