0.png

Dark: Great war Hry & Apps

Mobilní hra s jedinečnou grafikou, která baví i vzdělává.

00000.png

Vybráno500 Kč(6 %)

6 %
8 000 Kčpožadováno
1startérů
46 dnízbývá do konce
Podpořit projektZobrazit odměny

O nás

Jsme skupinka studentů, kteří se ve volném čase zabývají tvorbou mobilních her. Náš tým je sice malý, ambice nikoliv! Dlouhodobým cílem je, se stát plnohodnotným tvůrčím týmem ve sféře mobilních her. Naše tvorba se řídí jednoduchým motem: Make games not war! 

I přestože tvoříme hry s tématikou historických válečných konfliktů, snažíme se pomocí stylizované grafiky vyjádřit ponurou atmosféru nejhorších okamžiků lidských dějin. Našim cílem je, aby naše hry nejen bavily ale vychovávaly, jak faktograficky, tak morálně.

Na konci roku 2022 jsme začali s tvorbou naší první hry, kterou jsme v únoru letošního roku úspěšně publikovali. V současnosti máme na platformě Google play 2 mobilní hry s desítkami tisíc stažení a mnoha aktivními hráči.

Odkaz na Google Play

 

 

Série Dark

Herní řada Dark je vlajkovou lodí našich herních projektů. V duchu našeho motta mají tyto hry velice ponurou až temnou atmosféru, která má hráči připomenout, že každá historická válečná hra má bohužel reálnou předlohu. Temná grafika s prvky existencionalismu je hlavním nástrojem, který používáme. Tato stylizace ovlivňuje například i uniformy vojáků, které jsou sice podle reálných předloh, ale jejich barvy jsou provedeny v temnějších odstínech. 

První hrou z této řády byla hra Dark: Western front, která se zaměřovala na boje na západní frontě mezi lety 1914 až 1918. Hrač mohl vyzkoušet kampaně s jednotlivými bitvami, které měly předlohu ve skutečných bitvách první světové války. K dispozici byly dvě strany konfliktu, Francie a Německo. Na jaře roku 2023 vyšla aktualizace s motivem bitvy o pevnost Osowiec. Tato aktualizace přinesla nový zábavný herní režim, který se osvědčil a bude použit i v budoucnu.

Nadcházející projekt s podtitulem Great war se bude, jak již název napovídá, zaměřovat na celé evropské bojiště a nabídne 6 hratelných frakcí a více než 8 národností. Nabídne tradiční kampaně a nové unikátní mechaniky. 

 

 

Proč potřebujeme Vaši podporu?

Během prvního roku jsme ušli velký kus cesty. Z pouhého snu udělat vlastní hru se stala skutečnost. Hru se podařilo nejen dokončit, ale i úspěšně publikovat na Google Play.

Našim dalším cílem je publikovat nově vytvořenou hru i na App store, aby byla dostupná i pro uživatele IOS. Toto však bez Vaší podpory jen těžko zvládneme. Hry vytváříme hlavně pro zábavu, zatím se nedá mluvit o žádném velkém zisku. K publikaci aplikací pro operační systém IOS je nutné vlastnit MacBook, bez kterého není programování na iPhony možné. Většina získaných prostředků bude použita právě na pořízení vlastního MacBooku. 

 

 

Proč by jste nás měli podpořit?

  • Pomůžete začínajícímu českému studiu s rozvojem.
  • Získáte herní měnu do začátku
  • Získáte odměnu ve formě předběžného přístupu s možností testování.
  • Získáte reklamní předměty s motivem naší hry (na území ČR a SK zaslání zdarma)
  • Pokud jste se dostali až sem, očividně Vás náš projekt zaujal. Děkujeme

 

Naše sociální sítě: https://www.instagram.com/studio_eleven.cz/

Kontakt: studio.eleven@post.cz

 

 

 

 

 

 

Vybráno500 Kč(6 %)

6 %
8 000 Kčpožadováno
1startérů
46 dnízbývá do konce
Podpořit projekt

zakladatel projektuStudio Eleven

Příspět můžete i 100 Kč SMSkou. Pošlete text START 18726 na číslo 90211 na území České republiky.

Odměny

100 KčPolní lopatka

04.png

Zakoupením polní lopatky umožníte vojákům, aby si postavili v zákopech hrad z písku a tím zabili nudu. *Jako odměnu získáte balíček herní měny do začátku.

Očekávané doručení odměny: únor 2024

Počet odměn není omezen

Zvolit odměnu

250 KčSada na vaření

05.png

Zakoupením sady na vaření umožníte vojákům, aby si uvařili fazolky. *Jako odměnu získáte balíček herní měny do začátku. *Jako odměnu získáte předběžný přístup a možnost testovat hru během vývoje.

Očekávané doručení odměny: únor 2024

Počet odměn není omezen

Zvolit odměnu

500 KčPlynová maska

06.png

Zakoupením plynové masky ochráníte vojáky před... No co dodat? Na večeři byly fazolky... *Jako odměnu získáte balíček herní měny do začátku. *Jako odměnu získáte předběžný přístup a možnost testovat hru během vývoje. *Jako odměnu získáte placku s motivem naší hry (doručení v rámci ČR a SK)

Očekávané doručení odměny: únor 2024

Počet dostupných odměn: 99/100

Zvolit odměnu