logo-info.jpg

BARVY ŽENY - mezinárodní setkání malířek Umění

Pomozte nám uspořádat výstavu čtyř žen z různých koutů světa, den plný workshopů i s koncertem v překrásném prostředí zámku v Hradci nad Moravicí.

startovac kopie.jpg

BARVY ŽENY

 

(for english roll down please)

O CO VLASTNĚ JDE?

Dne 30. 8. se na krásném zámku v Hradci n. Moravicí sjedou umělkyně ze čtyř koutů světa.

MY.jpg

Jmenovitě úchvatná gruzínka Ana Lagidze, která reprezentuje mladou generaci umělců z Podkavkazu, původem Ukrajinka žijící nyní v Turecku, Lesya Demchenko, která objevila vlastní originální styl řezání a malování do kratonu, drobounká citlivá Japonka, Takako Morishita, žijící abstraktními hypnotizujícími plátny malovanými olejem a "renesanční" Češka Martina Trchová, která kromě svých akrylových maleb zahraje i autorské písně se svou kapelou Martina Trchová Trio

Bez názvu 1.jpg

JAK TO VŠECHNO VZNIKLO?

Když jsme se všechny  v loňském roce potkaly ve východotureckém městečku Trabzon na malířském symposiu Femin & Art, objevila jsem pro sebe neuvěřitelný kus světa, který mě uchvátil. Říkala jsem si, že by bylo hezké přivézt taky kus toho všeho k nám do ČR. Pak jsem se zatoulala na samý severovýchod naší země a objevila nádherný zámek v Hradci nad Moravicí, kde je nejen krásně, ale ještě  kolem plno lidí, kteří milují umění. Vše do sebe tak zaklaplo, že jsem se rozhodla pozvat čtyři nejzajímavější malířky do České republiky.

promo.jpg

CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ DORAZÍTE?

V 15:00 otevřeme vernisáží výstavu v Bílé věži. Poté se rozezní koncert Martina Trchová Trio. Odpoledne bude plné workshopů, kde jednotlivé umělkyně představí své specifické techniky, a navečer ještě promítání z himalájského výtvarného dobrodružství.

trio-1.jpg

PROČ PODPOROVAT?

Tím, že nás podpoříte, umožníte přílet výjimečných osobností do ČR, osvětlíte a ozvučíte výjimečný koncert pod Bílou věží a uskutečníte den plný barev.

 

plakat-final.jpg

WHAT'S ACTUALLY GOING ON?

Artists from four different corners of the world are going to meet at a lovely chateau in Hradec nad Moravicí on 30th August.

Namely, an impressive Georgian Ana Lagidze who represents the young generation of artists from the Lesser Caucasus, originally an Ukrainian living in Turkey at present, Lesya Demchenko,  who has discovered her own original style of cutting and painting the cardboard, a tiny sensible Japanese, Takako Morishita, living by the abstract hypnotizing oil paintings and a „Renaissance“ Czech Martina Trchová, who beside of displaying her acrylic paintings is even going to perform author songs along with the Martina Trchová Trio band.

HOW'S ALL THAT BEGUN?

When all of us met in the East Turkish town Trabzon at a painting symposium Femin & Art last year, I discovered an incredible part of the world which fascinated me. I said to myself it would be nice to bring a part of all that to the Czech Republic. Later on, I wandered off to the very north-east of our country and found a wonderful chateau in Hradec nad Moravicí, where the place is not only beautiful but, on top of that, surrounded by many people who love arts. Everything impressed me so much that I decided to invite the four most interesting paintresses to the Czech Republic

WHAT CAN YOU EXPECT IF YOU ARRIVE?

We are going to open the exhibition in the White Tower at 3pm. After that, the concert of the Martina Trchová Trio band is going to take place. The whole afternoon will be dedicated to the workshops as all four artists are going to introduce their own specific techniques and moreover, a presentation of the Himalayan art adventure awaits you in the evening.

WHY TO SUPPORT US?

By supporting us, you'll make the arrival of the exceptional personalities to the Czech Republic possible, sound and light up the extraordinary concert beneath the White Tower and help us realize an inspiring colourful day.

 

 

Vybráno43 344 Kč(173 %)

173 %
25 000 Kčpožadováno
48startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuMartina Trchová

Odměny

95 KčPLAKÁT PODEPSANÝ VŠEMI UMĚLKYNĚMI

Originální plakát podepsaný na místě všemi umělkyněmi (Ana Lagidze - Gruzie, Lesya Demchenko - Ukrajina/Turecko, Takako Morishita - Japonsko, Martina Trchová - ČR). Včetně poštovného.

Očekávané doručení odměny: září 2014

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

150 KčPLAKÁT A FOTOGRAFIE S UMĚLKYNĚMI

Plakát podepsaný všemi umělkyněmi a společná fotografie všech malířek v Hradci nad Moravicí, samosebou s věnováním. Včetně poštovného. / A poster signed by all artists and a collective photograph of all paintresses taken in Hradec nad Moravicí, along with the dedication of course. Including shipping.

Očekávané doručení odměny: září 2014

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

250 KčLÍSTEK NA KONCERT A PLAKÁT S VĚNOVÁNÍM

Lístek na kterýkoliv pražský koncert kapely Martina Trchová Trio (Jazz Dock, Malostranská Beseda, Salmovská literární kavárna) a plakát podepsaný všemi umělkyněmi s věnováním.

Očekávané doručení odměny: září 2014

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

300 KčORIGINÁLNÍ UMĚLECKÝ TISK Z HIMALÁJSKÉHO DENÍKU

Kresba Martiny Trchové z jejího soukromého deníku o putování po Himalájích, velikosti A3, vytištěná na akvarelový papír. Pořiďte si domů kus střechy světa. Vybírat můžete tady: http://martinatrchova.com/deniky-z-cest-travel-diaries/himalaje/

Očekávané doručení odměny: září 2014

Počet dostupných odměn: 7/15

Odměna nedostupná

400 KčLINORYT OD MARTINY TRCHOVÉ A PLAKÁT

Autorský linoryt od Martiny Trchové a plakát podepsaný všemi umělkyněmi.

Očekávané doručení odměny: září 2014

Počet dostupných odměn: 3/10

Odměna nedostupná

500 KčORIGINÁLNÍ KRESBA Z VYŠEHRADU

Originální kresba Martiny Trchové z Vyšehradu - dle výběru.

Očekávané doručení odměny: září 2014

Počet dostupných odměn: 0/8

Odměna nedostupná

500 KčORIGINÁLNÍ KRESBA Z PODZIMU NA ČESKÉ SIBIŘI

Originální kresba z podzimu na Benešovsku na České Sibiři. V novinkách si můžete vybrat tu svou.

Počet dostupných odměn: 5/7

Odměna nedostupná

600 KčCD MARTINA TRCHOVÁ TRIO A ORIGINÁLNÍ GRAFIKA

CD Martina Trchová Trio Takhle ve mně vyjou vlci (Indies MG, 2010) a originální linoryt od Martiny Trchové.

Počet dostupných odměn: 3/5

Odměna nedostupná

800 KčHODINA ZPĚVU S MARTINOU TRCHOVOU

Soukromá hodina zpěvu s Martinou Trchovou v jedné z pražských učeben.

Počet dostupných odměn: 3/6

Odměna nedostupná

900 KčWORKSHOP LINORYTU

Workshop linorytu s Martinou Trchovou. Takové věci vás naučím: http://martinatrchova.com/linoryty-linocuts/

Počet dostupných odměn: 9/10

Odměna nedostupná

4 000 KčMALBA OD MARTINY TRCHOVÉ

Originální malba od Martiny Trchové dle výběru. Ráda Vám pošlu nabídku, abyste si mohli vybrat.

Počet dostupných odměn: 0/4

Odměna nedostupná

7 000 KčDOMÁCÍ KONCERT MARTINA TRCHOVÁ TRIO

Soukromý koncert Martina Trchová Trio (www.trchova.cz) právě tam, kde se cítíte dobře. Pozvěte si své přátele, my přijedeme s písničkami.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

10 000 KčHLAVNÍ PARTNER BARVY ŽENY

Partner výstavy bude prezentován na všech materiálech. Desku s Vaším jménem / logem vyvěsíme přímo v galerii a uveřejníme na všech našich portálech. K tomu všemu samozřejmě dostanete plakát s podpisy, fotografii, CD s věnováním od kapely a vstup na vybraný koncert Martina Trchová Trio. / The partner of the exhibition will be presented throughout the event. A board with your name/logo will be displayed right in the gallery and published on all our portals. In addition you will be given a signed poster, a photograph, a CD with the dedication from the band and free entry to a concert of the Ma

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná