IMG_9778 - Kopie - Kopie.JPG

Indigové pohádky Knihy

Je nás devět ilustrátorů a rozhodli jsme se udělat krásnou knihu pro děti. Říkáme tomu Vizuální orgie nebo také Velký imaginativní impuls.

14. 10. 2013

Indigové pohádky ještě krásnější, než jsme doufali :-)

Vážení milí podporovatelé Indigových pohádek, pohádky se nám loupou a vylupují na světlo světa a s obrovskou radostí můžeme prozradit, že díky vaší podpoře to bude jízda veliká! Obálka vskutku vyšperkovaná: s parciálním lakem, pátou barvou pantone, a navrch jsme zjistili, že místo původních 70 stránek se nám kniha roztučněla na rovných 100 :-)

Chceme dostát svému slovu a zajistit, abyste knihy opravdu měli pod stromečkem. Pracujeme tedy soustředěně a rozhodli jsme se dát knihu do tisku dříve, než jsme zamýšleli, aby byla jistota, že do Vánoc se to vše stihne. Budeme muset proto brzy stáhnout zbývající odměnu Indigový mecenáš, takže jestli víte o někom, kdo by rád pohádky podpořil a měl své jméno uvedené v knize, dejte mu vědět, budeme rádi, děkujeme předem. 

A na závěr si vás dovolujeme poprosit, abyste si zde v profilu na Startovači vyplnili své adresy, na které chcete knihu zaslat. Urychlíte tím její zaslání,

děkujeme mnohokrát.

Krásné barevné podzimní dny!

Vybráno123 383 Kč(308 %)

308 %
40 000 Kčpožadováno
295startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuMia Svobodová

Odměny

80 KčIndigová duše zapojená v Indigovém řetězu

Všechno není jen o penězích. Inspirace nebo dobrý skutek může mít větší sílu než hromada dukátů. Zapojte se do Indigového řetězu a buďte jednou ze 148 Indigových duší. Popis najdete úplně dole na stránkách. 80 Kč je určených na poštovné. Na konci řetězu rozdáme Indigové pohádky do dětských domovů.

Počet dostupných odměn: 124/148

Odměna nedostupná

280 KčVýtisk Indigových pohádek

Výtisk knihy Indigové pohádky s věnováním.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

450 KčIndigové pohlazení

Výtisk knihy Indigové pohádky a ilustrace z knížky vel A5 vytištěná archivními inkousty na kvalitním papíru, podepsaná.

Počet dostupných odměn: 25/50

Odměna nedostupná

480 KčDva výtisky Indigových pohádek

Dva výtisky knihy Indigové pohádky s věnováním, včetně poštovného.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

490 KčIndigové pohádky a Skřítek Kvítek

Výtisk knihy Indigové pohádky a postavička z pohádky skřítek Kvítek. Skřítek Kvítek je heboučký a měkoučký, ručně a s láskou dělaný skřítek z českých materiálů z rukou švadlenky Radky, pouhých 111 kusů a ani o chlup víc :-)

Počet dostupných odměn: 75/111

Odměna nedostupná