Startovač - financování projektů

Jurta pro Dítě v lese - crowfunding kampaň

Novinky - Jurta pro Dítě v lese

Kdybychom se mohli vrátit do školních let, chtěli bychom se učit v lese, u rybníka, v sedle koně... v JURTĚ. A vy? Pomozte nám k JURTĚ u Dobříše.

Ostatní
Už víme, jaká krásná malovaná vrátka bude mít naše jurta! Ale opravdu ji budeme mít z čeho zaplatit? Blížíme se do cíle?! Obrázek

Pomalu přestávám dýchat ...

Poslední dny opravdu napětí stoupá a naše vysněná jurta už je skoro nadosah! 

Podívejte, jak je krásně malovaná! Pošleme ji zpátky do Mongolska, nebo zůstane v srdci Evropy a stane se naším druhým domovem?

Už jsme tak blízko!

Bára nespící, téměř nedýchající a stále věřící :)

 

Máme velikou radost. Náš projekt se blíží ke konci, zbývá posledních pár dnů .. podaří se nám nasbírat celou částku? Stále doufáme, že ano a zveme vás do potní chýše! Jupííí! Překročili jsme hranici sto tisíc! Obrázek

Milí přátelé lesa a dětí v něm,

mám velikou radost, že se našemu projektu podařilo překročit hranici sto tisíc! Všem úžasným podporovatelům z celého srdce děkujeme!

Ale ještě nejsme v jurtě! Budeme?!

Letošní Velikonoce byly pro mně osobně velmi silné. A bylo to tak i díky jedinečnému rituálu, kterým jsem měla možnost projít. Tím rituálem, který provází lidstvo od nepaměti, byl přechod přes žhavé uhlí. Okamžik, kdy prožijete silně své bytí, které je stejně tak žhavým uhlíkem, jako nebem, zemí, stromem, ptákem i chodidlem, může zcela změnit vnímání světa.

A protože v našich odměnách máme také jeden velmi silný léčivý rituál, byli bychom moc rádi, kdybyste ho mohli prožít spolu s námi. Rozhodli jsme se nabídnout proto rituál INIPI - potní chýši za stejnou cenu, ale pro více lidí. 

Pozvěte tedy své přátele a odměňte se společně jedinečným zážitkem znovuzrození a pomozte nám tím k jurtě.

Děkujeme <3

Bára 

P.S. Omlouvám se za chybu v textu u odměny INIPI. Potní chýše se uskuteční v pátek 2. června. 

Chcete s dětmi zažít úžasné dobrodužství? Vezměte je na noc do jurty :) Přidáváme nocleh v jurtě Obrázek

Množí se nám dotazy různých dětských kolektivů, které by chtěli zažít něco jedinečného. 

Přidali jsme tedy novou odměnu - jedna noc v jurtě.

Možná by se chtěla nějaká třída rozloučit před prázdninami, nebo skatuti chtějí vyzkoušet, zda se dá spát v jurtě i za bílých zimních nocí, možná se najde i odvážná třída z kamenné školky a přijede se k nám roloučit se školkovými léty...?

Pokud máte ve svém okolí nějakou partu dětí (ale i dospělých), dejte jim vědět o naší nabídce. 
Děkujeme <3

Bára Pecháčková Uchytilová