vanessa-fotr-je-v-lochu2.jpg

Mimořádně brutální video od Vanessy Hudba

Chceme na vás vrhnout nový, surový video k songu „Fotr je v lochu“. A bude to maso. Teď se teprve ukáže, co vydržíte!

Mimořádně brutální video od Vanessy

UPDATE 29.7. - Nová exkluzivní odměna: Velké překvapení

UPDATE 21.7. - Přidali jsme novou odměnu, sadu unikátních samolepek

---

Vážení spolupachatelé,

jsme čím dál víc nasranější a rozhodli jsme se to zhmotnit v našem novym, extrémně surovým videu. Tohle video bude k songu Fotr je v lochu a vy se tak dozvíte pikantní pozadí celýho příběhu. A bude to maso. Teď se teprve ukáže, co vydržíte! 

Tady je ukázka scénáře:

0:25 – 0:36 Vidlák se sekyrou brutálně kosí lidi na večírku a demoluje ve slowmotion celej byt. Návštěvníkem party je také Necrocock, který právě něco vaří v kuchyni. V jednu chvíli přinese vítězoslavně na stříbrném podnose pečeného kojence. Dostává od vidláka sekerou přímo do čela a padá. Vidíme zkrvavenou dívku, které leží na zemi a z posledním tažení se snaží vyfotit na Instagram. Dostává ránu sekerou do zad. O kus dál leží rozpáraná teenagerka a na jejích střevách si pochutnává kočka.

0:36 – 0:45 Holky na záchodě jsou vyděšené a snaží se být zticha.

0:45 – 1:08 Muž se sekyrou si sedne do křesla, sekyru si dá na klín a dá si nohy na stůl. Zapálí si cigáro a nepřítomně kouká na televizi, kde běží nějakej debilní sport – třeba kolová.

Musíte nám s tím ale pomoct. Jen díky vám ožijou naše morbidní fantazie! 

Vložený obsah třetí strany

Pro ochranu Vašich osobních údajů automaticky nenačítáme obsah třetích stran bez Vašeho souhlasu.
Chcete načíst obsah z webu w.soundcloud.com?

Vanessa · Vanessa - Fotr je v lochu

Na Startovači jsme pro vás připravili několik odměn, který získáte jen tady a teď. Můžete si pořídit novej merch, pár artefaktů ze soukromejch sbírek, možnost zahrát si v klipu, nebo získáte VIP vstupy na listopadovej koncert ve Futuru. 

A to samozřejmě není všechno! 

Nejdůležitější je ale pocit, že zase společně nasereme pár zmrdů. Vyber si odměnu a pojď s námi zatnout sekeru do masa! Ať to pořádně kvičí!

Proč potřebujeme 250 litrů?

Chceme propracovaný video, který rozhodně nebude pro slabší povahy. K tomu je potřeba kvalitní gore a proto potřebujeme ten nejlepší tým ve městě.  Něco nás budou samozřejmě taky stát odměny, který pro vás za vaši podporu vyrobíme. Dostanete od nás unikátní merch, nebo si můžete vybrat některý z artefaktů od členů kapely, případně s náma pořádně zakalit na Žižkově nebo si zahrát přímo v klipu a stát se součástí legendy.

Děkujeme vám všem za podporu!

Vanessa

 

Vybrané odměny

Nový trika Vanessa pro naše podporovatele

1. Triko s černobílým logem Vanessa. Na zádech navíc menší logo.

2. Triko s motivem z obalu alba Ghost Army

3. Triko s motivem z klipu Nepodobat se jim

(detailnější fotky trik najdeš na konci popisu)

 

Urna na Dana Rodnýho

Urna, ze který jsme během křtu "Ghost Army" vysypali Rodnýho popel. Rodný je mrtvej, ať žije jeho urna! Tuhle vzácnost můžete získat za pouhé 3 tisíce!

 

Vojenská nášivka "uměleckejch jednotek" Ghost Army

Jednotka s názvem 23. velitelství speciálních vojsk, které se říkalo také Ghost Army, byla trochu neobvyklá. Její členové totiž nebyli vojáci, ale umělci. Jejich cílem bylo vytvořit armádu duchů. Umělá letadla, děla a tanky měly představovat neexistující americká vojska, která měla zmást německé velení. A toho je nášivka, kterou nosili na uniformě.

Velké překvapení

V bedně se skrývá překvapení. Je to něco, co nikdo jiný nemá a nepodaří se vám to v životě získat jindy než teď. Může to být cokoliv – uvězněný starý bolševik, na kterém můžete dělat pokusy, může to být krásná dívka, která s vámi zůstane do konce života a udělá co budete chtít, může to být vzácný exemplář šelmy, za jejíž varlata by vám Číňané utrhali ruce. Může to být opravdu cokoli, ale jedno je jisté – má to mnohem větší hodnotu, než za kolik to koupíte. A nebudete litovat!

Odlitek tvých intimních partií

Samir odlije tvoje intimní partie z prvotřídního silikonu. Budeš mít památku na celý život. Odměna platí pouze pro ženy (100% bezpečné).

 

Originální historické lahvičky na jedy

Sada lahviček na jedy pocházejí ze začátku 20 století a obsahují zbytky jedů. Ideální pro stylového traviče. Jedna z lahviček se objevila v klipu Holky z gymplu.

Sada lahvičej na jedy

 

Bubenická lekce od legendy a podepsané paličky

Legendární devadesátkovej bubeník Jarda Stuchlý (Michael's Uncle, Vanessa, Svatý Vincent) ti během hodinové lekce předvede v čem spočívá jeho styl hraní, naučí tě pár bubenickejch fíglů a navíc od něj dostaneš podepsaný paličky.

 

Anální šťouradlo

Přívěšek na klíče - odlitek Samirova ukazováku. Skvělá pomůcka na jakékoliv šťourání.

Samirův ukazovák

 

Rejžkův chlup

Rejžkův chlup

Nestárnoucí klasika! Je tady opět Rejžkův chlup! Jan Rejžek pustil tento chlup v jednom pražském baru kolem čtvrté ráno.

 

Samirova image z klipu "Holky z gymplu"

Klobouk, podepsanej koženej křivák (XXL) pobitej plechem a zabijáckej nábojovej pás. Nabij si kvér viagrou a vyraž na party jako metalovej kovboj!

 

Legendární pudlí hlava Bruna Ferrariho

V této pudlí hlavě se málem udusila modelka během focení k albu "Ayahuascero". Ideální pro sex hry typu: "ze života domácích mazlíčků".

Pudlí hlava Bruna Ferrariho

 

10 raritních vinylů ze sbírky Moimira Papalescu

Moimir Papalescu je kromě syntezátorů a různých elektronických krabiček i vášnivým sběratelem vinylových desek. Pro tuto kampaň vybral osobně deset elpíček svých oblíbených elektronických kapel, které v mládí formovaly jeho vkus. DEVO, OMD, TANGERINE DREAM, KLAUS SCHULZE, FAD GADGET, KLINIK, CLAUDE LARSON, THOMPSON TWINS, TOMITA a LOGIC, to jsou názvy kapel a kultovních a raritních alb, jejichž majiteli se můžete stát. Signováno Moimirem i s věnováním podporovateli.

Sada vinylů od Moimira Papalecscu

WORKSHOP s Moimirem Papalescu

Unikátní 2 hodinový workshop s jedním z našich nejrespektovanějších tvůrců elektronické hudby, tentokrát na téma - Tipy a triky při tvorbě elektronické hudby, které šetří tvůj čas i rozpočet. Workshop v Moimirově domácím studiu v Praze na Žižkově.

Moimir Papalescu

 

Starožitná busta Wagnera z Moimirova klavíru

O minulosti této busty víme málo, například to, že byla někomu darována k Vánocům v roce 1916. S jistotou můžeme říct, že původní majitelé této busty jsou již mrtví. Časem se nějak dostala malému Mojmirovi na klavír a údajně mu během výuky velmi sprostě nadávala v němčině. Díky stresu z nenávistné busty se Moimir naučil zahrát jen několik temných depresivních akordů, se kterými ale vydržel dodnes. Wilhelm Richard Wagner (mramor, bronz, velikost 20 cm).

 

Nový trika Vanessa

Triko Vanessa

Triko Ghost Army

Vybráno279 620 Kč(112 %)

112 %
250 000 Kčpožadováno
127startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuMoimir Papalescu

Odměny

150 KčNechci nic

Nechci nic, ale chci podpořit hnusnou věc.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

200 KčExkluzivní remix od Die Krupps

Jako první si stáhneš geniální úpravu songu "Fotr je v lochu" od Jürgena Englera z Die Krupps. Skladbu tak budeš mít dřív, než všichni ostatní.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

250 KčŠňupátko Vanessa

Nešňupejte srolovanejma prachama, ale šňupátkem s nápisem Vanessa a s logem, který jsme pro vás připravili! Je to hygienický a bezpečný!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

350 KčSérie samolepek s úryvkama z textů Vanessy

Získej unikátní sadu samolepek a oblepuj hajzly moudrými oplzlostmi od Vanessy. Sada obsahuje celkem 6 samolepek.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

400 KčTriko Vanessa (krátkej rukáv)

Nový triko s logem Vanessa, tentokrát v černobílý verzi. Napiš nám do poznámky, jakou chceš velikost (M, L, XL nebo XXL). Máme taky verzi s dlouhym rukávem, najdeš ji níž v odměnách.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

450 KčTriko "Ghost Army" (krátkej rukáv)

Nový triko s obalem alba "Ghost Army". Napiš nám do poznámky, jakou chceš velikost (M, L, XL nebo XXL). Máme taky verzi s dlouhym rukávem, najdeš ji níž v odměnách.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

450 KčTriko "Nepodobat se jim" (krátkej rukáv)

Nový triko s motivem z videa "Nepodobat se jim". Kapela s kvérama číhá na svou kořist. Napiš nám do poznámky, jakou chceš velikost (M, L, XL nebo XXL). Máme taky verzi s dlouhym rukávem, najdeš ji níž v odměnách.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

450 KčTriko Vanessa (dlouhej rukáv)

Stejná grafika jako na triku s logem Vanessa, tentokrát ale s dlouhym rukávem. Napiš nám do poznámky, jakou chceš velikost (M, L, XL nebo XXL). Verzi s krátkym rukávem za 400 Kč najdeš výš.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

490 KčTriko "Ghost Army" (dlouhej rukáv)

Stejná grafika jako na triku "Ghost Army", tentokrát ale s dlouhym rukávem. Napiš nám do poznámky, jakou chceš velikost (M, L, XL nebo XXL). Verzi s krátkym rukávem za 450 Kč najdeš výš.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

490 KčTriko "Nepodobat se jim" (dlouhej rukáv)

Stejná grafika jako na triku "Nepodobat se jim", tentokrát ale s dlouhym rukávem. Napiš nám do poznámky, jakou chceš velikost (M, L, XL nebo XXL). Verzi s krátkym rukávem za 450 Kč najdeš výš.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 000 KčRejžkův chlup

Nestárnoucí klasika! Opět máte příležitost získat tuto nesmírnou vzácnost a to jenom za pouhých 1 000 Kč.

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná

1 000 KčAnální šťouradlo

Přívěšek na klíče - odlitek Samirova ukazováku. Skvělý na šťourání v nosu nebo v zadku.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 500 KčVIP vstup do Futura pro dva

Ty a tvůj partner/ka budete mít volnej vstup do šatny na listopadovej koncert Vanessy, kterej proběhne 25. listopadu 2020 v pražským Futuru.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

3 000 KčUrna na Dana Rodnýho

Urna, ze který jsme během křtu "Ghost Army" vysypali Rodnýho popel. Rodný je mrtvej, ať žije jeho urna! Tuhle vzácnost můžete získat za pouhé 3 tisíce!

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná

3 000 KčPřijď se podívat na natáčení

Budeš se moct přijít podívat na natáčení, vyfotit se s kapelou i hercema a odneseš si skvělej zážitek, možná i šrám. Můžeš pak říkat: Byl jsem při tom! A budou ti to díky těm fotkám dokonce věřit.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

3 000 KčSpolečný pivo s kapelou

Zveme tě na společný pivo s Vanessou. Sejdeš se s kapelou někde v knajpě na Žižkově a budeš muset poslouchat jejich vyfetlý senilní kecy + čuchat jejich smrad.

Počet dostupných odměn: 4/6

Odměna nedostupná

3 000 KčBubenická lekce od legendy a podepsané paličky

Legendární bubeník Jarda Stuchlý (Michael's Uncle, Vanessa, Svatý Vincent) ti během hodinové lekce předvede v čem spočívá jeho styl hraní, naučí tě pár bubenickejch fíglů a navíc od něj dostaneš podepsaný paličky.

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná

5 000 KčTvoje jméno na konci klipu

Na konci klipu ti poděkujeme v titulcích a to bude tvoje vstupenka do velkýho světa! Tvýho jména si třeba všimne stará, bohatá bába nebo dědek a odkáže ti všechen svůj majetek!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

5 000 KčWORKSHOP s Moimirem Papalescu

Unikátní 2 hodinový workshop s jedním z našich nejrespektovanějších tvůrců elektronické hudby, tentokrát na téma - Tipy a triky při tvorbě elektronické hudby, které šetří tvůj čas i rozpočet. Workshop v Moimirově domácím studiu v Praze na Žižkově.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

6 666 KčSamirova image z klipu "Holky z gymplu"

Klobouk, podepsanej koženej křivák pobitej plechem a nábojovej pás. Bunda je velikost XXL. Nabij si kvér viagrou a vyraž na party jako metalovej kovboj!

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná

10 000 Kč10 raritních vinylů ze sbírky Moimira Papalescu

Moimir Papalescu je kromě syntezátorů a různých elektronických krabiček i vášnivým sběratelem vinylových desek. Pro tuto kampaň vybral osobně deset elpíček svých oblíbených elektronických kapel, které v mládí formovaly jeho vkus. DEVO, OMD, TANGERINE DREAM, KLAUS SCHULZE, FAD GADGET, KLINIK, CLAUDE LARSON, THOMPSON TWINS, TOMITA a LOGIC, to jsou názvy kapel a kultovních a raritních alb, jejichž majiteli se můžete stát. Signováno Moimirem i s věnováním podporovateli.

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná

10 000 KčOdlitek tvých intimních partií

Samir odlije tvoje intimní partie z prvotřídního silikonu. Budeš mít památku na celej život. Odměna platí pouze pro ženy (100% bezpečné).

Počet dostupných odměn: 3/3

Odměna nedostupná

10 000 KčLegendární pudlí hlava Bruna Ferrariho

V této pudlí hlavě se málem udusila modelka během focení k albu "Ayahuascero". Ideální pro sex hry typu: "ze života domácích mazlíčků".

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná

10 000 KčOriginální historické lahvičky na jedy

Sada lahviček na jedy pocházejí ze začátku 20 století a obsahují zbytky jedů. Ideální pro stylového traviče. Jedna z lahviček se objevila v klipu Holky z gymplu.

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná

15 000 KčZahraj si v klipu!

Získej možnost zahrát si v novym klipu Vanessy a budeš mít památku na celej život! Slibujeme, že tě v klipu zabijeme.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

250 000 KčMecenáš videoklipu

Zatop to celý. Podpoříš vznik originálního videa, výrazně ti poděkujeme v titulcích klipu a zapíšeš se do análu (ne našeho). Napíšem tě jako speciálního hosta na všechny koncerty Vanessy, který s náma budeš trávit sjetej v backstage.

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná