poutac1.jpg

12h vytrvalostní Babetta závod Ostatní

Po více než 30 letech chceme uspořádat profesionální dvanáctihodinový vytrvalostní Babetta závod na rychlostním oválu v areálu firmy Tatra Kopřivnice

11. 3. 2018

kontaktní údaje

Zašlete prosím na sebe podrobné kontaktní údaje na náš email babetta12hzavod@seznam.cz

Prosím všechny, kteří nám ještě neposlali na sebe kontakt, aby tak učinili. Potřebujeme přehled lidí v týmu, telefonní číslo, emailový kontakt, případně ještě fb kontakt. Potřebujeme vědět, kolik bude celkem lidí závodit a to teď nevíme. Kontaktní informace platí i pro ty, co si koupili vstupenku nebo stánek. Jinak vám jaksi nebudeme moci zaslat žádné info, ani tu vstupenku :) Prosím učiňte tak co nejdřív, ideálně do týdne. Pokud později ještě přidáte někoho do týmu, nevadí. Potřebujeme vědět aktuální stav.

Děkujeme.
Tým BkB

6. 3. 2018

NOVÁ KATEGORIE MOPEDŮ

Vycházíme lidem vstříc!

Další novinkou je otevření další, doplňkové, kategorie strojů a to:

Kategorie Moped Mix (Moped obecný-Mopedus Generalis) :-)

(limitovaný počet týmů - 15)

Do této kategorie spadá jakýkoliv jiný moped, tedy originální padesátka s přídavným šlapacím zařízením. ( Ostatní typy Babett, Korado, Stadion, Puch, Sachs, Herkules, Piaggio, Gizmo atd.) Vyhlašovaná budou první 3 místa.

Zde půjde o doplňkový závod. Vycházíme tak vstříc těm, kteří nemají přímo Babettu, ale chtěli by to také na okruhu pořádně rozjet a srovnat svůj stroj s ostatními.

Více v propozicích hlavního textu projektu.

15. 2. 2018

dvoučlenné závodní týmy

Doposud se mohly registrovat týmy 3-7 členů. Nově se můžou registrovat i dvoučlenné týmy.

Vážení přátelé, chceme vyjít vstříc co největšímu počtu zájemců a proto jsme se dnes s organizátory závodu rozhodli, že bude možnost registrovat i dvoučlenné týmy na závod. Samozřejmě je možné kdykoliv později doregistrovat i další členy do týmu, pokud budete chtít, nicméně už nebude omezující faktor minimálně tříčlenný tým. Věříme, že tato úprava pravidel přiláká ještě více závodních týmů. Na startovači ale již nelze měnit text odměn, takže opravdu platí dvoučlenný tým

Vybráno145 000 Kč(100 %)

100 %
145 000 Kčpožadováno
25startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuBabettista

Odměny

50 KčVstupné divák 7-17 let

Vstupné do areálu Tatra v den konání závodů na celý den. 6-22h

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

50 KčParkovné auto divák

Přijeďte s autem pohodlně až na okruh (parkoviště uvnitř závodního oválu). Parkovné je na celý den. Počet parkovacích míst je omezen na 300 míst, proto doporučujeme nakoupit v předstihu, než se vyprodají. Týmy a stánkaři mají vozidla v ceně vstupného.

Počet dostupných odměn: 300/300

Odměna nedostupná

100 KčVstupné divák 18+ let

Vstupné do areálu Tatra v den konání závodů na celý den. 6-22h

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

500 KčSponzorský dar 500 Kč

Za odměnu uvedeme Vaše jméno v seznamu sponzorů na Facebooku této události a budete mít svůj řádek i na sponzorské plachtě, která bude vytištěna před závodem a viditelně vyvěšena přímo v místě konání závodů. Součástí sponzorského daru je i vstupné pro jednu osobu v den konání akce, pokud se rozhodnete osobně dorazit. V každém případě nám napište na kontaktní email vaše jméno, příjmení, město, případně nick, abychom si Vás mohli spárovat 1:1.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 000 KčSponzorský dar 1000 Kč

Za odměnu uvedeme Vaše jméno v seznamu sponzorů na Facebooku této události a budete mít svůj řádek i na sponzorské plachtě, která bude vytištěna před závodem a viditelně vyvěšena přímo v místě konání závodů. Součástí sponzorského daru je i vstupné pro dvě osoby v den konání akce, pokud se rozhodnete osobně dorazit. V každém případě nám napište na kontaktní email vaše jméno, příjmení, město, případně nick, abychom si Vás mohli spárovat 1:1.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

2 000 KčSponzorský dar 2000 Kč

Za odměnu uvedeme Vaše jméno v seznamu sponzorů na Facebooku této události a budete mít svůj řádek i na sponzorské plachtě, která bude vytištěna před závodem a viditelně vyvěšena přímo v místě konání závodů. Živnostníci nebo firmy můžou zaslat své logo na náš kontaktní email. Součástí sponzorského daru je i vstupné pro čtyři osoby v den konání akce, pokud se rozhodnete osobně dorazit. V každém případě nám napište na kontaktní email vaše jméno, příjmení, město, případně nick, abychom si Vás mohli spárovat 1:1.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

2 000 KčMalý stánek s pitím

postavte si na naší akci stánek s pitím do velikosti 3x3m (9m2). Obsluha max 3 lidi, vstupné v ceně

Počet dostupných odměn: 2/2

Odměna nedostupná

2 000 KčMalý stánek s jídlem

postavte si na naší akci stánek s jídlem do velikosti 3x3m (9m2). Obsluha max 3 lidi, vstupné v ceně

Počet dostupných odměn: 2/2

Odměna nedostupná

2 000 KčMalý stánek s moto tématikou

postavte si na naší akci stánek do velikosti 3x3m (9m2) s náhradními díly nebo moto doplňky. Obsluha max 3 lidi, vstupné v ceně

Počet dostupných odměn: 2/2

Odměna nedostupná

3 000 KčSponzorský dar 3000 Kč

Za odměnu uvedeme Vaše jméno v seznamu sponzorů na Facebooku této události a budete mít svůj řádek i na sponzorské plachtě, která bude vytištěna před závodem a viditelně vyvěšena přímo v místě konání závodů. Živnostníci nebo firmy můžou zaslat své logo na náš kontaktní email. Součástí sponzorského daru je i vstupné pro šest osob v den konání akce, pokud se rozhodnete osobně dorazit. V každém případě nám napište na kontaktní email vaše jméno, příjmení, město, případně nick, abychom si Vás mohli spárovat 1:1.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

4 000 KčVelký stánek s jídlem a pitím

postavte si velký stánek (nad 3x3 m) s jídlem a pitím nebo 2 malé stánky - jeden s jídlem, druhý s pitím. Obsluha max 6 lidí, vstupné v ceně

Počet dostupných odměn: 2/2

Odměna nedostupná

4 000 KčVelký stánek s moto tématikou

postavte si velký stánek (nad 3x3 m), kde budete prodávat náhradní díly, moto doplňky, apod. Obsluha max 6 lidí, vstupné v ceně

Počet dostupných odměn: 0/1

Odměna nedostupná

5 000 KčSponzorský dar 5000 Kč

Za odměnu uvedeme Vaše jméno v seznamu sponzorů na Facebooku této události a budete mít svůj řádek i na sponzorské plachtě, která bude vytištěna před závodem a viditelně vyvěšena přímo v místě konání závodů. Živnostníci nebo firmy můžou zaslat své logo na náš kontaktní email. Součástí sponzorského daru je i vstupné pro 8 osob v den konání akce, pokud se rozhodnete osobně dorazit. V každém případě nám napište na kontaktní email vaše jméno, příjmení, město, případně nick, abychom si Vás mohli spárovat 1:1.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

6 000 KčStartovné za tým

Vytvoř tým 3-7 závodníků, společným úsilím vypiplejte jednu Babettu (viz pravidla závodu) do stavu, že hravě zvládne 12h nonstop jízdu a přijeďte si zazávodit na profesionální úrovni. Prosíme každý tým, aby nás po složení startovného zkontaktoval na email, uvedl na sebe emailový a telefonický kontakt, představil členy týmu a Babettu a hlavně si vybral jednu ze tří soutěžních kategorií Babetta 206-207 originál, Babetta 210-225 originál nebo Babetta speciál.

Počet dostupných odměn: 24/40

Odměna nedostupná

6 000 KčStartovné za tým Moped Mix (ne Babetta)

Vytvoř tým 2-7 závodníků, společným úsilím vypiplejte jeden moped do 50 ccm značky jiné než Babetta (viz pravidla závodu) do stavu, že hravě zvládne 12h nonstop jízdu a přijeďte si zazávodit na profesionální úrovni. Prosíme každý tým, aby nás po složení startovného zkontaktoval na email, uvedl na sebe emailový a telefonický kontakt, představil členy týmu a typ mopedu, s kterým se chcete utkat.

Očekávané doručení odměny: červen 2018

Počet dostupných odměn: 14/15

Odměna nedostupná

10 000 KčSponzorský dar 10000 Kč

Za odměnu uvedeme Vaše jméno v seznamu sponzorů na Facebooku této události a budete mít svůj řádek i na sponzorské plachtě, která bude vytištěna před závodem a viditelně vyvěšena přímo v místě konání závodů. Živnostníci nebo firmy můžou zaslat své logo na náš kontaktní email. Součástí sponzorského daru je i vstupné pro 10 osob v den konání akce, pokud se rozhodnete osobně dorazit. V každém případě nám napište na kontaktní email vaše jméno, příjmení, město, případně nick, abychom si Vás mohli spárovat 1:1.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná