discgolf nizsi kvalita.jpg

Discgolfové hřiště v Chrudimi Ostatní

Podpořte prosím dokončení výstavby discgolfového hřiště v Chrudimi. Hřiště bude dostupné zdarma pro všechny, včetně zapůjčení disků. Dopřejme si venkovní aktivitu vhodnou pro každého.

discgolf chrudim 4.jpg

Vybráno91 829 Kč(119 %)

119 %
77 000 Kčpožadováno
82startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

Před více než čtyřmi roky jsme se rozhodli vybudovat v našem městě discgolfové hřiště. Zjistili jsme, že občané města mají o tuto aktivitu velký zájem, protože v Chrudimi něco takového chybí. 

Proč vybíráme peníze?

Před čtyřmi roky jsme na hřiště sehnali peníze, jsou na transparenčním účtu spolku, ale byrokratické procesy výstavbu pozastavily. Teď je projekt městem schválený, ale cena za tu dobu stoupla o třetinu. Proto potřebujeme vaší pomoc, bez které výstavba hřiště nebude možná. Za vybrané peníze se pořídí 9 košů, 9 výhozišť, informační tabulky a disky na zapůjčení a zaplatí profesionální firma Ultimo, která vše bezpečně a citlivě k prostředí nainstaluje.

Kde, kdo to vyrobí, není to nebezpečné?

Hřiště bude v městském parku, výstavbu zajistí profesionální firma Ultimo. Součástí hřiště je provozní řád, který se při hře musí dodržovat a tím je zaručena bezpečnost všech návštěvníků parku. Ze zkušeností z jiných discgolfových hřišť máme ověřeno, že k žádným zraněním nedošlo, hráči a ostatní návštěvníci parku si nepřekáží.

Jaké výhody hřiště přinese?

Zábavu a rekreaci: Discgolf je zábavná aktivita, kterou mohou hrát lidé všech věkových skupin a úrovní dovednosti. Hřiště v chrudimském městském parku vám nabídne krásné prostředí, kde se můžete bavit, relaxovat a strávit čas s rodinou a přáteli.

Dostupnost: Park je v centru města, proto není potřeba jezdit autem, bezpečně se sem dostane i mládež. Vše je zdarma, včetně zapůjčení disku.

Zlepšení fyzické a psychické kondice: Hřiště nabízí pěknou smysluplnou procházku v přírodě, při níž se můžete hýbat na čerstvém vzduchu a zlepšovat svou kondici.

Společenský kontakt: Na hřišti se můžete potkat s dalšími hráči a navázat nová přátelství.

Oživení parku: Park v současné době nenabízí žádné rekreační aktivity, scházejí se v něm lidé bez domova. Definice městského parku říká, že by měl být klidovou zónou v ruchu města a také možností aktivního trávení volného času.

Inspirace?

 

Choose to be happy - Vyber si být šťastný je motto 18ti letého Williama, který tragicky zemřel a byl obrovským fandou discgolfu. Toto hřiště bychom chtěli věnovat jeho památce. 

Když se povede požadovanou částku překonat peníze budou využity na zakoupení dalšího vybavení (disků, batohů na jejich přenášení, apod.), které bude pro návštěvníky hřiště k dispozici k zapůjčení.

Vybráno91 829 Kč(119 %)

119 %
77 000 Kčpožadováno
82startérů
Podpořit projekt

Odměny

200 Kčvelký fanda

Budeš mít dobrý pocit, že jsi podpořil dobrou věc.

Očekávané doručení odměny: červen 2023

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

400 KčSladká odměna

Přijď si pro sladký zákusek do Kruhu zdraví do Nerudova 940, Chrudim.(www.kruhzdravi.cz).

Očekávané doručení odměny: červen 2023

Počet dostupných odměn: 24/25

Odměna nedostupná

500 KčTvé jméno bude létat

Zvěčníme Tvé jméno permanentním fixem na jednom z disků, které bude možno si zapůjčit na tenisových kurtech.

Očekávané doručení odměny: červen 2023

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 000 KčVIP

Při slavnostním otevření hřiště získáš originální cedulku VIP a budeš mít možnost být na společné VIP fotografii, kterou následně zveřejníme na našich webových stránkách.

Očekávané doručení odměny: červen 2023

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

5 000 KčGrilovačka se spolkem a s pohybem

Pozveme Tě na pořádnou grilovačku a můžeš si vyzkoušet naše přenosné DG koše. Při slavnostním otevření hřiště získáš cedulku VIP a budeš mít možnost být na společné VIP fotografii, kterou následně zveřejníme na našich webových stránkách. Můžeme Ti vystavit potvrzení o daru.

Očekávané doručení odměny: červen 2023

Počet dostupných odměn: 11/13

Odměna nedostupná

20 000 KčTvá "jamka" - výhoziště

Na informační cedulce bude napsáno, že toto výhoziště vzniklo díky Tvé pomoci. Tvé jméno bude také uvedeno na našich webových stránkách v sekci HLAVNÍ SPONZOŘI. Při slavnostním otevření hřiště získáš cedulku VIP a můžeš být na společné VIP fotografii, kterou následně zveřejníme na našich webových stránkách. Můžeme Ti vystavit potvrzení o daru.

Očekávané doručení odměny: červen 2023

Počet dostupných odměn: 3/3

Odměna nedostupná