IMG_9778 - Kopie - Kopie.JPG

Indigové pohádky Knihy

Je nás devět ilustrátorů a rozhodli jsme se udělat krásnou knihu pro děti. Říkáme tomu Vizuální orgie nebo také Velký imaginativní impuls.

Obrovské poděkování každému jednotlivému a jednotlivé z vás!
26. 9. 2013

Obrovské poděkování každému jednotlivému a jednotlivé z vás!

Děkujeme z hlouby srdce za neuvěřitelnou lavinu důvěry, kterou jste nás zasypali! Ještě než jsme stihli poděkovat za překročení 100% hranice, už je tady 140 % a to pouhých 10 dní od vypuštění Indigových pohádek na Startovači, kterému touto cestou taktéž velmi děkujeme za možnost využít této báječné platformy k přímé komunikaci s vámi a jako úžasnou možnost jak v této době oslovit stejně naladěné lidi... Děkujeme, děkujeme! A máme za to pro vás i první novinku, jako vážně opravdovou horkou novinu - máme font! Je to Regula, nádherný font z dílny pana Františka Štorma. Podívejte se na tu úžasnou nepravidelnost, nepatrné odchylky, drobné nepřesnosti, tohle písmo má ducha! Regula je zcela původně barokní písmo digitalizované na základě skutečných historických knihtisků, pojmenované po mnišském řádu Regula Pragensis. Regula je návratem od digitalizované dokonalosti k poctivosti ruční práce, tedy k něčemu, s čím plně souzníme a proto jsme si Regulu do jednoho zamilovali a doufáme, že ji budete milovat i vy... Pokochejte se několika ukázkami, přičichněte k tajům krásného řemesla typografického... fonty jsou neuvěřitelně bohatý svět a třeba zjistíte, že i na obyčejné noviny už budete koukat neobyčejně a bude vás bavit sledovat poctivou práci sazečů, tiskařů... Děkujeme a krásný den přejeme!

 

REGULA.jpg  

regula06.jpg

regula07.jpg

regula08.jpg

regula09.jpg

Vybráno123 383 Kč(308 %)

308 %
40 000 Kčpožadováno
295startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuMia Svobodová

Odměny

80 KčIndigová duše zapojená v Indigovém řetězu

Všechno není jen o penězích. Inspirace nebo dobrý skutek může mít větší sílu než hromada dukátů. Zapojte se do Indigového řetězu a buďte jednou ze 148 Indigových duší. Popis najdete úplně dole na stránkách. 80 Kč je určených na poštovné. Na konci řetězu rozdáme Indigové pohádky do dětských domovů.

Počet dostupných odměn: 124/148

Odměna nedostupná

280 KčVýtisk Indigových pohádek

Výtisk knihy Indigové pohádky s věnováním.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

450 KčIndigové pohlazení

Výtisk knihy Indigové pohádky a ilustrace z knížky vel A5 vytištěná archivními inkousty na kvalitním papíru, podepsaná.

Počet dostupných odměn: 25/50

Odměna nedostupná

480 KčDva výtisky Indigových pohádek

Dva výtisky knihy Indigové pohádky s věnováním, včetně poštovného.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

490 KčIndigové pohádky a Skřítek Kvítek

Výtisk knihy Indigové pohádky a postavička z pohádky skřítek Kvítek. Skřítek Kvítek je heboučký a měkoučký, ručně a s láskou dělaný skřítek z českých materiálů z rukou švadlenky Radky, pouhých 111 kusů a ani o chlup víc :-)

Počet dostupných odměn: 75/111

Odměna nedostupná