DOTmy - Všechno je to v(o) lidech - crowfunding kampaň

DOTmy - Všechno je to v(o) lidech

Podpořte vznik debutového CD kapely DOTmy o nočních tramvajích, zvířátkách, co mají problém a o lidech a staňte se tak jeho součástí.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Všechno je to v(o) lidech


Po roce společného fungování jsme se rozhodli svou existenci zakonzervovat a vydat debutové CD s názvem Všechno je to v(o) lidech. Abychom si to, co jsme stvořili, mohli pustit ještě za dvacet let. Aby si to ti, co nás poslouchají, mohli pustit ještě za dvacet let. Abychom pak mohli všichni společně přemýšlet, jestli bude za dvacet let takovou placku na čem přehrát.

 

Kde to chceme nahrát?

 

Objevili jsme skvělé studio Ateliér Libušín a spolu s Cyrilem Kaplanem (Vložte Kočku, KaplanBros a další) začali nahrávat první skladby. Velký dík patří Francis Sander a Dmitri Berzonovi za jedinečné zázemí.

 

 

Co tam chceme nahrát?

 

Vydání společného CD je pro nás velká věc. Rádi bychom nahráli nejen již známé skladby, ale také jednu zbrusu novou a přichystali další překvapení i pro ty, kteří nás dobře znají. Pokud se to podaří, mohlo by to být i o těchto lidech: Adamu Trnkovi a jeho křídlovce v Noční tramvaji, Pavlu Husovi a kontrabasu hned v několika skladbách, Matouši Vinšovi a irské flétně v Létě, Pavlu Rímském a hudebníkovi a experimentátorovi Petru Vášovi, díky kterým by získala skladba Medvěd nový parádní kožich.

 

Jak by to mohlo vypadat?

 

Vizuál právě v tuto chvíli vzniká pod rukama božské Helen Čubové (heccuba design), doplněný o fotografie rovněž božské Barky Fabiánové (Barka Fabianova Photography).

 

Na co chceme použít peníze?

 

I když jsme poctivě střádali celý rok, nemůžeme pokrýt veškeré náklady. Potřebujeme získat prostředky především na mastering, lisování a dokončení výroby, aby ta naše placka měla všechno, co má správná placka mít.

 

A proto se obracíme na Vás s žádostí o podporu. Podporou CD Všechno je to v(o) lidech se stáváte jeho součástí.

 

A když se to podaří?

 

Pokud se nám společně podaří přivést CD na světlo, bude to jistě důvod k oslavě. Křest jsme naplánovali na úterý 21. května v 19.30 v Divadle Na Prádle a budeme doufat, že budeme mít co křtít.

 

 

Předem děkujeme a těšíme se na všechno, co nás čeká.

 

Dominika, Ondra, Tomáš, Martin, Honza a Pepa

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?