021DOTmy1.png

DOTmy - Všechno je to v(o) lidech Hudba

Podpořte vznik debutového CD kapely DOTmy o nočních tramvajích, zvířátkách, co mají problém a o lidech a staňte se tak jeho součástí.

DĚKUJEME !!!
7. 5. 2019

DĚKUJEME !!!

Všechno je to v(o) lidech! Díky Vám se nám podařilo dosáhnout cílové částky - DĚKUJEME MOC všem, kteří nám podali pomocnou ruku! Ze samé radosti posíláme do světa náš malý videoklip ze zvonice na kopci (děkujeme Dmitri Berzonovi, Francis Sander a Pavlu Husovi, který tam vyšplhal i s kontrabasem). Snad Vás potěší tak jako Vy všichni nás.

Medvěd je vděčný!
3. 5. 2019

Medvěd je vděčný!

Milí Startéři, s takovou podporou by i Medvěda z naší skladby Medvěd je panna ta existenční krize rychle přešla! Děkujeme Vám všem převelice za to, že už jsme jen kousek od vydání speciální verze Medvěda v podání Petra Váši a Pavla Rímského! Pokud znáte ještě někoho, kdo má také rád zvířátka, sdílejte s ním tento projekt - děkujeme!

Šťastní jak Husy!
15. 4. 2019

Šťastní jak Husy!

Děkujeme převelice všem Startérům, kteří podpořili náš projekt takovou rychlostí, že z toho máme husí kůži! Zíráme jak husa do flašky, že se tak společně blížíme k tomu, aby i naše Husy roznesly pérečka do kraje...a to za doprovodu hosta Pavla Husy!

Díky!
9. 4. 2019

Díky!

Děkujeme moc prvním Startérům! Moc si vážíme Vaší podpory a radují se z toho i jihočeské slepice, které pro Vás budou vesele snášet!

Vybráno58 350 Kč(117 %)

117 %
50 000 Kčpožadováno
108startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuDOTmy

Odměny

100 KčVděčnost až na Věčnost

Chcete nás podpořit, ale po hmotné odměně netoužíte? Budiž Vám odměnou naše vděčnost na věčné časy.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

150 KčVtip

Martin Leták má rád vtipy. Pokud zvolíte tuto odměnu, obdržíte lísteček s tajemným odkazem. Když tento odkaz zadáte do vyhledávače, otevřete bránu k deseti nejoblíbenějším vtipům nahraným tak, jak to umí jenom Leták.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

200 Kč3, 2, 1 – slovo!

Řekněte jedno, dvě nebo tři slova a my pro Vás napíšeme báseň, haiku, bajku, povídku nebo pohádku. Napíšeme ji pěkně, pěkně taky přečteme, nahrajeme a pak ještě pošleme. Podepsáni pod tím budou kapelní textaři Dominika Prokopová a Honza Mrázek.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

250 KčCD Všechno je to v(o) lidech

Samotné CD bez příkras. CD Vám na křtu rádi podepíšeme, budete-li chtít.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

300 KčCD + balení jihočeských vajec značky Nový Mrázek

CD se zvláštní přílohou. Domácími vajíčky, která snesou slepice rodiny Mrázkových na rodnou hroudu našeho klavíristy Honzy Mrázka z Velké Turné nebo našeho houslisty Josefa Nového ze Sušice. Vajíčka budou předána na křtu ve speciální tašce, kde budou jako v bavlnce.

Počet dostupných odměn: 8/20

Odměna nedostupná

350 KčCD + Pozdravit Pohledem

Odměnou Vám budiž CD Všechno je to v(o) lidech a ještě Vám pošleme pohled na míru s osobním věnováním ze společného letního buskingu.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

400 KčPepa Vám dá lekci!

Libo anglickou konverzaci? Náš houslista Josef Nový s Vámi bude konverzovat celých 90 minut na předem dohodnutém místě na Vámi vybrané téma.

Počet dostupných odměn: 5/5

Odměna nedostupná

400 KčTomáš Vám dá lekci!

Lákala Vás vždy hra na akustickou kytaru? Po lekci s naším kytaristou a ostříleným učitelem Tomášem Knoblochem se nezaleknete žádného táboráku.

Počet dostupných odměn: 1/5

Odměna nedostupná

450 KčCD + svíčka DOTmy

CD Všechno je to v(o) lidech a speciální odměna do všech temných časů – ručně vyrobená svíčka ve stylovém skleněném svícnu designovaném zpěvačkou Dominikou Prokopovou.

Počet dostupných odměn: 13/20

Odměna nedostupná

600 KčCD, křest v páru a Želatina

Za touto položkou se skrývá hned několik odměn najednou. CD Všechno je to v(o) lidech, 2 speciální vstupenky na křest s rezervací toho nejlepší místa a k tomu výběr oblíbené Želatiny našeho kytaristy Ondry Schmidta. Nelze konzumovat během křtu.

Počet dostupných odměn: 15/25

Odměna nedostupná

750 KčCD + zpěvník .My, písničky

V rámci této odměny získáváte CD a k němu autorský ručně vyrobený zpěvník kapely DOTmy s vizuálem CD skvělé grafičky Helen Čubové. Zpěvník je obohacen o historii vzniku písniček a kapelní poznámky. Já, písničku už máte…Teď nastal čas na .My, písničky.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 000 KčMilujeme DOTmy

Extra balíček sestavený kytaristou Ondrou Schmidtem jen pro Vás! Balíček obsahuje CD Všechno je to v(o) lidech, zpěvník .My písničky, mix Ondrovy oblíbené Želatiny a malé překvapení!

Počet dostupných odměn: 9/15

Odměna nedostupná

4 000 KčPrvní pomoc

Vy jste pomohli nám, my poskytneme pomoc Vám! Čtyřhodinový kurz první pomoci s Tomášem Knoblochem, instruktorem Červeného kříže a členem kapely DOTmy v jedné osobě. Na detailech se s Vámi osobně dohodneme po skončení projektu. Kurz je pro skupinu maximálně 10 osob.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

6 000 KčDOTmy doma! A nebo jinde…

Stává se Vám často, že nestíháte být doma do tmy? Nevadí. Pořídíte-li si tuto odměnu, budete doma i s DOTmy. Přijedeme za Vámi a s radostí odehrajeme koncert u Vás doma nebo u Vás venku – na svatbě, oslavě, zahradě, půdě… Zkrátka, kde budete chtít! (Na podrobnostech se s Vámi dohodneme po skončení projektu. V případě velké vzdálenosti se může částka navýšit o cestovné. )

Počet dostupných odměn: 3/3

Odměna nedostupná