Jurta pro Dítě v lese - crowfunding kampaň

Novinky - Jurta pro Dítě v lese

Kdybychom se mohli vrátit do školních let, chtěli bychom se učit v lese, u rybníka, v sedle koně... v JURTĚ. A vy? Pomozte nám k JURTĚ u Dobříše.

Ostatní
S velikou radostí hlásíme do světa, že sen se zhmotnil <3 Jurta už stojí! Obrázek

Věříte, že se dají splnit i ty nejtajnější sny?

Já už o tom vůbec nepochybuju. 

Díky vám všem máme krásnou jurtu! Dokonce nám se stavbou pomohli mongolští pastevci z nedaleké české vesnice a k tomu nám i zazpívali! Ještě doladíme podlahu, kamna, střechu, drobný nábytek a v září už se těšíme na lesní školáky.

Všem dárcům jsem již rozeslali maily ohledně předání našich darů pro vás. Na mnoho z nich nám ale nepřišla žádná odpověď. Podívejte se prosím do "hromadných" či "spamu", jestli se někam nezatoulal. Případně napište na uchytil.b@post.cz a domluvte si předání vaší odměny. Děkujeme <3

Většina odměn už je pro vás připravena, některé ještě dovyrobíme dle vašich přání a velikosti a u některých vás poprosíme o trpělivost s domluvou termínu. Děkujeme všem dárcům a prosíme o trpělivost Obrázek

Pomalu se vzpamatováváme z té velké radosti, která nás díky vám všem zaplavila a už se těšíme, až vás budeme moci také obdarovat :)

V tuto chvíli velmi prosím o vaši trpělivost, musíme vše nyní zpracovat a rozdělit si co kdo a kam. 

Těším se, že se alespoň s některými z vás také potkám osobně.

Ještě jednou moc děkujeme 

A nezapomeňte chodit do lesa <3

Bára

 

Máme velikánskou radost! Neskutečné se stalo skutečností! Vlna radosti zaplavila Dítě v lese Obrázek

Co na to říct? Ještě před týdnem jsme si ani netroufali doufat a teď?! Děkujeme vám všem opravdu z celého srdce. 

Vaše podpora není jen v tom, že nyní máme peníze na jurtu, ale i dřevěnou podlahu, kamna a další drobné vybavení. Je to i takové potvrzení toho, že náš projekt má smysl, že jsme se vydali správným směrem. Protože jak víme - "Co je pevné, není bez chvění" (Tomáš Halík). A tak i mě občas přepadly lehké pochybnosti, jestli tohle opravdu je ta správná cesta. A díky vaší úžasné podpoře vím, že směr je správný. 

Děkujeme moc <3 

Bára