Mimořádně brutální video od Vanessy - crowfunding kampaň

Mimořádně brutální video od Vanessy

Chceme na vás vrhnout nový, surový video k songu „Fotr je v lochu“. A bude to maso. Teď se teprve ukáže, co vydržíte!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

UPDATE 29.7. - Nová exkluzivní odměna: Velké překvapení

UPDATE 21.7. - Přidali jsme novou odměnu, sadu unikátních samolepek

---

Vážení spolupachatelé,

jsme čím dál víc nasranější a rozhodli jsme se to zhmotnit v našem novym, extrémně surovým videu. Tohle video bude k songu Fotr je v lochu a vy se tak dozvíte pikantní pozadí celýho příběhu. A bude to maso. Teď se teprve ukáže, co vydržíte! 

Tady je ukázka scénáře:

0:25 – 0:36 Vidlák se sekyrou brutálně kosí lidi na večírku a demoluje ve slowmotion celej byt. Návštěvníkem party je také Necrocock, který právě něco vaří v kuchyni. V jednu chvíli přinese vítězoslavně na stříbrném podnose pečeného kojence. Dostává od vidláka sekerou přímo do čela a padá. Vidíme zkrvavenou dívku, které leží na zemi a z posledním tažení se snaží vyfotit na Instagram. Dostává ránu sekerou do zad. O kus dál leží rozpáraná teenagerka a na jejích střevách si pochutnává kočka.

0:36 – 0:45 Holky na záchodě jsou vyděšené a snaží se být zticha.

0:45 – 1:08 Muž se sekyrou si sedne do křesla, sekyru si dá na klín a dá si nohy na stůl. Zapálí si cigáro a nepřítomně kouká na televizi, kde běží nějakej debilní sport – třeba kolová.

Musíte nám s tím ale pomoct. Jen díky vám ožijou naše morbidní fantazie! 

Vanessa · Vanessa - Fotr je v lochu

Na Startovači jsme pro vás připravili několik odměn, který získáte jen tady a teď. Můžete si pořídit novej merch, pár artefaktů ze soukromejch sbírek, možnost zahrát si v klipu, nebo získáte VIP vstupy na listopadovej koncert ve Futuru. 

A to samozřejmě není všechno! 

Nejdůležitější je ale pocit, že zase společně nasereme pár zmrdů. Vyber si odměnu a pojď s námi zatnout sekeru do masa! Ať to pořádně kvičí!

Proč potřebujeme 250 litrů?

Chceme propracovaný video, který rozhodně nebude pro slabší povahy. K tomu je potřeba kvalitní gore a proto potřebujeme ten nejlepší tým ve městě.  Něco nás budou samozřejmě taky stát odměny, který pro vás za vaši podporu vyrobíme. Dostanete od nás unikátní merch, nebo si můžete vybrat některý z artefaktů od členů kapely, případně s náma pořádně zakalit na Žižkově nebo si zahrát přímo v klipu a stát se součástí legendy.

Děkujeme vám všem za podporu!

Vanessa

 

Vybrané odměny

Nový trika Vanessa pro naše podporovatele

1. Triko s černobílým logem Vanessa. Na zádech navíc menší logo.

2. Triko s motivem z obalu alba Ghost Army

3. Triko s motivem z klipu Nepodobat se jim

(detailnější fotky trik najdeš na konci popisu)

 

Urna na Dana Rodnýho

Urna, ze který jsme během křtu "Ghost Army" vysypali Rodnýho popel. Rodný je mrtvej, ať žije jeho urna! Tuhle vzácnost můžete získat za pouhé 3 tisíce!

 

Vojenská nášivka "uměleckejch jednotek" Ghost Army

Jednotka s názvem 23. velitelství speciálních vojsk, které se říkalo také Ghost Army, byla trochu neobvyklá. Její členové totiž nebyli vojáci, ale umělci. Jejich cílem bylo vytvořit armádu duchů. Umělá letadla, děla a tanky měly představovat neexistující americká vojska, která měla zmást německé velení. A toho je nášivka, kterou nosili na uniformě.

Velké překvapení

V bedně se skrývá překvapení. Je to něco, co nikdo jiný nemá a nepodaří se vám to v životě získat jindy než teď. Může to být cokoliv – uvězněný starý bolševik, na kterém můžete dělat pokusy, může to být krásná dívka, která s vámi zůstane do konce života a udělá co budete chtít, může to být vzácný exemplář šelmy, za jejíž varlata by vám Číňané utrhali ruce. Může to být opravdu cokoli, ale jedno je jisté – má to mnohem větší hodnotu, než za kolik to koupíte. A nebudete litovat!

Odlitek tvých intimních partií

Samir odlije tvoje intimní partie z prvotřídního silikonu. Budeš mít památku na celý život. Odměna platí pouze pro ženy (100% bezpečné).

 

Originální historické lahvičky na jedy

Sada lahviček na jedy pocházejí ze začátku 20 století a obsahují zbytky jedů. Ideální pro stylového traviče. Jedna z lahviček se objevila v klipu Holky z gymplu.

Sada lahvičej na jedy

 

Bubenická lekce od legendy a podepsané paličky

Legendární devadesátkovej bubeník Jarda Stuchlý (Michael's Uncle, Vanessa, Svatý Vincent) ti během hodinové lekce předvede v čem spočívá jeho styl hraní, naučí tě pár bubenickejch fíglů a navíc od něj dostaneš podepsaný paličky.

 

Anální šťouradlo

Přívěšek na klíče - odlitek Samirova ukazováku. Skvělá pomůcka na jakékoliv šťourání.

Samirův ukazovák

 

Rejžkův chlup

Rejžkův chlup

Nestárnoucí klasika! Je tady opět Rejžkův chlup! Jan Rejžek pustil tento chlup v jednom pražském baru kolem čtvrté ráno.

 

Samirova image z klipu "Holky z gymplu"

Klobouk, podepsanej koženej křivák (XXL) pobitej plechem a zabijáckej nábojovej pás. Nabij si kvér viagrou a vyraž na party jako metalovej kovboj!

 

Legendární pudlí hlava Bruna Ferrariho

V této pudlí hlavě se málem udusila modelka během focení k albu "Ayahuascero". Ideální pro sex hry typu: "ze života domácích mazlíčků".

Pudlí hlava Bruna Ferrariho

 

10 raritních vinylů ze sbírky Moimira Papalescu

Moimir Papalescu je kromě syntezátorů a různých elektronických krabiček i vášnivým sběratelem vinylových desek. Pro tuto kampaň vybral osobně deset elpíček svých oblíbených elektronických kapel, které v mládí formovaly jeho vkus. DEVO, OMD, TANGERINE DREAM, KLAUS SCHULZE, FAD GADGET, KLINIK, CLAUDE LARSON, THOMPSON TWINS, TOMITA a LOGIC, to jsou názvy kapel a kultovních a raritních alb, jejichž majiteli se můžete stát. Signováno Moimirem i s věnováním podporovateli.

Sada vinylů od Moimira Papalecscu

WORKSHOP s Moimirem Papalescu

Unikátní 2 hodinový workshop s jedním z našich nejrespektovanějších tvůrců elektronické hudby, tentokrát na téma - Tipy a triky při tvorbě elektronické hudby, které šetří tvůj čas i rozpočet. Workshop v Moimirově domácím studiu v Praze na Žižkově.

Moimir Papalescu

 

Starožitná busta Wagnera z Moimirova klavíru

O minulosti této busty víme málo, například to, že byla někomu darována k Vánocům v roce 1916. S jistotou můžeme říct, že původní majitelé této busty jsou již mrtví. Časem se nějak dostala malému Mojmirovi na klavír a údajně mu během výuky velmi sprostě nadávala v němčině. Díky stresu z nenávistné busty se Moimir naučil zahrát jen několik temných depresivních akordů, se kterými ale vydržel dodnes. Wilhelm Richard Wagner (mramor, bronz, velikost 20 cm).

 

Nový trika Vanessa

Triko Vanessa

Triko Ghost Army

Co si o tomto projektu myslíte?